Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já Warcraft 3 měl rád... ale jsou tam dvě hlavní věci co němůžu vystát a díky tomu hra extrémně omrzí: Vlastně skoro ihned, když si to člověk chce zahrát znova po čase.

    * Zoom. Ten zoom. To neni možný jak blízko na tu zem a věci čumíte a jak málo vidíte.
    To prostě Blizzard miluje všude (SC) a to přesně na Blizzardu nesnášim. I když se hry hrajou jako eSport, tak mít tak mít tak moc zazoomovanou hru neni vůbec důvod k ničemu. Akorát víc jezdit myší. Všichni můžou mít stejný možnosti ale lepší.
    * V kombinace s extrémně malejma mapa, a to je proč vlastně ten zoom.
    Kdyby byl pohled na větší mapu, tak máte pocit, že herní plocha je všechno na obrazovce Taky je na mapách děsně málo surovin, což se nedá modifikovat a taky proto to rychle končí a neni prostor si užít hru, město, dobývání s kámošema a trochu víc experimentovat.

    Warcraft 3 má nějaký svoje kouzlo, v době, kdy to vydali to bylo něco jinýho, víc osobního (asi kvůli zoomu).
    Ale pak si uvědomíte, že to je jen taková prázdná krátká klikačka bez voleb, s třema budovama, kde ani datadisk prakticky nic nepřidal až na trapnej příběh, kterej mě jen bavil kvůli spádu. Postavy jsou dětský, mají dětský chování, dětskej vzhled nehledě na grafickej styl a vypadají trapně až na vyjímky. Arthas je extrémně nabubřelej, vymatlanej bu*ík a retard*vanej kre*én a Illidan jeho otravnější a hnusnější verze s nejtrapnější zbraní ever až po tej blinkující namyšlenej striptérce. Vlastně všichni jsou tam jak kdyby chlastali starej absinth a nevěděli která bije. Je to pro děti, no. Příběh je nutnej všude ale radši bych si u strategie užil tu strategickou část, která měla geniální základ a nic víc navíc hra nedala.
    Řikam, láska tam byla veliká, než jsem zestárl a uvědomil si, že je to jen tak nějak třpitivý ale omezený jak Panttison.
    • Súhlas s tým zoomom a prvou polovicou príspevku. Ale ten posledný odstavec to už je iba taký nenávistný rant bez argumentov.
    • Taky to na mě působí, že tu někdo "chlastal starej absinth", ale nemyslím, že to byli lidi z Blizzardu.
    • kostejnesmrtelny
      Jsi tak dospělý *14*
    • A taky v celym světě Warcraftu nemůžu vystát vzhled elfů, z kterejch udělali namyšlený, ošklivý antény.
      Místo uší křídla a obočí záchraný lana.
      To je důvod, proč jsem nikdy nehrál WoW.
      Warcraft 3 jen přišel se zajímavou 3D startegií se zoomem... a to bylo to, proč to byl takovej trhák.
      Ale stylizace docházela až k trapnosti.
      • Jo, RPG taky ty prvky dřív bylo hlavní lákadlo... a komornost. :D
  • Na D2 kašlu, to je zbytečný, kdo by o to stál....kéž by prosím udělali raději remaster Diabla 1!!!!
  • TheGGG
    proč by někdo dělal remaster té kreslené pohádky warcraft III? V době vydání to byl cringe odpad a je jim i nadále....
    • Odpad je jedine co tu produkujes WC3 je top v strategiach ty lama
    • Místní Ovčáček opět nezklamal *1*
    • Jedna stará kočičí moudrost, která se sem teď moc hodí, říká: Co to sakra meleš ty vořechu???
    • Co to povídáš za naučené blbosti? :)
  • Raději bych viděl podařený remake Noxe než D2, která po patchi 1.06 (nebo tak nějak) stálo za....
    • Ja nevím ale od patche zase 1.10 uz to zase slo :). Kazdopadne za Noxe bych se tez primlouval, hra byla super :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit