Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bobsh
    ale no tak, už takhle je tu v diskuzi tolik tupců, že neni potřeba přidávat ještě obvious trolling *1*
  • No to ze tam nikdo reklamu davat nechce to je problém redakce. To promin ale delam v reklame a to se holt musí clovek zamyslet jak nekoho oslovit. Ale když mas casopis pro lidi zajimajici se o novy trendy v multimediich a technice tak si nemyslim ze to nezni zajimave.A za reklamu v digitalnim mediu proste nedostanes min penez nevim kde si to vzal ale proste to pravda není. Dostanes to co si vyjednas .
  • Thorleif_cz
    Tak teď jsi mě dostal, já se nechal úplně oblbnout vlastní hlavou a přišlo mi, že je papír ve 231čce o poznání lepší... A ještě jsem to hodil na twitter... *1*

    To je trest za to, že nečtu úvodník? *15*
  • já myslel že tam bude nejaká lepší plna hra například bioshock infinite *9*
  • Robotron3
    Herní časopisy měly vždycky problémy s reklamou. Nemůžeš srovnávat časopis nějakého obecnějšího záběru s herním časákem. Do herního časáku nikdo reklamu dávat nechce, protože to čtou jen lidi, který zajímaj jen ty hry, to znamená, že možnosti reklamy jsou tam omezené. Navíc ještě za reklamu v digitálním médiu dostaneš "mnohem" míň, než v papírovym časáku. Digitální podoba zatím jen k papíru a ještě spíš z nadšení do budoucna.
  • GlaDOS
    Mohl sis vymyslet něco lepšího. Třeba že za každé mínusko Bůh zabije jednu roztomilou kočičku.
  • bobsh
    Hele já zkoušel hledat fakt usilovně, ale žádnej z článků co jsou v Levelu jsem na českym webu nenašel, kde dělam chybu? (myšleno formou, pojetím a úrovní)
  • Bodejť by ne - nikdo to nekupuje, tak to tam holt zůstává na okrasu nostalgiků, tiketářů a závisláků na nikotinu... Sám vím, že tam jsou kolikrát i čísla z minulých měsíců na těch pultech.

    Jestli se však lidem fakt chce mermomoci vyhazovat za zbytečnosti, tak ty trafiky levlů klidně vykupujte - drtivé většině populace je to stejně šumafuk... Akorát byste tam mohli dávat hry, ne jakési zabugované parodie s grafikou z roku 1985 ("indie" se to myslím nazývá mezi "odborníky").
  • I když je pravda ze neznam konkretne prostředí hernich casopisu par věci si zdovolenim dovodim. Radsi nez dat zdarma casak pro tablety (kerej ma v cr vic jak pul milionu lidi) a pak jit za investorama a rict me si pravidelne stahuje tolik lidi (navíc není problém ho pak zpoplatnit) tak radsi ozivim casak papirovej kerej zasel na to ze ho nikdo necet a maximalne ceho dosahnu je ze si to bude kupovat lidi kery ho kupovali před tim (malo) a zkusim ještě nalakat lidi kery od nej odesli. Nedovedu si představit ze naklady na online casak by byly vetsi nez na papirak. Navíc číslo nakladu kery sem cet (17 000) mi prijde dost nadsazeny ,asi ne pro první číslo ale pro pravidelny vydavani.
  • Na tom něco je *3*
  • smejki
    kdyby náhodou chtěl někdo plakát, tak se mi připomeňte před nějakým srazem. Mně už neni 15, tak se toho rád vzdám, stejně jako kartiček se zvířátky u pokladny :-P
  • janchor
    Proč je to nesmysl očekávat, když se to běžně děje? Existuje celá řada tištěnejch časopisů, co se nejenom v poklidu drží, ale dokonce velmi slušně vydělávají.

    Digitální trh je zatím pořád marginální, příjmy z reklamy jsou v něm v porovnání s tiskem zanedbatelný.
  • Podle mě je ta hra v podstatě bonus navíc. Podívej se, kolik stojí ostatní časopisy. Cena 100,- Kč je za podobný formát a obsah naprosto běžná.
  • bobsh
    a soudíme samozřejmě podle screenshotů, že? Ale já to chápu, ono je strašně těžký se povznést nad grafiku a stylizaci.
  • Holt nejseš cílovka no, kup si raději ten druhý herní časopis, co u nás vychází. Roky jsme tu bojovali za levný, kvalitní časopis bez přílohy, což se nám teď splnilo. Vyšel novej Level za pakatel, navíc s kódem na plnou hru jen tak do bonusu. Buď kupuj, nebo nech byt.
  • Robotron3
    A proto když jdu okolo trafik, tak vidím jak jsou vyloženě přecpané časopisy všeho druhu, až to z nich málem odpadává, od Maminy péče o dítě až po zahrádkáře a historiky.
  • Robotron3
    Narozdíl od tebe, já se rozepisovat nebudu. Evidentně vůbec neznáš poměry herních časopisů. Only digitální časopis by měl jakouž takouž šanci, kdyby ho někdo sponzoroval a dotoval, nebo kdyby to dělali redaktoři jako koníček pro svojí radost. Vykašlat se na papír a dělat Level jen digitální by byla totální sebevražda.
  • Jsem zvědav, o kolik ten váš slavný levl překoná ty "stovky lidí", o kterých hovoříš v souvislosti s digitální distribucí...

    Časopisy jsou (již skoro) mrtvé, ať v digitální či papírové podobě. V době internetu je nesmysl očekávat, že by někdo vyhazoval stovky korun měsíčně za časopisy, když může mít vše na dlani, aktuálně, přehledně a zadarmo na webu. Uchechtnutí směrem k zarputilým nostalgikům si tudíž neodpustím...
  • bobsh
    To s tou hrou v ceně časopisu podle mě platí jenom do určitý cenový hranice. Omlouvám se, jestli se mýlim, ale uplná absence hry by podle mýho názoru už cenu časopisu nijak výrazně nesnížila. 99kč za časopis podobnýho formátu na tomhle papíře je dost fajn cena na to, abych nebral ohled na hru a bral to prostě jenom kvůli čtení.
  • pro oba -nechce se mi moc rozepisovat - digitalni časopisy tak i novinarske weby ( nevim jestli se o to zajimate ale papirove vydani skutecne klesa ) se samozrejme uzivi jednak na reklame jejichz obsah neustale roste tak i na placeni. Protože doba kdy na netu je vse zdarma pomalu konci - aspoň tedy pro od velkych vydavatelu. z ceskych casopisu pro tablety je například Dotyk kery za první mesic mel 15 tisíc stahnuti (aby nebylo remcano je ke stahnuti zdarma- zivi se z reklamy). Je to dano tim ze v dnesni době clovek stravi konzumovanim informaci 4 hodiny online a ani ne 15 minut z papiru. Nevim kde si vzal ze co je digitalni se nevyplati nevim kde nebo co delas ale zjevne o tom moc nevis . Majitele tabletu tady rostou po stovkách kazdej kvartal - samozrejme nasycenost je tu vysledna mensi ale myslim ze cílovka 15-39 je ta kerou zrovna novej level by chtěl.Navic prijmy z reklamy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit