Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já bych si digitální verzi asi nekoupil nechci zadávat svoje údaje o platební kartě kdekoliv ,stači že je mám na steamu ,snad ho nehacknou.
  • Má tam jeden článek autor kteryho nemáš rád tak si to nekoupis? Tak to ses dementek kterej by si to stejně nekoupil!
  • A este nechapem preco to stoji v SR az 5 eur, taky Maxim si kupujem pravidelne a stoji 3,95 co je presne podla kurzu!! Precomam platit o euro navyse?!! Predavate i v SR, tak si tie ceny nastavte spravodlivo!! Moze Maxim, mozte i vy. A i to predplatne je celkom vysmech, cakal by som aspon poriadny darcek....
  • Tak tak...
  • Ma tam clanok ten Smejki?!! Tak to si to nekupim, ked tam taky amater pise, jeho clanky i na games boli to najhorsie ever
  • ucho
    to on moc dobře ví, jen tím provokuje. jako vším, co píše... prostě trol...
  • GlaDOS
    Já bych si asi kadiboudou nechtěl vytírat zrak. Mohlo by to vést ke zánětu spojivek.
  • GlaDOS
    Ty si doplň jak vzdělání práce s počítačem (konkrétně se Steamem), tak znalosti češtiny. V "by sis" se píše tvrdé y.
  • GlaDOS
    To se bude plakát vždy dávat jen u nákupu z JRC? Ne, že bych si jimi tapetoval pokojíček jako emo teenka plakáty Tokio Hotel, ale zrovna Jen Zee má skvělý výtvarný styl a na tento konkrétní bych si našel místo, takže mě to docela mrzí. Bohužel nejbližší JRC prodejnu mám vzdálenou několik desítek kilometrů.
  • mdkGT
    S tim zacal ale hlavne LEVEL, plne hry driv to byla sama sragorovina typu Ishar trilogie, nebo Maupity Islans atd (nic proti temto hram, Sand Warrior me docela bavil) a pak LEVEL praskl do stolu a tady mate FALLOUT. Tam podle me byl ten zacatek, zacatek konce :)
  • Veskoslav
    A hele, uz mas zase unban? To je skoda. Trol se zastava trola. Usmevne....
  • mdkGT
    Heslo dne, "proc delat neco jednodusse, kdyz to jde slozite".
  • Ronox
    Už se to moc nepraktikuje, ale jde to :D
  • Trisska
    Hele nepruď, z jeho příspěvku je naprosto evidentní, že si ten časopis koupil a čemu ty věříš nebo nevěříš je fakt úplně jedno. A odinstalovat hru přes Přidat nebo odebrat programy je úplně normální, dokonce i já to tak dělám. Takže jestli jsi o tom ještě neslyšel, asi bi sis měl doplnit mezery ve vzdělání práce s počítačem, namísto neustálýho trollování! *10*
  • Ronox
    Ne neuživí. Čistě v digitální formě ne. Když jsem byl na creative meetingu od Adobe, tak tam vystupovali firmy, které to u nás největším magazínům zajišťují a stále to je v plenkách. Český Forbes o tom taky psal tuším. Zatím to je v řádu stovek a ne tisíců jako u papíráku. Nejdřív se musí výdělky vyrovnat a pak ještě digitální forma pomalu přebírat tu tištěnou, ale to se v dnešní době neděje a ikdyž klesají prodeje papíráků, tak digitál neroste tak, jak by si to někteří přáli. Až bude digitál dotovat papírák, tak nastane ta doba rušení tisku, ale to si ještě dlouho počkáme.

    EDIT: Počítej ještě s potenciálníma ztrátama protože při přestupu na digitál ho bude jednodušší sehnat na share serverech. Teď se nikomu celá čísla skenovat nechce.
  • Trisska
    jo jo, musíš počkat až dostanou rodiče výplatu *15*
  • smejki
    že tak hezky prosíš
    http://madsmejki.sweb.cz/trandak.jpg
  • Amylee.Anderson
    http://2.bp.blogspot.com/-tapsTbM4qsw/UazMpNWg7BI/AAAAAAAAAgk/gefpYj7uk8Q/s1600/Muse_ITP2013.png
  • smejki
    Hele, docela by se šikla informace, že ta přibalená hra má region lock. Buď jsem slepej, nebo tam neni.
    http://steamdb.info/sub/28705/
  • Myslim, ze se level vydal spravnou cestou..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit