Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • spoock
    Vavra je jeden z nejzajimavejsich komentatoru herni branze, sice nevime jak nam jeho kadibudky vytrou zrak, obcas me jeho postoje k hram stvou, ale na kazdem sprochu, pravdy trochu.
  • spoock
    Me ty plne hry nikdy neoslovily, kdy uz jsem si kdysi kupoval Level, tak kvuli cteni a byl jsem rad i za CD, pozdeji DVD prilohu, protoze stahovat 10MB z internetu hodinu byl mor. Plne hry byly obcas fajn, ale stejne jsem je moc nehral, i kdyz obcas se neco objevilo co stalo za to.
  • mdkGT
    http://1.bp.blogspot.com/-fgHvBn8l50Y/UQducFJW4jI/AAAAAAAAAAw/B2zq2uZDwfU/s1600/transistor.jpg
  • Souhlas. Soumrak papírových herních magazínů podle mě nastal ve chvíli, kdy lidé začali vybírat podle přiložených plných her, ne podle obsahu samotného časopisu. Dnes je situace jiná - her jsou tisíce a díky slevovým akcím na Steamu i jinde se často dají pořídit za pakatel. Plné hry u časopisů podle mě v podstatě ztratily smysl. Neporovnatelně raději si zaplatím za kvalitní čtení.
  • spoock
    Chlapci maji naklad pres 17tis, to je slusne, jsem zvedav na prodeje, kazdopadne jste nelhali s tim kopirovanim obsahu z webu, hlavne nesejit z cesty, profilovat se, nenechat si do toho kecat, jinak tenhle zajimavy projekt jde do kytek.
  • Phablet... A prodlevy na toaletě zpravidla nemívám, to musím zaklepat!
  • spoock
    Rad ctu eurogamer, ale zbytecne casto si chlapci honi triko svou aktualnosti, jaci jsou to "EUROGAMERs", proste ty kecy za ktere by v hospode dostali nakladacku, ale i tak je rad posloucham a ctu.
  • spoock
    Ja jsem je pred lety svazal a hodil do papiru, vyzkousej to, udela se ti misto, ktere muzes zaplnit necim uzitecnejsim
  • Akorát by mě zajímalo, jak vypadá ten plakát s Transistorem, určitě je nádherný jako hra sama, mám verzi časáku bez, nemá někdo aspoň foto nebo link? *3*
  • spoock
    Vzdy se najde nekdo,kdo nema rad plosinovky, fps, strategie. Zrovna tuhle hru jsem nehral, tak jsem zvedavy rozhodnebych do budocna spis nejake ty indie veci z nedavne doby, nez hry, ktere si muzu vzdyckz koupit ve sleve,ono koupit indie hru za 200 se mi nikdy moc nechce.
  • Amylee.Anderson
    Kvůli tvýmu komentáři už jedna umřela *13*
  • Robotron3
    Ale ty asi nechapes, ze hraci pocitacovejch her uz z principu nejsou pro reklamu nijak zajimavy, pokud se to netyka zrovna tech her, maximalne nejakyho obleceni, nebo co ja vim a distributori ti za reklamy do casaku taky nic moc nedaji. A reklama v digitalnich mediich, jako na webu je jina a ridi se uplne jinymi pravidly a ma tudiz jine moznosti, podminky a prilezitosti. V hernim casopisu rozhodne u digitalu horsi. Nechapu, ze tvrdis, ze pracujes v reklame a tohle nevis.
  • ja som myslel ze tam bude uz Watch Dogs
  • No vtipny ale samozrejme to musíš mit podlozeny tvrdejma datama a je to presne o tom kdo to cte a hlavne kolik lidi, jak sem psal. Ale bud tam prides a reknes "Nazdar ozivuju mrtvej casak a ozivuju ho tak ze delam presne to na co zasel" a nebo prijdu reknu "Tady mam casopis kerej mi pravidelne cte tolik a tolik lidi a mam moznost se poradne rozvijet na rostoucim segmentu"
  • bobsh
    Lepší oproti 230 je, ale údajně má být ještě lepší *1*
  • spoock
    Mam dojem, ze tenhle casopis bude ctenejsi vic na hajzliku papirove. Zas nejaky snob, co si cerstve koupil tablet, co?
  • Přesně tak!!!!
  • Jsi mimo mísu.Konečně pořádný počtení.A co máš proti Vávrovi?Že nazývá věci pravým jménem?A mimoto se mi líbí,že to kluci nevzdali a LEVEL zachránili....
  • spoock
    Ty vole, kolik ti je roku? Kupovat si casopis kvuli hram? Mam dojem, ze prave novy Level ma konecne ctive clanky a ty tady ohrnujes nos nad plnou hrou u casopisu za velice vitanych 99Kc? Ma snad Cinema u casopisu za 98Kc film?
  • Robotron3
    Nevim, jestli používáš nějaký vyjednávací schopnosti rytířů řádu Jedi, ale normálni lidi bez speciálních schopností by fakt stejný podmínky za reklamu papír vs digitál nevyjednali. Pokud by vůbec něco vyjednali. A to že je reklama v herním časopise omezená nemá nic společného s redakcí, ale s tím, kdo ten časopis čte.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit