Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro mně jsou osobně lepší indie hry. Velké hry často koupím ihned když opravdu stojí za to. Anebo pak v nějaké edici, která je stejně dříve něž hra u časopisu. Takto se alespoň zahraji hry o kterých někdy ani nevím.¨
    Snad se povede přidat například FLT/ Grimrock. *14*
  • Je to prostě Steam :/ . Dárečky si ze své kolekce neuděláš , duplicitní aktivace se ti až na vyjímky nikde neobjeví a kuponové odměny ...ty dostaneš hlavě ,když budeš hrát hry od Valve :///
  • SnakePlisken
    Já osobně jsem si nikdy herní časopis kvůli plné hře nekupoval. Zajímal mě spíše obsah. Ono taky když to člověk četl ve škole, na chalupě, na dovolené... tam jsem počítač neměl a CD/DVD jsem si mohl akorát přehrávat na prstu. *1*
  • :) Snad u někoho , kdo si myslí že u bundlů platí že čím novější tím lepší (srágora) .
    Ono těžko vytýkat koupi něčeho na základě plné hry , co se obsahově od konkurence a webu liší právě a jen tou plnou hrou/množstvím her které dokážou zaujmout ....
    S tématickými články v 60% časopisu má Level ještě šanci (nehledě na to kvantum dětí co hledí primárně na cenu )
  • *1* Ale na kadiboudy všichni ve spojitosti s Danem trpělivě čekáme ....když už se stal jejich herním Maskotem .
  • SnakePlisken
    Pro všechny, kteří si kupují herní časopisy JEN kvůli plné hře: Exkluzivně uniklo z rekacke LEVELu, že další hra bude "Battleduty Modern Quarters 3 Premium Elite" !!!!!! http://bit.ly/1aW8td3
  • blixa
    Jako darek asi ne, ale kdyz si na level.cz vyzvednes ten steam klic, tak uz si ho muzes aktivovat kdy chces.
  • Že ti huba neupadne .... Ishar a srágorovina ? Právě nad tímhle hratelný retrem a speciály si při pohledu třeba na Alan Wake docela povzdechnu . A výroční DVD s kompletní produkcí autorů Jets'n'Guns ... to my chybí , ne nové srágoroviny . (Sorry nějak mi v posledních letech obsahově splynulo Score s Levelem , takže kdybych opěvoval jejich zásek do živého ...omlouvám se , já vybíral jen podle plných her )
  • :))) No mne je taky už docela dost a vždy mne hra bude zajímat ... teda pokud tam taky nebude nějaký pěkný tématický článeček ... jinak k předplatnému se právě proto zatím nechystám ..
  • SnakePlisken
    No jo, ale to "honění trika" dost lidí sere. Možná to nečte mladé lidi, kteří chodí na základku nebo začínají se střední školou, či jsou podobného charakteru, ale mě osobně (a troufám si říct, že nejen mě, jelikož JD je snad nejméně oblíbená osoba na české herní scéně, kterou nezvou snad ani na žádné akce nebo se tam raději sám dobrovolně neukazuje) to přijde moc... moc nafoukané. Proto EG ani nečtu. Jenom se někdy občas odhlásím z Twitteru a zabrousím na JDho profil, abych se pobavil (abych to plnohodnotně mohl číst, musím se odhlásit, jelikož mě blokuje ) *1* .
  • Asi tak , hry které se opakovaně točí ve slevách bych zrovna jako bonus ani nechtěl .... ale Giana Sisters .... no zatím jsem se jen díval a asi bych ji sám nekoupil , takže když ji někdo přihodí k levelu ... nemám problém ;)
  • ??? Copak jsem teenka abych trval na plakátu ? Plakáty sem plakáty tam , na stěnu si je nedávám a k zarámování si je taky nedám . Nebralo mne to když jsem byl náctiletý a teď už mne to vůbec nebere .... a abych lezl zrovna do JRC :/
  • :/ ... A to bude mít asi většina z kódů které se v Levelu objeví .
  • Pochybuju že by si redakce u slováčisek chtěla přivydělat. V tom bude započítána taky cena distribuce na kotáry . Prostě nemají štěstí na spřátelenou agenturu jako nějaký bulvár .
  • A proto Giana Sisters a casual na roveň AAA produkce .Budou to mit hosi težké, ale vykročili jedinou smysluplnou cestou pro čtenáře mající přístup k internetu...
  • Mart9
    Proč bych si měl kupovat ten druhý herní časopis?
  • JohnyTheZik
    Ted nevim, jestli to jen netrollis, ale ta anglictina je fakt hrozna.
  • Casak je ted fakt vybornej, ale ta hra me moc nesedla.
    Jde na steamu pridat do darku abych ji casem mohl nekomu darovat?
  • Taky si to nedokazu predstavit. Ze dvou duvodu-protoze rychly prehled o hrach mam denne z internetu a hlavne ale proto,ze naprosta vetsina dnesnich ''modernich'' her me absolutne nezajima.
  • Mno tady vidím problém, že papírová média jsou stejně odsouzená k záhubě, tak
    jako třeba videopůjčovny. Dnes už si nedokážu představit, že si sednu k časáku o hrách
    a budu ho číst. V dobách, kdy ještě nebyl Internet tak rozšířený, tak to bylo počteníčko.
    Se slzou v oku na to vzpomínám...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit