Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nekromant33
    das odinstalovat, zapne se steam...
    ok, nuff said
  • Nic jiného než iPad nemá v segmetnu tabletů smysl.
  • *3* Hlavně mi mnohdy přijde jako nesmysl držet placku v ruce abych s ní mohl pracovat (nedej bože s ní mávat jako s fotoaparátem ) a stále jen ťukat na displej . Respektive smysl to právě dává , ale začínám být na podobné ovládání (které dokonce reaguje skvěle ) už dost alergický .
    Pokud se mi při prohlížení internetu bude na podobných nouzových systémech zobrazovat mobilní zobrazení a "autor znepřístupnil obsah pro mobilní systémy" , tak u mne podobné výkřiky techniky prudce narazí .
    (Mám je , koukám na ně , čtu si knížky ...ale budoucnost , budoucnost musí podávat i zpětnou vazbu a neomezovat )
  • Veskoslav
    Média projekt? Myslíš ten samý Median, který v roce 2011 čelil žalobě za falšování statistik? *1* Nebo ten samý, který záměrně měnil statistiky, aby idnes zvítězilo s větším podílem čtenářů?:) Oni pouze odhadují, já jsem vycházel z čísel dodaných prodejci (v rámci přípravy bakalářské práce spolužáka máme přístup k těmto datům) Mimochodem tam je odchylka +-5% a to je šílené číslo. Median pracuje s odchylkou až 20%.....


    Citace: "Prosím berte v potaz, že jsou to velmi nepřesná čísla s mnoha zaokrouhleními... Já si toho vědom jsem."
  • Cosi
    Mě se nový Level líbí, nečetl jsem všechno, ale zatím je všechno príma. Jen mi přijde taková divná recenze na Metro: List Light. Ta je od Smejkiho z našeho chatu? A trochu jsem doufal v menší formát, tak jak je to teď je to takové moc volného prostoru.
  • holec89
    http://www.muj-ipad.cz/kolik-je-v-cr-ipadu
  • Veskoslav
    Z čísel prodejů například? Lehce ověřitelné číslo. Navíc v tom nejsou započítané tablety z dovozu z Číny například, tudíž to bude ještě menší číslo. Například v Anglii je ale situace jiná, tm má Apple více jak 30% podíl na trhu tabletů a v USA dokonce 65%. Ale u nás? Naprosto okrajové zařízení a to včetně pc sféry, kdy má dokonce jenom 5% podíl.
  • :) Asi čerpal z ověřených zdrojů , já bych to tak viděl taky i bez dat .... ale přiznám se , že s Apple se setkávám především u lidí co jsou za vodou - tj neřeší cenu (HW , SW ,příslušenství , práva) a pak frikulínků co mají za vodou rodiče , nebo si myslí že se zaobleným obdélníkem v ruce všichni přehlédnou slámu co jim trčí z bot .
  • Hoši děkujem ;) A za velbloudy extra pusu na čelíčko ....
  • :))) Na PS+ bude Battlefield 3- plnou hrou příští měsíc ..... ale přiznávám že značka BF a DICE pod EA se mi už znechutilo natolik , že mne to ze židle rozhodně nepozvedne .
  • :) Tohle se dalo pochopit v době okolo roku 95-2000 kdy internet = kavárna , 28.8 Kbit modem na 5 počítačů a 50Kč na půl hodiny .
    To jsme na podobná místa chodili spíš sporadicky a časopisy kupovali jako diví a četli i o dovolené (vzpomínám ,že jeden čas jsem měl předplacené všechy tři - L, S a Gamestar ) ale s internetem , Bonuswebem a po zavedení předplatného už hlavně s Games , tak nějak došla chuť číst si měsíc staré recenze , které vyzněly ve výsledku jako přes kopírák . To co časopisy dělilo , rozhodovalo o koupi a Levelu v podobě 250Kč hranice nakonec zlomilo vaz byly právě plné hry ( ...a schopnější konkurence) .
    Nejsem až takový zalícený fanda , abych kupoval "právně ten náš ,jejich ne" časopis , u kterého recenze letmo prolétnu , pozastavím se u preview, kultury , dopisů , hw sloupku a po půlhodině neměl co dělat , když ani na DVD nic co by mne zaujalo prostě nenabídl ....
    Teď to vypadá že by větší prostor mohlo dostat retro , tématické články a rozhovory s herními osobnostmi .... což je právě prostě obsah pro který má časopis ještě smysl .
  • holec89
    Casopis paradni, jenom prosim lepsi kvalitu screenshotu. Jinak nemam co vytknout
  • holec89
    nesmis mit nakej levnej android tablet
  • holec89
    to by me zajmalo, jak si na to cislo prisel...
  • .) No mne tedy obrázek zrovna z "Threads" docela potěšil ...
  • Tvúj vkus: 1/10
  • To je jako sci-fi.

    Přitom když si vezmu smartphone anebo tablet tak to často nevyhovuje. Je to někdy pomalé, musí se různě zvětšovat atd. Navíc problém se sluncem s tmou s horkem...
    A hlavně výdrž těchto krámů. Když používám tablet se to musí v lepší případě každý den nabíjet. Když ho používám více tak častěji.

    Zdaleka to není tak propracované jak někteří tvrdí.
    Se podívej jak dlouho to jsou LCD a pořád nejsou tak super. Musíš řešit mnoho věcí. Kontrast, odezvu, úhly pohled u atd... Sice se to zlepšuje ale pořád to nesplňuje vše.
  • *1* Nehul tolik vypadáš pak jako i-ofce ...
    Nechápu i-mánii a vůbec pak podporu kterou získává jako platforma stále ještě podstatně menšinová .
    Určitě v tom bude DRM na které jsou i-maniaci zvyklí a které nahrává vydavatelům .
    Level byl koupen jako značka , takže jestli bude vycházet jako časopis nebo jako DRM pamflet je celkem jedno a jen čas ukáže .
  • Veskoslav
    12% podíl Apple v segmentu tabletů (tedy všechny generace) v Čr je naprosto zanedbatelné číslo.
  • TheGGG
    Ne, seš si jistý? Zjisti si co v jednom podcástu říkal o lidech kterým se líbil film Temný rytíř nebo Počátek. Sprostě přímo nemluvil, ale jak pomloval filmy, tak pomlouval i fanoušky těch filmů. *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit