Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pravda mobilní games je bída
  • ucho
    na to máš samozřejmě plné právo. jen takto vyřčeno je to jako plácnutí do vody a těžko z toho soudit, zda je to obyčejný hate nebo máš nějaké konkrétní připomínky, co bys rád viděl jinak... samozřejmě se to ale všem líbit nemůže...
  • já ne
  • tak jinak nelibí se mě to
  • mirekdusinojc
    Tak musím říct, že jsem nakonec rád, že sem si ho předplatil. Obsah naprosto naplnil očekávání. Pokud se bude časopis držet v podobném duchu i nadále, tak jedině dobře. Je tu ještě pár věcí, které mně samotnému vadí, ale týká se to především grafické úpravy. Osobně bych ještě více zminimalizoval obálku, například úplně vypustil horní pruh a jeho obsah přesunul do dolního bloku, informace o ceně a měsíci odsadil od logo, čímž by se výraz loga stal mnohem monumentálnější a čistší. Uvnitř bych naopak netrval na tak spartánské strohosti. Vnitřní úprava je hodně fajn, přesně jak se psalo, nadčasová, ale u větších článků bych se nebál trochy stylizace, přeci jen i tohle je jedna z výhod, která by se měla oproti internetovým médiím využít. Celý časopis to oživí a čtenáře vytrhne z monotonního vizuálního požitku. Na druhou stranu u obsahu nemám námitek. Přesně tohle jsem dlouhou dobu postrádal na české videoherní scéně. Zajímavé články od zkušených a osobitých autorů. Klidně bych zkrouhnul recenze na jen ty nejvypečenější kousky a prostor tak získaný věnoval esejím a úvahám. Například u článku o Instant Kingdoms mi přišlo, že tam chybí minimálně 2 A4 textu. Nevím, jak moc je tahle idea reálná, ale možná by stálo za to převzít některé kvalitní články ze světových médií, jako to děla např. Respekt s články z The Economist. Bylo by pěkné vidět články, jako třeba Human Angle od Polygonu, které malá redakce pod nezávislým vydavatelstvím nemá možnost sama realizovat. Každopádně i tak máte nakročeno velice dobře a já se konečně mám opět na co každý měsíc těšit.
  • ArminvonHeide
    Skoro přesně po deseti letech jsem se vrátil k levelu,a na pentagram tady slibuji, že si ho budu znovu pravidelně kupovat, protože ten zvláštní a hodně příjemný pocit z toho, že ho dělají lidi z té nejlepší levelácké doby za to kurňa stojí!!! Takže děkuji, časák je skvělý a přeji hodně zdaru!!!
  • cchem vratit penize ta hra je name moc tezka *9*
  • On není jen drsný kůl , on je taky velký a narostlý ... a ke všemu poměrně tichý , takže bych si dával bacha na bíbra ;)
  • *3* V čechách a na slovensku tě region lock trápit nemusí .... Pokud máš na steam profilu jinou zemi máš prostě smůlu . Netuším jak to chodí se změnou IP adresy při návštěvě spřátelených sousedních zemí u Steamu ale snad to tak horké nebude .
  • (Pro mne do roku 1999 , kdy jsem propadl Contactelu ) Sem tam nějaký čas na prohlédnutí webu najdu (a to dělám obvykle 12h denně) . A stejně mi to připadne trochu zvrhlé na chalupě obklopen přírodou a sluníčkem číst staromódním způsobem otevřený časopis ......a zrovna o počítačových hrách *1* *1* . Dnes , kdy alespoň nějaké to Edge k nabuffrování je skoro všude :DDDD
  • GlaDOS
    Hlavně že spousta lidí plnou hru chválí.
  • Takováhle konstruktivní kritika je vždycky super a přínosná!
  • GlaDOS
    Pokud jdeš jenom po novinkách, budiž. Já na netu opravdu pořádné články hledám stěží. Možná tak na dvou zahraničních webech se občas něco najde.
  • *3* mne zase překvapilo hodnocení "Wargame:Airland Battle" . Na to jaké ódy na pokračování pěje komunita , ale Rybkovi se věřit dá ( ..., když svého času ulétaval na Steel Pantherech)
  • GlaDOS
    Co je na tom špatného? Prostě bych rád plakát s artworkem ze hry Transistor (případně jiné pěkně vypadající indie hry, jako třeba Trine 2). Tečka.
  • :) Už žádné nařezané časopisy u kterých si o DVD musíte říct na informacích .....
  • Jenom média pro průměrného čtenáře. Zajímavé plátky s chytrým obsahem jako je třeba Respekt naopak rostou.
  • Ohledně Levelu mám strach. Vážně chcete udržet takovýhle standart? Vážně je možné mít sto stran poutavého čtení každý měsíc?
    Příjemné plus je, že se nesnažíte o humor za každou cenu alá konkurence.
  • "já čtu časaky už jen na ipadu": A presne proto ses schopnej napsat ve slove "chybí" po b tvrde y. Hlavne ze mas ale ipad, pitomce, to je to hlavni. Ipad prodej, a bez zpatky do skoly. I kdyz bejt po mym, polozil bych si otazku proc vubec takovy lidi zijou
  • Spis ty co maj zazobany rodice... investovat do ipadu 15+kkc mi prijde jako nesmysl, kdyz muzu mit zarizeni srovnatelnych specifikaci za 6kkc. Nehlede na to, ze ipad vypada IMHO hnusne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší