Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lynch
    Za tohle asi dostanu hodně „mínusek“ ale také bych rád vyjádřil svůj názor. Z nového LEVELu mám smíšené pocity. Po grafické stránce se mi vůbec nelíbí. Nechci aby z toho byly omalovánky ale trošku více barevnosti by tomu prospělo. Dále mi to přijde lehce nepřehledné. Na to se asi ale dá zvyknout. Chybí mi tam také moji oblíbení autoři z poslední redakce. Škoda, jejich humor mě bavil. Rozhodně to není špatný časopis, jen doufám že se ještě zlepší.
  • kubi-wan
    Je mi líto lidí, co nezažili dětství s hopsačkama a jejich první herní zkušenosti byly pravděpodobně až všecky ty hyper-mega-třidé gamesy...
    Aneb nadávat u hopsačky klasickýho střihu (a nesnažící se podbízet hráčovi), že tam musíš něco sbírat, to je jak nadávat u střílečky, že tam musíš někoho zastřelit... *7*
  • MrSanta
    Zakoupeno a po rychlém prolistování jsem velmi potěšen. Zamlouvá se mi jednoduchá grafická úprava a minimum screenshotů. Náplň, zdá se, také vypadá slibně. Ještě jsem nečetl, nebyl čas, ale soudě dle názvů jednotlivých článků jsem se dočkal časopisu, ve kterém se dočtu o dění kolem videoher a ne pouze preview či recenzí.
    Nadšen jsem z nového systému hodnocení. Něco takového bych uvítal i na Games.cz. Myslím, že pětibodová stupnice je ideální a navíc by to mohlo odbourat tupé debaty zda hra měla dostat 8/10 nebo 7/10.
    Jediné co trochu zamrzí je plakát pouze v JRC. Jezdit pro časák 50 km se mi moc nechce *1*
  • Chlapi, držím vám palce, jste sympatická parta nadšenců. Zřejmě jste do toho dali svoje úspory, tak vám v žilách koluje místo krve adrenalin. Kalkulujte s tím, že první číslo bude mít vysoká prodejní čísla, ale následující čísla trochu klesnou, než se to ustálí. Fandím vám!
  • Tak to by mě zajímalo, co tady děláš.
  • ucho
    a proto se Level vydal cestou, kdy nepíše jen o hrách... ;)
  • Hry hraju, nečtu si o nich.
  • Horst_Fuchs
    Tak jsem si po nějakých 11 letech znovu předobjednal herní časák a zatím jsem spokojenej.

    Počtení slušný, grafická úprava celkem fajn, hry s aktivací přes Steam mi vysloveně vyhovujou a konečně taky nějaká normální cena. Snad jen ten plakát by tam nemusel být.
  • Mně ta obálka nepřišla zase tak hrozná. A poslední číslo to nebylo, vyšlo jich ještě pár.
  • Já tu čest se hrou ještě neměl, protože můj počítač je už měsíc v opravně a asi už začnu být sprostý na toho ksindla. Ale ta plná hra mi přijde od pohledu sympatická, po shlédnutí pár youtube videí (i ty se mi na tomhle šrotě, co mám k dispozici sekají) se na hru i docela těším. Hlavně ti bossové mi přijdou pěkní *4* A tvou výtku ohledně sbírání diamantů nechápu. Je to hopsačka, prostě skáčeš a přitom máš možnost něco sbírat, tak jako ve spoustě jiných hopsaček. Ta změna prostředí je jen prvek navíc.
  • :) Zavadit dneska o klasickou RTS .... :/
  • *1* *1* *1*
  • *1* Promluvil dnešní mainstreamový hráč .... amen
  • Nový Level hodnotím velmi kladně, myslím, že se povedl a tečka. Papír bych nechal určitě tento, grafika je rozhodně lepší než ta duhová co bývala a dvd mi chybět rozhodně nebude. Plnou hru jsem zatím nezkoušel, tak nemůžu hodnotit. Za ty prachy a pokud bude kvalita stejná, budu nadále věrným čtenářem...
  • ringmancz
    v olomouckým JRC měli jeden pod skleněným pultem a vystavenej malej poutač, že mají novej Level
  • A kdy se vzkřísí Excalibur?
  • mirekdusinojc
    Takhle vypadala obálka jejich posledního čísla. Ano, zasloužili si krutou smrt. https://www.dropbox.com/s/t6ptohhmfjevy0u/Photo%2029.06.13%2022%2010%2059.jpg
  • zdeeneek
    Ze ti da nekdo minus znamena, ze nesouhlasi s tvym nazorem. Neznamena to, ze bezmezne uctiva nekoho z redakce. Nechapu, ze furt nekdo resi kolik ma u prispevku +- *7*
  • mirekdusinojc
    Jo, no právě Polygon to dělá velmi dobře se svojí vizí "digitálního časopisu". Nechtěl sem přímo říkat "dělejte to jako Polygon", ale přesně jako u Polygonu bych si to představoval, kde to prostředí netvoří nějaké narychlo splácaná pozadí, ale přímo média vážící se k tématu (arty, screenshoty, fotky), která jsou jen barevně laděná a grafika je navržená tak univerzálně, že nemá problém s nimi koexistovat a vytvářet tak unikátní styl pro unikátní témata. Mýslím, že nová grafika Levelu by tohle měla zvládnout bez problémů, vzhledem k její jednoduchosti a čistotě. Co se týče obálky, tak i zde bych asi poukázal na zahraniční periodika, přesněji EDGE a Game Informer. Jejich obálky jsou velice čisté a vždy jim dominuje logo a pak jeden nápis stěžejního tématu. Nevím, jak moc dneska táhne právě výčet obsahu na obalu a jestli byste si už mohli dovolit čistší vzezření. Osobně bych řekl, že časopis i jeho čtenáři dospěli a dokáží přijmout čistou obálku radši, nežli tu kalenou typografií. A podle mě by to zapadlo i do nové filozofie časopisu.

    EDIT: Ok, tak s tou čistotou obálky u EDGE beru zpět, jejich poslední je pěkná spatlania, takže bych to směřoval spíše ve stylu Game Informeru.
  • *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší