Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta
    Mankote, ten čas letí jako kráwa. Rozhodně bych neřekl, že je to už 7 let, co nás GameStar opustil. A obsah DVD - dema a videa! Kde jsou ty doby, když byla CD/DVD příloha napěchovaná demíčkama a člověk slintal nad novými videi. Jej, jsem nějaký starý *15*
  • mirekdusinojc
    To samé by si moh říct o katalogu z Penny, že nemá špatnou grafickou úpravu. S tím posledním číslem si měl pravdu. Pro klid svojí duše jsem zapátral ve svém archivu a zjistil, že kvůli změně velikosti formátu jsem novější čísla neřadil chronologicky, ale velikostně. Tohle je obálka skutečně posledního čísla: https://www.dropbox.com/s/scevzdetqff6qpp/Photo%2030.06.13%2015%2011%2004.jpg
  • USER47
    Level jsem nekoupil, ale včera jsem si ho prolistoval a dělá na mě celkem dobrej dojem.

    Jen se zeptám...to, že text není zarovnanej do bloku, je nějakej záměr? Působí to trochu podivně:).
  • USER47
    Napsal člověk, kterej ve dvou holejch větách dokázal vyrobit dvě hrubý chyby.
  • MishKonn
    Tak jsem se vás chlapci rozhodl podpořit a tento měsíc vynechat koupi časopisu TopGear ve prospěch nového LEVELu. Jestli se to vyplatilo vám dám vědět po příští delší návštěvě WC.
  • Čárka tam být může, záleží na tom, jak je to myšlené... Ty jsi, ale (ne nejlepší, nýbrž) ubožák. Mimochodem je tu nějaký další předplatitel, kterému level ještě nepřišel?
  • Ty se nauč česky taky, před ale nemá být čárka.
  • Ty jseš, ale ubožák. A nauč se česky.
  • level je pro socki *6* score je nejlepši *5*
  • bobsh
    To seš na tom dobře, já se zeptal a ani nevěděli, že ho maj prodávat (JRC v Galerii Fénix, Praha 9) *1*
  • RakeW
    Jak jsem si povzdychl nad nepříliš vtipnou žalobou, tak mi ty další dva texty přišly opravdu vtipné.
  • victor
    Ale psaní o vkusu manželky u dvou filmů v rubrice Kultura, ...když na předposlední stránce s názvem Pavlač jsou poměrně chabé pokusy o insider humor...
  • victor
    Toho jsem si také všiml ...na jiné stránce , ale pak jsem otevřel Score (které jsem si rázem mohl dovolit také)a první věc kterou jsem spatřil bylo opravdu několik po sobějdoucích stránek kde bylo vidět jen polovina písmenek (asi ghoustovaly) ... Takže pokud netisknou oba časopisy ve stejné tiskárně , tak odrbávají inkoust všude :( .
  • RakeW
    Ještě jedna věc: Přijde mi, že většina lidí (včetně mě), co se ozývá, už žádný Level nějaký ten pátek nečetla. Co si budeme povídat, autorské složení je fajn, ale ta cena je mnohem důležitější :).

    Ale otázka na na pravidelné čtenáře: Je opravdu ten rozdíl oproti předchozímu směru časopisu tak markantní, nebo je to prostě jenom dojem vzniklý z reakcí staronových čtenářů?
  • Keyz
    Již to někdo psal na FB, ale tiskárna měla menší zádrhel. Na straně 081 je text v Big im China málo výrazný oproti jinému textu na stránce. Také jsem našel nedotisknuté písmenko které ale již nevím kde.

    Nevím jak tomu bylo u minulého levelu ale tento "voní" novotou opravdu dlouho a silně.

    A trochu mně zklamal informace o novém Star Treku. Sice vím, že je lepší jak Iron Man 3 ale to je celé. Vlastní nevím nic.
  • RakeW
    Chvály (se kterou většinou souhlasím) i výtek (se kterými tu a tam taky souhlasím) bylo v diskuzi již rozeseto dost a tak se pokusím vypíchnout pár věcí, které mě, jako člověka nekupujícího Level už asi osm let, zaujaly, ale ostatní čtenáři o nich nepíšou tolik jako o celkové skladbě článků, designu, kvalitě obrázků, ceně, plné hře apod.

    Měsíc v kuse je výborná věc, příště klidně přidat o stránku navíc, ale taky zabrat na korektuře /(viz komentář od ttf, ten rozhodně nepřehlédněte, patří k tomu nejzajímavějšímu, co tahle diskuze porodila). Chci víc Apačky (teda 1 stránka samozřejmě stačí, ale ne že ji zaříznete!). Chci víc ilustrací (Michal to umí, tak mu poskytněte trochu prostoru). Chci originální obálku do každého čísla (klasické artworky jsou až na výjimky nuda, tohle je rozhodně lepší; hlavně prosím ne nic ve stylu reklamy na games.cz).
    Chci míň recenzí ve stylu té na Gunslingera (Ondra napsal přesně ten typ textu, který v takovém časopisu číst nechci - zbytečně roztáhlé na dvě strany, nevtipné popisky obrázků, "krystalicky zábavná střílečka"... a hlavně mi přijde, že jsou některé vyřčené závěry docela mimo, byť odlišný názor samozřejmě není na škodu; Alešova, nebo nedej Bože Lukášova recenze Pistolníka mají úplně jinou úroveň).

    Nakonec výběr těch nejzajímavějších textů (+ ten zmíněný nahoře): Jukebox, obě"eseje", celá dílna (Zahradníkův rok!), celé retro, enginy, prakticky všechno od Pavla a Jirky (který má tradičně nejlepší recenze).

    Jo, příště si to koupím taky.
  • Tak jste mě přemluvili a jdu si ho taky koupit *1*
  • ucho
    no ale tohle je mazanej způsob, jak hráče přimět přijít do JRC :) třeba si tam někdo něco koupí :)
  • Pro jrc to asi není cruciální byznys. Za marketing se tam tvrdě platí.
  • Hlavní zdroj inspirace je jasný - Britský EDGE. To je přesně co jsem chtěl. Díky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší