Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vesměs s tebou souhlasím, avšak tu porci recenzí bych přece jenom ještě trochu zkrouhnul na úkor dalšího jednoho nebo dvou tematických článků..
  • GlaDOS
    Zarovnání do bloku dělá mezi slovy proměnné mezery a vypadá to dost blbě. Preferuji spíš tenhle styl.
  • Myslis text, zarovnany z obou stran? Tak to Level nemel ani driv a ani Score to tak nema. To jen jak je to cerne na bilem (plus zvoleny font apod.), tak je to vice videt.
  • Včera jsem po letech Level koupil a jsem nad míru spokojen. Vítám snahu staro-nové redakce zaujmout trochu jiným přístupem (nesoutěžit s internetem). Bývával jsem pravidelným předplatitelem několik let, ale s vzestupem internetu jsem později od tištěných časopisů ustoupil, když nabízeli pouze to co se dalo v poho přečíst na internetu (víceméně hlavně recenze). Moc hezky jsem si v novém Levelu početl, opravdu se pánové snaží dostát svému záměru a nabídnout vlastní názory a pohledy na různá témata a trendy. Pokud bude časopis každý měsíc obsahově takto kvalitní (teď je zrovna o čem psát - E3, odhalení PS4/XboxOne, kauza Prism, navíc vyšel po 2 měsících) tak ho asi zase začnu odebírat pravidelně. Zatím bych řekl Good Job *4* .
  • To mě samozřejmě napadlo, ale nedává to smysl.
    Na výrok : "Score je nejlepší" odpovědět "Ty jseš, ale ubožák", je prostě totální hovadina, to se na mě nezlob (na který planetě se používá spojení nejlepší ubožák *1* ?)
    To by ta první věta musela vypadat trochu jinak.
  • Vitekb
    Mně to to teda celkem vadí. Přemýšlel jsem o koupi, ale protože nemám o hru zájem, tak jsem ji hodlal na netu někomu dát a teď musím vymyslet, co s tím udělat.
  • Tak já takové zkomoleniny "jseš" apod. nepovažuji až tak moc za chyby, i když je ten tvar gramaticky špatně. Myslím, že dotyčná osoba si uvědomuje správný tvar, ale píše, jak mluví s určitým nářečím a gramaticky nesprávně. Spíše mi vadí chyby, kdy člověk neví, kde se píše "i", "y" nebo "s", "z".
  • Tilwaen
    Podle mého by je možná ani Skyrimu nevytýkal kdyby věděl, co za lavinu to spustí *15*
  • Je to vskutku trochu kostrbaté. Pravopisný křižák to vystihl mnohem lépe.
  • A mně tam čárka chybí... To je tak, když píšu na mobilu.
  • Má pravdu. U běžné fráze: "Ty jsi ale ubožák." Čárka není ale pokud narážel na jeho příspěvek, že Score je nejlepší, už tam čárka patří. "Ty jsi (nejlepší), ale (jenže) ubožák."
  • ucho
    a určitě používáš správně slovíčko "moralizování"? *5*
  • Tilwaen
    Nejen to, patvar "jseš" navíc neexistuje.

    Hrozně mě baví moralizování, jak se má kdo učit češtinu, od někoho, kdo navíc sám píše jako prase *1*
  • sry to je reakce která se nepřiřadila kam měla, puvodní nazor je ze ipad stojí 15k+++...tu je videt jak jsou lidi dezinformovaní.... apple je drahej apple je drahej přitom ipady patřej k nejlevnejším tabletum a iphone 5 je levnejší než samsung GS4 nebo HTC one nebo xperia Z
  • ipad stojí od 8000 kc, s 3G je od 11 000... ipad nejen ze je nejlepší tablet na trhu ale patří i k nejlevnejším
  • nekromant33
    tys ale nepochopil mě, šlo o to jak si to udělat těžší než je potřeba, když i po tvý praktice používat systémový odebírání programů se ti stejně spustí steam, místo toho abys ho pustil sám a rovnou to z něj odinstaloval, ale to vysvětlovat někomu kdo má rád justina biebera nemá smysl *6*
  • mirekdusinojc
    Osobně sem si poslední číslo zběžně prolistoval, abych si připomněl ty staré dobré časy, a už zprvu mě odradil Sládkův pivní humor, který prosakoval celou redakcí. Mám pocit, že nebyl úvodník, kde by Sládek alespoň jednou nezmínil rádoby vtipnou pivní hlášku typu: "Máme číslo 75, což je shodou okolností průměrná spotřeba piv našich grafiků za víkend". (zpětně nutno podotknout, že to byl asi jeden z důvodů, proč byla ta grafika tak otřesná) Zlatou éru GameStar prožíval mnohem dříve, za vlády Karla Papíka, kdy se časopis svou grafickou úpravou i kvalitou článků vyrovnal konkurenci. Ovšem poslední dva roky ten časopis upadal a ke konci na DVD téměř nepřinášel vlastní obsah, což v době rozmáhajícího se neomezeného internetu bylo značné mínus. Proto sem rozhodně netruchlil, když mi s jeho posledním číslem zároveň přišel dopis z Levelu, že nahradí moje GS předplatné za Level. Něco podobného, jako když vám za ojetou a zrezlou Felici nabídnou zánovní Fábii.
  • lol :) tak já ho koupil a to bylo první co mě napadlo :D
  • Cože? Tak to mi hlava fakt nebere, cos tady vyplodil za moudro *1*
  • Jasně, mohl bych to říct o čemkoliv, ale mně se ta obálka líbila zhruba stejně jako ta u nového Levelu. Je to o vkusu. Ale o ten nejde, GameStar jsem měl rád především kvůli obsahu, ať už časopisu nebo těch zmíněných dem a videí na DVD příloze. Jenže GameStar skončil a jeho redakce se rozeběhla všude možně (tuším, že Alžběta v Replayi tam taky psala), tak jsem přešel na Level a doufám, že se teď udrží aspoň on.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit