Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no stouto plnou hrou nešťastný to start.
  • nemate nekdo odkaz na PDF download?
  • když se to umí tak nedělá, stačí nastavit dělení slov a profesionální programy typu indesign si s tím poradí ... *3*
  • Časopis jsem pořídil a spokojenost. Cena supr a obsah taky *14*
  • bobsh
    Máš pravdu, jsou tam jenom zkopírovaný články z Games i s přetisklejma diskuzema a reklamama.
  • bobsh
    Velká várka recenzí je nejspíš způsobená tim, že tohle číslo pokrejvá dva měsíce. V dalšim už jich snad bude míň (nestihne vyjít tolik věcí, který by za recenzi stály)
  • ucho
    nelogický nešvar se dá najít všude. někdy není podstatné, jak se k něčemu dojde, ale co se bude dít potom, když už jsou nějak rozdané karty... a navíc moderní zombíci běhají :)
  • Amylee.Anderson
    JD, ten tvůj status na twitteru už neobhájíš.
  • ZvacA
    Doporučuju Brookse a jeho World war Z a především pasáž věnující se bitvě u Yonkers - v celku sympaticky uvěřitelný a komplexní pohled na to, jak může být technika a ozbrojené síly během chvíle v p*deli proti hordám nemrtvých a stejně tak, jak může efektivně padat jeden systém za druhým, od politiky po lampasáky. Je to pořád fiktivní problém, ale nepředstavoval bych si to jak Hurvínek válku - při boji se zombies bych započítával vše, počet míst eskalace, počáteční chaos, dopad na psychiku a bojeschopnost jednotlivce až po celou neveselou situaci nějaké epidemie, která proti lidem sice staví instinktivního vola s chutí kousat živý maso, ale v jejich prospěch hraje taky několik faktorů. Navíc lidi jsou lidi, závislí na všem možným - munice, jídlo, sraní, chrápání, lehárko a další srandičky. Jako ona představa, že bych sednul do obrněnce a všechno to pojezdil, a do večera vytáhl vlajku a zapálil cigárko u kanónu, je vesměs stejně absurdní jako pro někoho představa, že by lidstvo mohlo s nemrtvými prohrát. Třeba Walking dead si to navíc šikovně pojistilo teorií, že tu nákazu mají všichni v sobě, stačí smrt a vrátíš se jako zombík - jednoduchý, efektivní a zaručující velký počet zombie členů během krátké doby, ať už to je kdokoliv. Nejnověji třeba Last of us přišel taky s docela uvěřitelným scénářem, jak může být vše ohroženo jen druhem zmutované parazitické houby, která se šíří buď kontaktem nebo později i vzduchem.

    Ono totiž, pohybujícící se torzo a jeho likvidace je jedna věc, ale nesnižoval bych váhu případné nákazy, nějak se šířící, nějak postihující a její dopad na společnost. Vždyť v reálu například mor i španělská chřipka jako zástupci svých století ve svým zenitu decimovaly populaci docela nekompromisně a nevědělo se jak a proč, jen se věřilo a předpokládalo a na tom se zakládala protiopatření, a jak se ukazovalo, některá z nich byla fatální. Zvláště zprávy z období pandemie černé smrti mohou sloužit jako určitá paralela toho, jak se člověk chová a jak přestává fungovat celá jeho společenská struktura i její efektivnost a jak může během chvíle částečně vypadat post-apo scénář, když se potýká s něčím doposud neznámým na mikrobiologické úrovni. Když tohle přesunu na to, že by měl být svět devastován ze strany něčeho podobného s bonusem vzniku zombies, tak by to taky mohlo nadělat slušnou paseku, s tankama nebo bez. Takže, když se to vezme kolem a kolem, ta problematika může být mnohem složitější a mít i nějakou tu logiku. Určitě si podle mýho nemůže vystačit s jednoduchou interpretací, že bychom museli dát nemrtvým na p*del...

    http://youtu.be/a4AtSWPrB0o?t=1m43s :)
  • on to jeste nekdo cte ? vse ja na games.cz a nemusim si nic kupovat
  • me ta giana nebavi nekdy se delali lepsi plosinovky jako napriklad jazz jackrabbit nebo captain claw
  • "jseš" je patvar, kdy se někdo, kdo mluví nespisovně, snaží mluvit spisovně, ale neví jak :D

    správný hovorový tvar je "seš" :P
  • Omlouvat se nemusíš, to se na ipadu stává.... *1*
  • prijde mi ze rozdil je znat dost. humor je podobny memu (mam podobny vek jako draken) a ne jako pro 15tilety deti atd... jen at jim to vydrzi. a hlavne cena je super. + indie kvalitni hru beru ! :)
  • /někdo
  • Koupil jsem si Level v únoru asi po osmi letech a po prolistování a přečtení pár stránek jsem si řekl, jak tohle může někdo vydávat i číst. Btw už asi tři generace NTB nemám mechaniku...
    Včera jsem si kupil Level 231 a po prolistování a přečtení asi 1/10 časopisu jsem si řekl, sakra, tohle má smysl vydávat i číst. Btw v Giana Sisters už jsem ve čtvrté úrovní a je to zábava.
    Díky kluci, jsem v tom s vámi zpátky.
    Jako někoho, kdo také "vytváří" měsíčník za 99 korun, vám fandím ještě víc.
  • Keyz
    Velice se mi líbilo téma od Aleše Smutného.

    Škoda, že není více her, kde hráč nemůže vyhrát. Nehraji hru proto abych vždy vyhrál, ale protože oproti filmu se mohu rozhodovat a podle své vůle a není každý pohyb podle scénáře. Komu sakra vadí, že na konci hry zemře?

    Navíc u Zombie her častý nelogicky nešvar a to ten, že nijak vlastně není známo jak je možné, že vzniklo takové množství zombie a nakonec zcela vyhráli i když nejsou schopní spolupracovat, jsou debilní, pomalí a nepoužívaní nic krom svého těla. To se nedá říci o šíření virů u kterých se to dá lépe pochopit a pak to celé brát vážně. I když i tam lidé v zatím vždy vyhráli.
    A komedie, že Franta kousne Pepu a pak se prokousají přes celý svět je komická. Korunu tomu dávají dobyté tanky v seriálu Walking Dead, které by tu hromadu masa mohli válcovat jako válec válcuje těsto.
  • Horst_Fuchs
    .
  • Horst_Fuchs
    V JRC nekupuju (chraň bůh), ale plakát tam mám, z jedný strany Last of Us z druhý nějakej Transistor či co. Možná je to bonus pro předplatitele, čert ví.
  • GlaDOS
    Plakát tam ani není (většina lidí nekupuje Level v JRC).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit