Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no tak to má level podobné vyhlídky *3*
  • Miroo_7
    Vávra sám moc dobře ví "jakou má pověst" takže si dost často (obzvlášť v podcastech) dělá sám ze sebe srandu a spousty jeho výroků je tak třeba brát s rezervou. (Portal hrajou divní hipíci atp.) Zbytek je nefalšovaná konstruktivní kritika. Vávra navíc ani zdaleka nepatří ke kritikům všeho co vidí, (viz. jeho recenze v LEVELu a na games, je hromada her, kterým dal 8 či 9 a je fakt málo těch, kterým dal pod 5) díky své profesní minulosti (a vlastně i současnosti) si to na rozdíl, od nějakýho Franty z Dolní Lhoty, může dovolit.
  • tak ja hraju to giana sisters ale po tretim levelu sem to vypnul to jako o čem je ? furt beru diamanty a proč se ten svet meni co je na tom zabavneho otresny design levelu no hruza
  • Zvedne Ludvík hozenou rukavici?
  • Hlavně, že je D.Vávra na začáku a ne na konci! *5*
  • hra to může být dobrá, ale mě se proste nelíbí....kdyby tam dali nějaký dobrý RTS..ale dneska najít dobrý je těžký
  • Keyz
    Jak bude dále probíhat distribuce v JRC? Zatím jsem tam sice Level koupil ale kdybych se nezeptal, tak ani nevím, že ho prodávají (Jako, že jsem to věděl předem, že se tam prodává :) ). Žádné info nic. V trafice co jsem viděl je Level aspoň vidět. Zde to pak prodavač vytáhl ze šuplíku (asi si tam pár schovával kdyby došli) a hotovo :)
    -Pro znalce bez problémů, pro ostatní škoda.
  • Nejsem si jistý, ale v podcastu myslím zaznělo, že je to obsah za dva měsíce?
  • vonTossis
    Jakožto majitel několika desítek vydání Levelu z té nejlepší éry, tedy někdy od roku 1998 až do roku 2005, můžu směle prohlásit s nostalgickou slzou v oku, že JE TO TAM! Ten časopis vypadá úplně jinak než kdysi, ALE ta vůně samotného obsahu tam je. Opustil jsem vás, ale pokud chcete pokračovat takto - jsem opět váš. Děkuji.
  • Podle obrázků se mi líbí, výborný design.
  • Mně by nevadila menší inspirace recenzí z Polygonu resp jejich designu, kdy se čistý design prolíná s fullweight obrázkama. Naopak logo Levelu bych laminoval, barvil po vzoru EDGE. Jinak souhlasím, že není nutnost něco měnit. Jak píšeš našlápli kluci dobře :-)

    EDIT: https://www.dropbox.com/sh/vbs9tywio7o1les/4TvqgDSv5a
  • Veskoslav
    Game Star byl docela otřesný ke konci. A grafika tam dělala asi opice.
  • no takhle to bylo i s Game Starem...ještě pul roku se držel a pak konec.Tak snad Level vydrží.
  • Mart9
    Souhlasím. Kvalita papíru je podle mě na velmi dobré úrovni.
  • naprosta spokojenost s casakem i hrou... papir nechte jak je - lepsi neni potreba. a diky! *5*
  • Kua pred tydnem jsem si Giana Sisters koupil:( tak snad priste:)
  • TheGGG
    Chápu že někomu kdo má rád gear of war to musím vysvětlit krok po kroku.
    Takže dáš přidat nebo odebrat programy, vybereš si hru kterou chceš odinstalovat a dáš odinstalovat, pokud je hra na steamu spustí se ti steam a objeví se tabulka "chcete odinstalovat hru", potvrdíš a hra se ze steamu odinstaluje. Jednoduché jak facka.
  • GlaDOS
    A co já s tím? Tak si kupuj hry, co tě baví a časopis si kupuj jen jako časopis na čtení.
  • mirekdusinojc
    Nebral bych to hned jako černé zprávy. Za prvé, Burda je velké vydavatelství, které například prodává reklamu po balíčcích, takže reklamy, které se hodí do více časopisů, se nahází do více časopisů. Jakmile se časopis osamostatnil, přišel o některé plošné reklamy podobného typu. Spousta inzerentů čeká na prodeje prvního post-burdovského čísla, tzn. není to tak, že by úplně opustili inzerci v Levelu, ale radši si ověří, že třeba prodeje neklesnou o nějaké závratné % a pak se vrátí. A je tu ještě spousta detailů, které jsou v chodu a které na inzerci budou mít vliv. Don't panic.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší