Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pulka_lahve
    Doteď jsem si myslel, že jsou pro mě tištěný časopisy už mrtvý médium. Ale né, kluci z Games si řeknou že koupěj časopis kterej jsem si v mládí předplácel, daj dohromady all stars tým mejch oblíbenejch redaktorů, začnou to prodávat za pěknou Baťovskou cenu se Steam kódem místo DVD, který bych stejně neměl kam strčit, a zaměřej se hlavně na témata. To prostě nejde nekoupit.
  • Grifus
    To je celkem jedno proc, hlavne ze tam je. Kolikrat jsou ty casopisy po ceste zmackane, natrhle a to nepocitam co jsou nekteri zakaznici schopni s nema delat primo v obchode...
  • Mart9
    Tak Level jsem si tedy koupil, rozečetl jsem zatím jen ty úvodní stránky o změnách a hned mě zaujala jedna věc - dost malé písmo. Z jiných časopisů a vlastně i z novin jsem zvyklý na o malinko větší...
  • holec89
    spis chrani klic na hru :)
  • to pak chce prostě stahnout z netu. Bud to prostě budu po našem nebo zkrachujou,musí se prostě přizpusobit
  • Grifus
    Nuze prave jsem si donesl casopis z naseho "uzasneho" Albertu, kde nikdy nic nemaji. Takze uz ted pred prectenim, mate minimalne dva plusy:

    1) distribuce
    2) igelitovy obal, chranici samotny casopis (aneb prezervativ rulezz *2* )

    Jak bude cas, prectu a uvidime jestli budu chvalit dale.
  • tak vtom připadě jim na to seru.Region locky ze zásady nepodporuju.
    To už si to radši stáhnu.aspon se naučí že bud prostě budou mít kapitalismus ale prostě plnohodnotnéj,nebo pseudo system kde si to budu stahovat když budou mít takovýhle praktiky.
    a mínusujte si jak chcete já jsem anarchista.
  • Přesně tak. Jsou prostě lidi s vkusem a potom ti s androjdem.
  • nekromant33
    Časák bezva, srovnání s posledními lety nemůžu poskytnout protože jsem nekupoval, ale jakmile se vrátila stará garda musel jsem do toho jít. Zaměření na články, které ve většině případů na webu nenajdete je fajn. Plná hra je výborná, ačkoliv jsem k ní byl skeptický, už když byla před pár týdny ve slevě na steamu, moc mě nezaujala. Nakonec je to plošinovka s fajn nápady podobně jako byl svého času Braid nebo Limbo. Papír ani design mě už teď přijde v pohodě, takže jestli se má do příštích čísel zlepšit a upravit tak to bude super.

    p.s. JD je zakomplexovanej k***t, Cpt. Obvious out
  • Jo ta recenze ve mě také vyvolávala rozporuplné pocity. Hlavně jsem měl celou dobu pocit, že čtu recenzi hry, která si odnese tak 2/5 maximálně a ona dostane výborné hodnocení. Ne že by nebylo zasloužené, jen tomu neodpovídal text. Jinak zatím není moc co vytknout, já sám 2/3 recenzí ani nečet, protože jsou na hry, které mě nezajímají (jsem PCčkář), ale zbytek obsahu se mi zatím líbí.

    A málo reklam také plus, i když to je podle mě způsobeno spíš (ne)zájmem inzerentů. Protože jak víme z games.cz, s reklamama se tu nešetří.

    No a k té plné hře - kdyby tam žádná nebyla, nebyl by to moc velký rozdíl.
  • holec89
    zdroje svejch tvrzeni mas? nakej odkaz?
  • SnakePlisken
    Rok 1995 až 2000? No nevím... jako v práci nemám čas, a na dovolené či na chalupě jsem rád, že si od techniky odpočinu a raději si na sluníčku hezky pročtu papírový časopis. Ono se taky na sluníčku špatně čte text na nějakém elektronickém zařízení.

    Ale to je otázka vkusu a zvyku. Možná jsem staromódní, ale starý rozhodně nejsem. *1*
  • Já jsem na 4.1.2 od samsungu a docela mě ten android s*re, ale za ios bych neměnil, je to jen předražená značka, hned jak mi vyprší záruka nahodím si tam vlastní ROM a bude klid
  • nekromant33
    takový děcko by po pár úrovních jeblo gamepadem nebo klávesnicí o stěnu z frustrace... počkej neublížils někomu, nehráls to obklopenej lidma že ne?
  • Veskoslav
    I kdyby to patřilo pouze k těm číslům, tak Median si data naprosto svévolně cucá s prstu, jak už mu bylo několikrát dokázáno. Mimochodem, odhaduje se, že jenom loni bylo do Čr dovezeno z Číny přes 250 000 tabletů. A většina z nich jsou mnohonásobně lepší než ty srandy, co se u nás prodávají.
  • :/ pod mobilním Chromem na androidu je stávající design utrpením . Mobilní design absolutně strohý (bez černé a oranžové *8* ) a pod plným se mi tam stále plete ta plovoucí lišta v záhlaví (s kurzy , předpovědí počasí a mailem ) *7*
  • Veskoslav
    Já to v tomto chápu:) Protože je pro iPad pohodlnější dělat tyto věci. Není tolik typů zařízení a tolik typů OS v rámci tabletů. Vem si, že já mám sice v tabletu 4.2 Android, ale spousta jede ještě na 3.2 nebo 4.0.4 například. To je největší nevýhoda androidu. Jeho roztřepenost. Jinak cekově a kvalitou se rozhodě Apple nemá čím chlubit. Jediné, co má fakt dobré je propojení jeho služeb. Ale cena tomu rozhodně neodpovídá.
  • holec89
    Ta citace patri k cislum, ktera uvadi pocet navstevniku stranky s ipadem.
  • Že to má i lepší podporu jak android nechápu, když je ios tady tak málo, dokonce i games.cz aplikace je na ios a zbytek nás má smůlu :(
  • ??? http://www.youtube.com/watch?v=lp02Cr3I1pg - co asi člověk může čekat od remake takového dílka ? ..... Minimálně stejnou porci zábavy , víc barviček , příběh okolo, ultimátní bosfighty ..... a dualitu ;)

    Původní Gianu jsem viděl u kamaráda s Amigou , na Greenlightu mi nová přišla jako poměrně povedená , tak co řešit ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit