Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    no Vávra se příliš neostýchá, ale rozhodně si nevybavuji, že by příliš přecházel do osobní roviny a urážel. tak jak to nyní činíš ty... takže opět chabý pokus o trolování.

    edit: redakce, to fakt nejde udělat nic s takto zjevnými troly?
  • TheGGG
    A proč ne? Díky score a levelu jsem si zahrál hromadu her které jsem v době jejich vydání vynechal a později už si na ně nevzpomněl. Chápu že je pro vás těžké to pochopit ale mi co si hry kupujeme si prostě nezahrajeme všechno. *5*
    Jinak časopis jsem POCHOPITELNĚ vždy přečetl celý, ale tam už bylo jedno jestli si recenzi přečtu v tom či onom časopise.
  • TheGGG
    Bože, Wávra a zajímavý. Dyť jediný co dělá je že uráží hry a hráče a myslí si kdovíjak není kůůl a drsný. Chápu že oslizlá retrofilská komunita slintá nad tím jak Wávra napadá nové hry, ale každý skutečný hráč se těm jeho názorům tak leda vysměje.
  • TheGGG
    Hru ze steamu můžeš odinstalovat normálně, spustíš přidat nebo odebrat programy dáš odinstalovat, zapne se steam a hra se odinstaluje.
    Jinak si věř čemu chceš:) časák jsem si koupil, ale dokázat ti to můžu jen těžko. Leda by ses šel zeptat báby v trafice.
  • desing iOS7 :-D .... jinak pekný a cena super, steam hry taky jen chybý digitální distribuce pro iPad (klidne i android ale ten stoji za nic a lidi tam kupovat nebudou kevesmu neznám hlupaka co by měl tablet s androidem, tablety jedine ipady)

    já čtu časaky už jen na ipadu, i vetšina mejch oblínenejch má svoje ipad verze (computer, chip, maxim, epocha,...) i LEVEL by mohl jít z dobou a udělat iPad verzi, dnes kdo má ipad tak si myslim nečte nikde jinde, 90% vsech casaku je dnes už officielně na ipad k dostání
  • tento level vynechám. postapokalypsa mi už leze krkem a gs:twistet dreams už vlastním. ale v budoucnu s mou investicí můžete počítat :)
  • hlavně ne jak polygon. na stránky sice chodím, ale jsou strašně nepřehledné. to spíše kotaku. ale u games .cz mě design vyhovuje. max bych více zvýraznil bleskovky
  • Kdybych recenzoval časák: hra 4/10 obsah časáku 7/10 vizualni obsah 3/10.
  • plná hra na pytel
  • Vratite tak v DPH prachy, ktery sosate z kolonizace ceskyho skolstvi
  • Na webu nabízí informace pro zájemce který chtějí reklamu v Levelu. Asi tam časem bude více reklam ale snad to nebude tak hrozné.¨
    To by level musel být snad všude vyprodán aby to bylo bez reklam při téhle ceně
  • K cemu ti bude DLC bez puvodni hry? Navic vetsina BF hracu ma premium, takze tohle DLC v cene 200kc asi moc lidi na rit neposadi.
  • Deever
    Všimli jste si, jak je tam málo reklam?

    Nízký počet reklam je velmi příjemný, ale nedokážu si představit, že by byl dlohodobě udržitelný, i při malé redakci a absenci plné hry na fyzickém médiu. Setrvalý stav reklam v příštích číslech by tedy paradoxně věštil brzký konec časopisu z důvodu nezájmu inzerentů. A hrozilo by, že smrt kultovní značky českého herního periodika by byla definitivní.

    Skoro žádný reklamy tam nejsou a když už tak, od přátel. Ale reboot se mi líbí moc!

    Polívčička pokračování: http://bit.ly/13dyYdz
  • Když jste někde zmínili "čistej design", tak se podívejte na Full Moon. Tak se to má dělat.
  • Level je paradni... Jen ze zvedavosti - je nejaka sance, ze by se podobnym "cistym" vizualnim stylem casem vydalo i games.cz? Obsahove k nemu nemam zadne vyhrady, ale vizualne uz je imho trosku historicke (viz Polygon). Stejne tak bych si dokazal predstavit slovni hodnoceni i tady - ma mnohem vetsi smysl, nez to, ktere tu je aktualne...
  • Články jsou fajn, ale design se nepovedl. Nelíbí se mi rozložení textu na stránce a ani font a rozestup řádků. Blbě se to čte a blbě to vypadá. Raději bych nahuštěnější text a tím pádem méně stránek. Jinak čistě bílé pozadí je fajn, ale nesmí to být na každé stránce, chtělo by to aspoň měnit barvy nebo něco. Dělám v tiskárně a váš design mi přijde trochu letákovej nebo vizitkovej. Žádná hravost, jenom je to tam nasázený jak v novinách. To mě neba.
  • ucho
    no řekl bych, že dostanou výhodnější podmínky, když to bude locknutý. ono kdyby tam dali svět a hodilo se takhle do oběhu několik tisíc klíčů, dost tím degradujou cenu tý hry celosvětově. takhle si myslím dokážou vyhandlovat zajímavější kousky, protože CZ+SK pro ně zas takový terno nebude...
  • To je u digitální distribuce problém dát to na svět? Tam přece nevznikají náklady navíc.
  • ucho
    souhlas, i když já si dal do předsíně nedávno obrovskej plakát doctora who a teenka nejsem :D
  • ucho
    srovnáváš jabka a hrušky, problém videopůjčoven je ten, že ceny filmů klesly na tolik (už pomalu i bluray filmy), že je prostě lepší a jednodušší si film rovnou koupit... když budou mít rozumný náklady na tvorbu časopisu a určitou stálou základnu, budou za vodou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit