Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kua pred tydnem jsem si Giana Sisters koupil:( tak snad priste:)
  • Casak je ted fakt vybornej, ale ta hra me moc nesedla.
    Jde na steamu pridat do darku abych ji casem mohl nekomu darovat?
    • Je to prostě Steam :/ . Dárečky si ze své kolekce neuděláš , duplicitní aktivace se ti až na vyjímky nikde neobjeví a kuponové odměny ...ty dostaneš hlavě ,když budeš hrát hry od Valve :///
    • blixa
      Jako darek asi ne, ale kdyz si na level.cz vyzvednes ten steam klic, tak uz si ho muzes aktivovat kdy chces.
  • Keyz
    Velice se mi líbilo téma od Aleše Smutného.

    Škoda, že není více her, kde hráč nemůže vyhrát. Nehraji hru proto abych vždy vyhrál, ale protože oproti filmu se mohu rozhodovat a podle své vůle a není každý pohyb podle scénáře. Komu sakra vadí, že na konci hry zemře?

    Navíc u Zombie her častý nelogicky nešvar a to ten, že nijak vlastně není známo jak je možné, že vzniklo takové množství zombie a nakonec zcela vyhráli i když nejsou schopní spolupracovat, jsou debilní, pomalí a nepoužívaní nic krom svého těla. To se nedá říci o šíření virů u kterých se to dá lépe pochopit a pak to celé brát vážně. I když i tam lidé v zatím vždy vyhráli.
    A komedie, že Franta kousne Pepu a pak se prokousají přes celý svět je komická. Korunu tomu dávají dobyté tanky v seriálu Walking Dead, které by tu hromadu masa mohli válcovat jako válec válcuje těsto.
    • smejki
      Tanku dojde nafta po dvou stech kilometrech *2*
    • ucho
      nelogický nešvar se dá najít všude. někdy není podstatné, jak se k něčemu dojde, ale co se bude dít potom, když už jsou nějak rozdané karty... a navíc moderní zombíci běhají :)
      • Keyz
        To je fakt. Na běh jsem zapomněl :) V Dead Islandu tam byl ten borec jako raketa.
    • ZvacA
      Doporučuju Brookse a jeho World war Z a především pasáž věnující se bitvě u Yonkers - v celku sympaticky uvěřitelný a komplexní pohled na to, jak může být technika a ozbrojené síly během chvíle v p*deli proti hordám nemrtvých a stejně tak, jak může efektivně padat jeden systém za druhým, od politiky po lampasáky. Je to pořád fiktivní problém, ale nepředstavoval bych si to jak Hurvínek válku - při boji se zombies bych započítával vše, počet míst eskalace, počáteční chaos, dopad na psychiku a bojeschopnost jednotlivce až po celou neveselou situaci nějaké epidemie, která proti lidem sice staví instinktivního vola s chutí kousat živý maso, ale v jejich prospěch hraje taky několik faktorů. Navíc lidi jsou lidi, závislí na všem možným - munice, jídlo, sraní, chrápání, lehárko a další srandičky. Jako ona představa, že bych sednul do obrněnce a všechno to pojezdil, a do večera vytáhl vlajku a zapálil cigárko u kanónu, je vesměs stejně absurdní jako pro někoho představa, že by lidstvo mohlo s nemrtvými prohrát. Třeba Walking dead si to navíc šikovně pojistilo teorií, že tu nákazu mají všichni v sobě, stačí smrt a vrátíš se jako zombík - jednoduchý, efektivní a zaručující velký počet zombie členů během krátké doby, ať už to je kdokoliv. Nejnověji třeba Last of us přišel taky s docela uvěřitelným scénářem, jak může být vše ohroženo jen druhem zmutované parazitické houby, která se šíří buď kontaktem nebo později i vzduchem.

      Ono totiž, pohybujícící se torzo a jeho likvidace je jedna věc, ale nesnižoval bych váhu případné nákazy, nějak se šířící, nějak postihující a její dopad na společnost. Vždyť v reálu například mor i španělská chřipka jako zástupci svých století ve svým zenitu decimovaly populaci docela nekompromisně a nevědělo se jak a proč, jen se věřilo a předpokládalo a na tom se zakládala protiopatření, a jak se ukazovalo, některá z nich byla fatální. Zvláště zprávy z období pandemie černé smrti mohou sloužit jako určitá paralela toho, jak se člověk chová a jak přestává fungovat celá jeho společenská struktura i její efektivnost a jak může během chvíle částečně vypadat post-apo scénář, když se potýká s něčím doposud neznámým na mikrobiologické úrovni. Když tohle přesunu na to, že by měl být svět devastován ze strany něčeho podobného s bonusem vzniku zombies, tak by to taky mohlo nadělat slušnou paseku, s tankama nebo bez. Takže, když se to vezme kolem a kolem, ta problematika může být mnohem složitější a mít i nějakou tu logiku. Určitě si podle mýho nemůže vystačit s jednoduchou interpretací, že bychom museli dát nemrtvým na p*del...

      http://youtu.be/a4AtSWPrB0o?t=1m43s :)
      • Keyz
        Ten film předpokládá, že nebyli schopno rychle varovat armádu a jednat. Já předpokládám opak. Nechápu, jak by nemohli lehce zjisti, že Zombie je odolný na všechny rány krom do hlavy anebo nějakým výbuchem.

        Když vědci dokáží zjisti hodně ohledně virů který je mnohem horší, protože se šíří vzduchem atd., tak tohle mně zaráží. Prostě když si představíš, že to někde vznikne tak nechápu jak je možné, že nikdo nezjistí, jak je zabít když to jde i logicky a není potřeba bádat jako u virů. Navíc bych řekl, že lidé by měli více motivace bojovat jako za války. Protože zde je nepřítel který se dá zabít a zabije ho i člověk když ví jak. U viru prostě nemáš šanci a jsi odkázán na pomoc druhých. Zde se můžeš bránit a jakmile, jednoho zabiješ tak můžeš zjisti, že to jde. Japonci byli ochotni bojovat naprosto šíleným způsobem ale měli jak a proti komu. Po zásahu atomovou bombou najednou neměli jak ani proti komu.
        - Navíc to předpokládá, že naprosto zničí kritické systémy řízení a tam by se prostě bez zbraní nedostali. Jak sakra zdemolují bunkr kde se řídí satelity atd. Prostě je hlavní, že to je lidský protivník. Žádná bomba která spadne a nijak to nevyřešíš, to samé virus.
        • ZvacA
          Měl by si oddělit zombie jako fyzický subjekt a to co k tomu vede - tedy celou tu předpokládanou filozofii katastrofy i brát v potaz koncept biologie, kde by se bádat muselo. Bylo by naivní si myslet, že sejmout bandu mrtváků, hodit je na hromadu a spálit, podat si ruce a rozejít se domů a uklidit si by bylo všechno, co by stačilo. Zombie scénář ve velkým a náhlým provedení by musel představovat v podstatě vyšší level běžných pandemií s výrazným dopadem na celou společnost a viditelnými dopady v nejširsím slova smyslu, od hygieny po nucené přehodnocení faktů. U znalostí zombiím efektivně čelit, jak naznačuješ, by to neskončilo, i tak by byla narušená dosavadní morálka toho, o čem lidé měli doposud představy, nevýjimaje ani následky paniky i strachu z nemožnosti ovlivnit existenci dalšího podobného scénáře. Už jen se vzpamatovat z toho, že by bylo možné, aby lidi začali žrát lidi a dokázali být v pohybu i po značné fyzické deformaci, by hrálo nemalou roli ve které by i narychlo chystaná vojenská opatření mohla selhávat, zvlášť v základních jednotkách zemí a to jsou města. Není potřeba aby zombies zdolávaly bunkry, ale všechno na čem jsou lidé závislí řídí samotní lidé a tohle by byl extrémní zásah do jejich řad. A to je podle mě u tohoto případu zlom, kde by se rozhodovalo, zda se problém podaří udržet nebo padne do "post-apo" období. Nechci dogmaticky tvrdit, že by podobná situace musela mít pro lidstvo výhradně katastrofální závěr, kde by se populace zredukovala na pár přeživších toulajících se pustinama a kde by neexistovaly vlády ani politické a vojenské organizace. Nechci zákonitě tvrdit, že by se taková situace nedala vyřešit a podchytit, ale taky se snažím nastínit, že takový "zombie-outbreak" je potřeba brát ve velice komplexním a širokým hodnocení, než jen v představě, že stačí zbraň, hlava a odhodlání a pohoda...
        • ucho
          no když zvládli nad lidmi zvítězit i opice, mnohem početnější zombíci nemůžou mít problém :D
      • no sem presvedcenej ze ve fikci kerou mas (realne sou zombiie kravina) de o to jak mas nastaveny podmínky. Jestli behaj nebo se plouzej ,jak se virus siri ,kolik mas ohnisek atd.

        btw k videu - klasika , ale jako priklad nepresny. Vis co udela naboj s lidskym telem? Ještě navíc vetsi raze? to ze by pripadne zombii necitil bolest neznamena ze se z nej stane pytel s piskem.
        • ZvacA
          Video je jen pro prd*l jako celý film, který si robí z Romerova dílka a jeho konceptu tak trochu řiť - tady například zombies můžou vydržet všehno kromě elektrickýho výboje. Mělo spíše parodovat to snadný heroický odhodlání, který naznačil kolega výše.
          • dyt proto pisu ze to je klasika, sranda to je to je o tom zadna
  • Keyz
    Jak bude dále probíhat distribuce v JRC? Zatím jsem tam sice Level koupil ale kdybych se nezeptal, tak ani nevím, že ho prodávají (Jako, že jsem to věděl předem, že se tam prodává :) ). Žádné info nic. V trafice co jsem viděl je Level aspoň vidět. Zde to pak prodavač vytáhl ze šuplíku (asi si tam pár schovával kdyby došli) a hotovo :)
    -Pro znalce bez problémů, pro ostatní škoda.
    • bobsh
      To seš na tom dobře, já se zeptal a ani nevěděli, že ho maj prodávat (JRC v Galerii Fénix, Praha 9) *1*
    • Pro jrc to asi není cruciální byznys. Za marketing se tam tvrdě platí.
      • ucho
        no ale tohle je mazanej způsob, jak hráče přimět přijít do JRC :) třeba si tam někdo něco koupí :)
    • ringmancz
      v olomouckým JRC měli jeden pod skleněným pultem a vystavenej malej poutač, že mají novej Level
  • Ten design ... Nebyl snad v prvních letech Levelu podobný ? Nebo to byly poslední roky Excaliburu ? ... To je celkem jedno . V každém případě tenhle retro look se mi líbí .
    Tak mne napadá ...nechcete to dát do kupy s XB-1? ... Jako dva časopisy které se třepotají nad existenční nejistotou . Jako nerdovský lifestylový měsíčník by nebyla konkurence a společnýma silama by byl i obsah dostatečným lákadlem vůči internetu ...
    • Na tom něco je *3*
    • Robotron3
      Takovej čistej design mělo i původní Score, který kopírovalo tehdejší Edge.
  • Zvedne Ludvík hozenou rukavici?
  • Jak je to s predplatnym do zahranici? Konkretne do UK a do USA?
  • Chlapi, držím vám palce, jste sympatická parta nadšenců. Zřejmě jste do toho dali svoje úspory, tak vám v žilách koluje místo krve adrenalin. Kalkulujte s tím, že první číslo bude mít vysoká prodejní čísla, ale následující čísla trochu klesnou, než se to ustálí. Fandím vám!
  • Vypadá to "jinak" než obvykle, řádí tam šotek, ale to se dá asi čekat při takových fofrech:) Na můj vkus trošku moc široké řádkování, uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál:)
  • Tak diky informaci ze vychazi Score . A za kilco ? Jasna volba . Nejak pravidelne jsem ho nekupoval ale ted nad tim hodne premyslim . Chvalim za cisty , elegantni design ,minimum reklam ( chapu ze Vas jakozto vydavatele zivi ale v minulych dilech nebyla stranka aby tam nebyla . Des . ) u mne spokojenost .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší