Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dnes to ešt v KE nemali ale paci sa mi ludova cena 5e (predtým cca 15e) , treba k maximu rozšírit wc knižnicu *4*
  • Kupuju kupuju!! *1*
  • no takhle to bylo i s Game Starem...ještě pul roku se držel a pak konec.Tak snad Level vydrží.
    • Veskoslav
      Game Star byl docela otřesný ke konci. A grafika tam dělala asi opice.
      • mirekdusinojc
        Takhle vypadala obálka jejich posledního čísla. Ano, zasloužili si krutou smrt. https://www.dropbox.com/s/t6ptohhmfjevy0u/Photo%2029.06.13%2022%2010%2059.jpg
        • Mně ta obálka nepřišla zase tak hrozná. A poslední číslo to nebylo, vyšlo jich ještě pár.
          • mirekdusinojc
            To samé by si moh říct o katalogu z Penny, že nemá špatnou grafickou úpravu. S tím posledním číslem si měl pravdu. Pro klid svojí duše jsem zapátral ve svém archivu a zjistil, že kvůli změně velikosti formátu jsem novější čísla neřadil chronologicky, ale velikostně. Tohle je obálka skutečně posledního čísla: https://www.dropbox.com/s/scevzdetqff6qpp/Photo%2030.06.13%2015%2011%2004.jpg
            • mirekdusinojc
              Osobně sem si poslední číslo zběžně prolistoval, abych si připomněl ty staré dobré časy, a už zprvu mě odradil Sládkův pivní humor, který prosakoval celou redakcí. Mám pocit, že nebyl úvodník, kde by Sládek alespoň jednou nezmínil rádoby vtipnou pivní hlášku typu: "Máme číslo 75, což je shodou okolností průměrná spotřeba piv našich grafiků za víkend". (zpětně nutno podotknout, že to byl asi jeden z důvodů, proč byla ta grafika tak otřesná) Zlatou éru GameStar prožíval mnohem dříve, za vlády Karla Papíka, kdy se časopis svou grafickou úpravou i kvalitou článků vyrovnal konkurenci. Ovšem poslední dva roky ten časopis upadal a ke konci na DVD téměř nepřinášel vlastní obsah, což v době rozmáhajícího se neomezeného internetu bylo značné mínus. Proto sem rozhodně netruchlil, když mi s jeho posledním číslem zároveň přišel dopis z Levelu, že nahradí moje GS předplatné za Level. Něco podobného, jako když vám za ojetou a zrezlou Felici nabídnou zánovní Fábii.
            • Jasně, mohl bych to říct o čemkoliv, ale mně se ta obálka líbila zhruba stejně jako ta u nového Levelu. Je to o vkusu. Ale o ten nejde, GameStar jsem měl rád především kvůli obsahu, ať už časopisu nebo těch zmíněných dem a videí na DVD příloze. Jenže GameStar skončil a jeho redakce se rozeběhla všude možně (tuším, že Alžběta v Replayi tam taky psala), tak jsem přešel na Level a doufám, že se teď udrží aspoň on.
            • MrSanta
              Mankote, ten čas letí jako kráwa. Rozhodně bych neřekl, že je to už 7 let, co nás GameStar opustil. A obsah DVD - dema a videa! Kde jsou ty doby, když byla CD/DVD příloha napěchovaná demíčkama a člověk slintal nad novými videi. Jej, jsem nějaký starý *15*
      • no tak to má level podobné vyhlídky *3*
  • Snad jen, vítejte zpět, panové! Hodně elánu, minimum chmur :) - dneska večer se NEJDE spát...
  • ringmancz
    to je jak článek k dalším Expendables :)
  • Level asi koupím ,ale ikdyz mám plošinovky rád tak tahle mi z videa nesedí .Asi jsem rozmlsanej z trine 2 :-)
  • MrSanta
    Zakoupeno a po rychlém prolistování jsem velmi potěšen. Zamlouvá se mi jednoduchá grafická úprava a minimum screenshotů. Náplň, zdá se, také vypadá slibně. Ještě jsem nečetl, nebyl čas, ale soudě dle názvů jednotlivých článků jsem se dočkal časopisu, ve kterém se dočtu o dění kolem videoher a ne pouze preview či recenzí.
    Nadšen jsem z nového systému hodnocení. Něco takového bych uvítal i na Games.cz. Myslím, že pětibodová stupnice je ideální a navíc by to mohlo odbourat tupé debaty zda hra měla dostat 8/10 nebo 7/10.
    Jediné co trochu zamrzí je plakát pouze v JRC. Jezdit pro časák 50 km se mi moc nechce *1*
  • Je super že jste se dostaly až k nezávislému vydávání nejlepšího časopisu o hrách v ČR. Díky za noví přístup k plným hrám. Hlavně že bude každý měsíc něco z nezávyslích her. Mainstrem mě už nějakej ten pátek unavuje a niní mám šanci objevit tak něco nového a s doporučením od vás zkušených :) . Hodně úspěchů Vám přeji a díky za snahu už šetřím na předplatný.
    Standa
  • Tak jste mě přemluvili a jdu si ho taky koupit *1*
  • aj na slovensku to už nájdem v trafike??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší