Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem předplatitel starého levelu ale tenhle mi ještě nedošel takže snad to bude jedinné zklamání uvidíme jestli dojde v pondělí do schránky....
  • tento level vynechám. postapokalypsa mi už leze krkem a gs:twistet dreams už vlastním. ale v budoucnu s mou investicí můžete počítat :)
    • .) No mne tedy obrázek zrovna z "Threads" docela potěšil ...
  • Big_Pete
    Hele, predplacel si to nekdo s tim trikem?Jestli jo, zajimalo by me, jestli je na vyber v ruznejch velikostech.Lko je pro me treba malo, potreboval bych neco volnejsiho.

    Kdyz sem to predplacel tak mi to nak nedocvaklo.Ted mi prisel casak se slozenkou bez trika, tak jestli je jeste moznost to nak vyresit, predpokladam, ze triko pride az s cislem 232.

    Jestli nekdo neco vi, byl bych rad za info, dik.
    • blixa
      Tricko prijde az pozdeji - a vsechny budeme predem obesilat mailem, aby si vybrali velikost..
      • Big_Pete
        Jo, parada, diky moc.

        btw, cekal sem na to predplatny a furt nic, tak sem si to koupil u vietnamce v jeho micro trafice a casak v klidu...28. to teda nakonec prislo, tak sem jen nakouknul a par stranek lehce natrhlejch, coz me docela pobavilo, ze charlie ma oproti SENDu top delivery.

        Kazdopadne dik za rychlou odpoved
  • Držím palce Levelu, len by ma zaujímalo aké musia byť predaje aby sa to vrátilo. V posledných mesiacoch sa predalo 3-4 tisíce, tak si myslím že teraz sa musí asi 7-8 tisíc.
    • spoock
      Chlapci maji naklad pres 17tis, to je slusne, jsem zvedav na prodeje, kazdopadne jste nelhali s tim kopirovanim obsahu z webu, hlavne nesejit z cesty, profilovat se, nenechat si do toho kecat, jinak tenhle zajimavy projekt jde do kytek.
  • Horst_Fuchs
    Tak jsem si po nějakých 11 letech znovu předobjednal herní časák a zatím jsem spokojenej.

    Počtení slušný, grafická úprava celkem fajn, hry s aktivací přes Steam mi vysloveně vyhovujou a konečně taky nějaká normální cena. Snad jen ten plakát by tam nemusel být.
    • GlaDOS
      Plakát tam ani není (většina lidí nekupuje Level v JRC).
      • Horst_Fuchs
        .
      • Horst_Fuchs
        V JRC nekupuju (chraň bůh), ale plakát tam mám, z jedný strany Last of Us z druhý nějakej Transistor či co. Možná je to bonus pro předplatitele, čert ví.
  • Časopis jsem pořídil a spokojenost. Cena supr a obsah taky *14*
  • Veskoslav
    Ale láká mě to předplatné. Za litr a mít celý rok pohodlně až domů časopis o hrách. To není špatné. Ale až po výplatě no:)
    • Trisska
      jo jo, musíš počkat až dostanou rodiče výplatu *15*
    • mdkGT
      Mam malou chranku a nevejde se mi tam a chodit pro to na postu tak to nema cenu.
  • Grifus
    Nuze prave jsem si donesl casopis z naseho "uzasneho" Albertu, kde nikdy nic nemaji. Takze uz ted pred prectenim, mate minimalne dva plusy:

    1) distribuce
    2) igelitovy obal, chranici samotny casopis (aneb prezervativ rulezz *2* )

    Jak bude cas, prectu a uvidime jestli budu chvalit dale.
    • holec89
      spis chrani klic na hru :)
      • :) Už žádné nařezané časopisy u kterých si o DVD musíte říct na informacích .....
      • Grifus
        To je celkem jedno proc, hlavne ze tam je. Kolikrat jsou ty casopisy po ceste zmackane, natrhle a to nepocitam co jsou nekteri zakaznici schopni s nema delat primo v obchode...
  • Level je paradni... Jen ze zvedavosti - je nejaka sance, ze by se podobnym "cistym" vizualnim stylem casem vydalo i games.cz? Obsahove k nemu nemam zadne vyhrady, ale vizualne uz je imho trosku historicke (viz Polygon). Stejne tak bych si dokazal predstavit slovni hodnoceni i tady - ma mnohem vetsi smysl, nez to, ktere tu je aktualne...
    • hlavně ne jak polygon. na stránky sice chodím, ale jsou strašně nepřehledné. to spíše kotaku. ale u games .cz mě design vyhovuje. max bych více zvýraznil bleskovky
      • :/ pod mobilním Chromem na androidu je stávající design utrpením . Mobilní design absolutně strohý (bez černé a oranžové *8* ) a pod plným se mi tam stále plete ta plovoucí lišta v záhlaví (s kurzy , předpovědí počasí a mailem ) *7*
        • pravda mobilní games je bída
  • Už je to doma kupoval jsem po poledni, bohužel na čerňáku ještě nedodali do jrcčka plakátovou verzi tak jsem nakoupil v trafice, ale rozhodně nelituju, parádní články, hra mi udělala radost. Časák dočtu zítra, teď jdu pařit! Hoši děkujem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší