Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jako další hra by mohla být X3 albion prelude *2*
  • Doporučil bys nějakou skupinu na výměnu? Nejsem zběhlý v používání steamu. Uvidím co mi nabídnou, jinak si ji nechám.
  • Erien
    Dík tak potom už je jenom jediná možnost koupit předplatné *1* . A byl bych rád ještě kdyby jste to doplnili do časopisu jako info :).
  • OldaS2
    Už jsem to sehnal jinde. *4*
  • Plakát mají jen předplatitelé a ti co si Level koupí v JRC.
  • Erien
    Hodně lidí si stěžuje na hru, ale není problém to vyměnit za něco jiného, na steamu je na to dost skupin. Já bych spíš rád věděl, lidi tady píšou že tam je plakát Destiny, který tam nevidím. Tak nevim buď ho mají předplatitelé, nebo jsem slepý?
  • TheGGG
    *14* tyto intelektuální příspěvky od nabíječe ovcí mě hřejí u srdce
  • Aby se ti matka zkurvila s konem kryple teplej..
  • fizola
    novy level je dobry len je zasa ina velkost ako predosly, moje OCD celkom trpi ked sa neda pekne ulozit nivy level do policky aniz by trcal
  • Už se to tady někde řešilo. Část samozřejmě padne na dopravu, ale většinu té částky navíc si tam háže nějaké vaše ministerstvo za prodej zahraničího tisku, takže stěžovat si tady je jaksi bezpředmětné, akorát se tu zase objeví pár typicky anonymně diskutujících lidí i s jejich tradiční kulturou projevu *7*
  • Ronox
    Rok jsem pracoval za 5tis měsíčně po zaplacení soc/zdrav. Další rok jsem měl cca 12tis měsíčně opět po odečtení. Následující rok 37 tis čistého měsíčně. Proč najednou takový skok? První rok něco jako stáž v tom, co jsem chtěl dělat ale na ŽL. Další rok zvýšení nasazení, prosík o zvýšení platu, protože jsem vykazoval mnohem větší snahu a pracovitost. No a pak už jsem měl dostatečnou pozici na to se chytit někde jinde. V původní stáži jsem si domluvil smlouvu o provedení práce a protože mi toho tolik dala a vážím si jí, tak jsem se na ní úplně nevys*al a pomáhám tam dál v rámci časových možností a hlavně dělám to, co mě baví. Není to žádnej startup za statisíce, ale ten pocit je fajn. Snaž se víc, pokud to není slepá ulička, tak měj ostrý lokte a prostě makej jako šroub. Pak už to přijde, tak nějak samo ;)
  • Ronox
    Co nabízíš.
  • Amylee.Anderson
    Jé, teď mi to asi nikdo neřekne, když to neni v tvém zájmu... fňuk. *9*
  • @tom
    Ne jenom si se zachoval jako debil, ale to je na diskusi na games naprosto normální, ale to neznamená že na sebe můžeš být pyšný
  • smejki
    O7
  • ringmancz
    a vozí to tam na kole, že?
  • 4.99 € = 129,481 CZK, 99 CZK = 3,815 € *16*
  • Má někdo jeden volný kod na hru hru Race Injection a daroval by ho nebo vyměnil za jinou hru?
  • ucho
    vzhledem k tomu, že se dává hra každý měsíc, je to problém... pokaždé by museli přijít se třemi hrami, co by tam chtěli dát a pokaždé by měli dvě zahodit? když už je chtějí nabídnout, zahazovat by je neměli a tedy by se přesunuly mezi možnosti do dalšího měsíce? v takovém případě ale anketa postrádá smysl. já věřím, že se ve hrách orientují a že bych jim v tom výběru důvěřoval... však ať se předvedou a nechají čtenáře překvapit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit