Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Not sure if trolling or just stupid. Fakt, prosím, přestaňte, trollové, aspoň s tímto.
  • ucho
    tak zrada, náš Albert zklamal a toto číslo zatím (nebo už?) nemá...
  • Spíš něž 70 by to bylo kolem 85-90 Kč. Ta hra na ceně nedělá skoro 1/3.
  • Včera ráno jsem ho hledal na pumpě a nebyl, zkusím ráno trafiku *14*
  • Trisska
    Já taky kupuji časopis kvůli časopisu, a právě proto mi vadí že musím platit za špatnou hru určenou opačnýmu pohlaví. Tak buď ať tam daj kvalitní hry pro všechny čtenáře a nebo ať prodávají časopis za 35 Kč bez hry.
  • Trisska
    Mi je to jedno.
  • Až přijde Excalibur tak vám -ml ukaže jak se má dělat časopis :-))
  • Mart9
    Mluvím o dvouměsíčníku, aby nebylo tolik stránek, a ty mi napíšeš, že by se nechutně zvětšila tloušťka *7* Jestli myslíš, že jsem to psal, abych neměl 120 stránek na měsíc, ale 240 na 2 měsíce, tak si jdi rozkrojit koláč na 4 části a ne na 8, protože tolik bys jich nesnědl.
  • TheGGG
    Tak to jsem nikdy nenapsal. V žádné diskuzi. Mám doma docela dost PC her a to že se stydím a opovrhuji 99% PC komunity neznamená že na PC nehraju.
  • plakát destiny je hodně libovej. hned pujde na zed.
  • Amylee.Anderson
    Jinak by mě docela zajímalo, kolik lidí už má platinové předplatné :)
  • frantisek_nejezchleba
    a to já zase jo, akorát bych za něj nechtěl utrácet.
  • Amylee.Anderson
    Ještě se rozhoduji mezi vyzkoušením a nebo věnováním. Ale já si ten časopis kupuju kvůli obsahu (a plakátu :D), hra je mi docela fuk.
  • Čili ještě článek pro homosexuály, a nebo jsi totální dem*nt?
  • No ja by som povedal, ze sa az tak nepletie. neviem, ci si toto cislo cital. Priznam sa zo zvedavosti som si ho kupil a vyzera to, ze hosi to ozaj este stale ladia. recenzie su na hry nezname, tie som este necital odlozim si ich na neskor. Zvedavy som bol skor na ostatne clanky. Z toho mam pocit, ze uvahu na tema paranoja/sledovanie (alebo nieco podobne) od M. Rybku som cital uz pred nejakym casom na PC Tunningu, takisto dvojstranka T. Sulca (podla mena predpokladam tiez z PC Tunningu) na temu AMD vs. Nvidia bola uplne o nicom, povrchna a bez akejkolvek informacnej hodnoty pre kazdeho kto obraza na webe ceske HW servre (prepokladam ze z PC hracov asi vacsina). Rozhovory su fajn, ale nebol by som proti nejakym exkluzivnejsim informaciam specialne pre casopis (napriklad Warhorse je momentane urcite dost zaujimava banda ludi). Najviac som bol asi sklamany z clanku od Pavlovskeho, na moj vkus sa drzal moc pri zemi a jeden slusny vtipek je pre mna malo :) Na druhej strane je pravdou, ze asi nie som zamyslana cielovka (mam 40 a kupil som so zvedavosti a nostalgie), ale aj tak mam pocit ze sa to da este lepsie. Kritizivat pribalene hry sa mi zda za tieto peniaze hlupost, staci pockat a raz sa do vkusu trafia kazdemu.
  • frag.ment
    Obálka mě hned praštila do očí, takže její účel splněn.. Plná hra nezájem a jestli bude obsah stejně kvalitní jako minule, stovky litovat rozhodně nebudu (koupeno, ale zatím jen rychle prolistováno).
  • bobsh
    Ale stojí ti za to, abys tu psal debilní příspěvky do diskuze
  • bobsh
    Dlouho jsem přemýšlel, co ti na to napsat. Asi jenom: Máš pravdu, Level se nemůže rovnat youtubu, nenašel jsem v něm žádný video s kočkama
  • Já bych byl spíš pro, aby zase vydávali mini Level *2*
  • bobsh
    V tý poslední větě se dost pleteš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit