Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GlaDOS
    No je tu dost idiotů.
  • miker17
    Nechci se do tohoto moc míchat ,ale opravdu si takovéto věci psal. A ještě bych přidal že zase lžeš protože před nějakým měsícem nebo dvěma jsi psal že PC hry nevlastníš a že to co hrají "umaštění PC hráči " ty hrát nebudeš.

    Jelikož v každé diskusi píšeš nějakou jinou krav*nu je docala těžké se sve svých lžích orientovat, že?
  • Mas to tam
  • kubakoumi
    Nevím, jak je to momentálně u všech herních časopisů (poslední jsem koupil před cca sedmi lety), ale já osobně bych se asi na trafiky vykvákl. Líbí se mi cesta minoritních časopisů. Kamenný prodej je na vytipovaných místech (většinou tematicky zaměřených k danému časopisu a v každém větším městě většinou nějaké je) a vše ostatní se prodává přes předplatné. Samozřejmostí je při tom elektronická verze do čteček. Pravidelně sleduji aktuálně čtyři časopisy a všechny to mají v podstatě podobné. Sice mi možná to brouzdání po trafikách trochu chybí (nějak mě ten socializační proces bavil), ale přijde mi to imho pro vydavatele výhodnější.
  • mam napad na další clanek do levlu- jak hrat zadarmo nebo s minimem penez. mělo by to uspech pac koukam ze je tu dost socek a homosexualu.
  • Ahoj wizzy@hulic.cz
    budu ti moc vdecny :) *14* *1*
  • Trisska
    Chjo, zase jdeš proti mně? *9* Copak tobě se tahle plná hra zamlouvá? Budeš ji hrát? Jak vidím, dokonce ani kluci nemaj zájem a rozdávají tady klíče...
  • http://hry.volny.cz/vampire-gay

    A neotravuj trolí blbe;)
  • Ačkoliv s tebou souhlasím tak si mě ale asi přímo nepochopil.Já jsem jen navrhoval jestli by byla možná jakási anketa nebo nějaká možnost kupujících vybírat před vydáním hru která by vyšla jako "BONUS" k novému číslu.Jde mi jinak hlavně o obsah časopisu, ale když už k tomu ta hra je...
  • tak jestli to je tva predstava zabavy, tak u me je to vrchol nejapnosti. ja to studem ,a tvurce nikdy nedokoukal.
  • Paulcz
    víc růžovejch Levelů! :)
  • Nechtěl bych vidět časopis, který bys psal ty.
  • ucho
    no já ti rozumím a samozřejmě mít jen časopis za 70,- by bylo fajn, ale měl by ses nad tím i zamyslet, že tohle se u papírového časopisu realizuje poměrně obtížně. až bude existovat elektronická podoba, věřím, že to možné bude.
    každopádně handrkovat se o 30,- u časopisu v dnešní době...
  • Je to docela zajímavě udělaný. *4*
  • Ale 2 stovky na Score máš. Zajímavé. *7*
  • Kozy
    http://www.newgrounds.com/portal/view/591565
  • vitej na internetu
  • Nazdar, kto ma ucet na Steame a zaujem o zavodnu hru Race Injection, ktora je v tomto cisle dajte svoj mejl, poslem kod. Viem, ze ju hrat nikdy nebudem, tak mozno niekomu urobi radost
  • Možná ano. Uznávám. Jenže i když nejsem vyložená socka tak je pro mně stovka dost peněz a prozatím fakt nevím co můžu od nového Levelu čekat. Třeba stahování her odněkud, vůbec nakloněný nejsem a pokud jde o vlastní recenze a informace v časopise pochybuju, že se budou nějak výrazně lišit třeba od těch které můžu získat z internetu.
  • Trapí mi zbytečných 30 navíc, velmi mě mrzí že z prostého dotazu či snad přání, se na člověka místo rozumných vysvětlení, proč ten nápad není dobrý, snese tuna "hejtů" jaktože nemá mrzkých 100kč na časopis. To opravdu nepchopím a raději teda přenechám level jiným. Hezký zbytek dne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit