Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rejsek
    Zajímavé, hezky se to čte. SC mě už dlouho láká. V open alfě jsem loni pár hodin utopil a to tam nešlo skoro nic dělat. Myslím ale, že ta přátelskost se z toho vytratí, jakmile to vyjde a nahrnou se tam děti a znudění blbečci. Tak jako v jiných mmo. Snad bude ta hra dost rozlehlá na to, aby je tam člověk moc často nepotkával.
  • alien5
    Me pobavilo jak trola xy spravce vymazal lol
  • a co jako delaj? kazdej rok vydavaj jinou alphu? *1*
  • díky za dojmy. radost číst.
  • Musím se smát, jak tu najednou chybí troubové s jejich failama století, podvodama a tunelama. Je to blbý co, že v tom CIG taky něco dělaj a nemlátěj pantem jak trolí chytrolíni, žejo? :D
  • Ahoj, Alphu hraju a užívám si to. Piluju přistání, manévry mezi skalami, v kaňonech, i nízké průlety. Ač jsou tam i mise, vystačím si s poletováním a rozjímáním v kokpitu lodě. Včera jsem přistál u těžebního outpostu na platformě. Do dvaceti minut tam bylo dalších šest lodí včetně středně velké Drake Cutlass a Constellation , které jsem si všiml až když jsem, hledaje zdroj silného hučení, pohlédl k nebi. Během přibližovacího manévru mne pomalu míjela asi tak v 50m výšce. Temná silueta byla zespoda lehce ozářená navigačními světly platformy a celý ten tmavý trup pokrývala malá světélka a blikající poziční světla. Mít tak VR, asi bych se rozbrečel :D Fakt to vypadalo nádherně. Po levé ruce jsem měl již usazenou Cutlass s vysunutou zadní rampou. Šestimetrový vstup nákladního prostoru se tyčil asi čtyři metry nad zemí. Uvnitř bylo šero, ze kterého problikávali zářivky pohotovostního osvětlení a v lehkém oparu interiéru bylo vidět část nákladu. Na pozadí za lodí zářil prstenec táhnoucí se kolem rovníku měsíce Cellin. Zatímco na západě bylo v prachu možno tušit zastíněné větší asteroidy, na východě už byly šutry pěkně osvětlené kdesi daleko vycházejícím sluncem. Co na tom bylo úžasný, že ač lodě jsou plně vyzbrojené, že avataři mají pistoli a automat a můžete se teda navzájem velice rychle zrakvit, nikdo na nikoho neútočil. Všichni si prohlíželi okolí, chatovali spolu anebo si navzájem ukazovali interiéry lodí. Takhle jsem vlezl, bez svolení, na čumendu do jedné Constellation. Než jsem to prolez, majitel odstaroval. Vlez sem do kokpitu a chvíli čučel kam letí. On pak vstal z křesla a uviděl mě. Myslel jsem si, že mě odpráskne. Zamával mi na pozdrav a šel něco řešit na záď. To se vám jentak někde nestane. Mělo to vtipný následek. Když mě vysadil zpátky na stanici Port Olisar, moje vlastní loď zůstala na orbitě Cellinu miliony kilometrů v nedohlednu.Prostě švanda. Když to v cca 4000 km/h vemete z prostoru do atmosféry, rozhoří se vám před kokpitem plasma. Pokud jste nízko nad povrchem anebo přistáváte, hází lodí turbulence a poryvy větru. Návod na efektní přistání: Ideální je dostat se asi tak 20m nad povrch, zastavit, vyrovnat, lehce klesnout na 1,5-1m a vypnout motory. Loď si pak krásně kecne a zapruží na pístech. Jinak, pokud nepoužijete automat, a budete se chtít s nastartovanou lodí dotknout povrchu, budete se prát s fyzikou a loď se bude různě odrážet, cukat, uskakovat, klopit čumec atd. Chybka, kterou asi časem vyladí, ale tím manévrem se tomu dá předejít. Automatické přístání je sice hladké, ale takové... no není to vaše pilotáž :) Moc uhlazené a pomalejší.
  • alien5
    Jo a ta kolik penez to melo byt predtim v roce 2014 ? Povidej.. vlastne ty vis kulovy zejo nojo tak hlavne ze jsi chytrej troll *1*
  • Mimochodem, já myslel, že je to scam. Divný, že se vůbec s tímhle obtěžovali. Furt toho mají víc a víc, ale je to scam. :D A Hamill a Oldman jsou součástí celé této konspirace. Lol...
  • Plány se hold s vybranými 100+ miliony namísto původních 3 změnily. Celkem logický krok.
  • prace pokracuji milovymi kroky, sotva zacal rok 2018 a uz tu mame alphu!

    oh wait, nemela bejt uz nekolik let plna verze? *13*
  • Nope. Všichni určitě ne. Nesmysl. Spousta lidí si to koupí teprve až to uvidí hotový...
  • Až mi ukážeš hru, která umí to, co SC a i tak vypadá, tak tě možná s tou neschopností vývojářů někdo bude brát vážně. Zatím to vypadá, že nevíš, o čem mluvíš...
  • Az na ten detail, ze vsichni co si to chteli koupit uz to maj, a nekteri uz to ani nechtej, a jini uz si nechali i vratit prachy.
  • Uz jen to, ze spojujete FPS se serverama ukazuje na naprostou neschopnost vyvojaru. Protoze komunikace po siti se zcela bezne dela async, a na beh klienta nema naprosto zadnej vliv. Maximalne v pripade problemu na jedny nebo druhy strane dochazi k portovani sem a tam ... ale rozhodne ne k propadum FPS.
  • Nevím kde jsem to pochytil, takhle to už říkám už minimálně 5 let. Ale je fakt, že bez toho L to dává větší smysl. *4*
  • Videls nekdy letadlovou lod aspon na obrazku? Klasicka koncepce vypada tak, ze ma 2-3 katapulty, kde kazdej jeden je samozrejme nezavislej na ostatnich. Pristavaci plocha je resena nasikmo ... a vis proc? aby to letadlo co se tam potencilne vyseka skoncilo v mori, mimo prostor kde sou katapulty.

    Vis jak by vypadal "hangar" vesminy lode pro rekneme stihace? Byla by to dlouha chodba s uzaverama za kterejma by normalne zvenku byly ty stihacky, protoze ve vesmiru je jedno jakej to ma tvar. Rozhodne by to nebyla hala uvnitr lode. Pricemz kazdopadne by mohly startovat klidne vsechny najednou.
  • Johnny
    protože to tak říká fattypillow... taky to nechapu
  • alien5
    Info o 3.0 , upozornuji ze 3.0 neni hra ale testovani polygon na mechaniky hry ! a neukazuje progres z vyvoje hry, rovnez ze SQ42 neni znam progres !

    https://www.youtube.com/watch?v=fzWG2KEou0k&t=1527s
  • Blue.Shark
    Otázka, na kterou se ptám už přes 12 let. Zřejmě odvozeno od slova "kompljůtr" *15*
  • Proč "kompL" ? Od čeho je sakra odvozené to "L"?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit