Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miker17
    a co sním provedla
  • Drom
    jiste, ze se nezavdeci, kdyz se delaji hry porad stejne (call of duty), tak na to nadavaji a kdyz nekdo prijde s nejakou inovaci ci obmenou hernich prvku, tak se zas muzou zblaznit...

    kazdej druhej tady vola po baldur's gate, ale kdyby udellai novy baldur's gate, tak by zase nadavali, ze je to porad stejny *7*
  • pesir
    Já Zaklínače četl a říct, že se hra velmi drží své knižní předlohy je velmi odvážné. Např:: Proč se Geralt ve hře chová jako naprostý dement bez mozku(v knize mi byl sympatický, ve hře naprosto nesympatický), kde je Yennefer, když už tam dali Geralta, Shani a Triss mimo popis knihy, co tam dělali utopenci, v knize o žádných "zombiích" nebyla zmínka a další. Celý příběh hry byla trpná parodie na příběhy z knížek. Přesto jsem si hru Zaklínač užil, ale neměla se jmenovat Zaklínač.
  • Třeba nemá na myši kolečko *4*
  • Člověk se všem bohužel nezavděčí.. Na jedničku nadávali že jsou stereotypní souboje.. ejhle ve dvojce jsou dynamičtější, ale hráči musí zase nadávat že je to ala mass effekt nějaká akční rubárna a vymizelo kouzlo fantasy... hold fakt se všem nezavděčí.
    Je to jen na vás může vás zklamat, může vás překvapit, ale pro mě je pořád v TOP 3 nejlepších her ať bude jakákoli, prostě mít možnost prožít další příběh z této fantasy hry, která je mírně (opravdu mírně) vázaná s jedničkou a mít možnost podívat se co se v průběhu jedničky dělo v jiné zemi.
    (PC) Demo jsem dohrál a dle mého názoru je systém zajímavý a rozhodně ho ihned jen tak nezavrhnu. Ano každý pak bude na něco nadávat atd. , ale prostě zažít opět ten zážitek, kdy se ponoříte do to příběhu a mít možnost tahat za jeho nitky je prostě nepřekonatelný.
    Každopádně můžete si vyvozovat jakékoli závěry, ale nezapomeňte, že jste/jsme hráli pouze demo (jakýsi hratelný trailer), kdoví jaké překvapení na nás ještě plná verze vybalí
  • Ano, bohužel je to tak. Konzolisti budou mít fajn hru. Můžou klikat na speciální útoky a radovat se.
  • Kolečko na myši ?
  • Oznacil jsem to za "traparnu", coz je sam o sobe pojem trapnej, a hlavne samozrejme subjektivni.
    Myslena samozrejme predevsim stylizace, hratelnost, a celkovej pocit kterej ze hry mam.
    Kdybych tusil ze se toho nekdo takhle chytne tak bych asi vazil slova. A ofenzivu bych cekal kdyby to "sdeleni" bylo predmetem prispevku. Jenze ono to poslouzilo jen jako kontext pro jednu blbou vetu, ze.. *7* Vetu, ve ktery navic pisu, ze i tyhle hry povazuju za hlubsi herni zazitek.

    A recenzenty mame mozna proto, abysme se dozvedeli detaily o hrach, ktery se nam nehnusi uz z obrazku/zakladni premisy. Ty z nekterych her nemas pocit, ze proste vic vedet nepotrebujes? Pro me to byla napriklad ta Bayoneta, kterou jsem ze zvedavosti zkusil, a samozrejme si ten pocit jen utvrdil. Podobne DMC.
    Kdyz se ti to libi, tak fajn - more powah to yah! Uz jen z nicku a avataru je jasny ze jsi "japanofil", zatimco ja jsem spis presnej opak.
  • Když dáváš DMC, jednu z nejoblíbenějších sérií Capcomu, jako příklad špatné hry, očekávej protiofenzivu.

    >>A jsou to presne ty pripady her, ktery clovek s nejakyma tema zkusenostma a IQ>90 dokaze posoudit i bez toho aby je hral."

    Výborně, na co vlastně máme recenzenty?
  • Tak ted nevim jak to mam chapat.
    Co presne te tak podrazdilo? Ze jsem (v podstate mimodek) oznacil DMC a Bayonettu za traparny? Poslal bych na pisecek tebe, ale i tam by hrozila konfrontace s cizim nazorem : )
    DMC jsem videl u kamarada (ne - netvrdim ze kdokoli to hraje je debil, takze muzes zas vychladnout), Bayonettu jsem hral v demu. A jsou to presne ty pripady her, ktery clovek s nejakyma tema zkusenostma a IQ>90 dokaze posoudit i bez toho aby je hral. V mem pripade se navic totalne pricej necemu, cemu ja rikam "dobrej vkus".
    Jestli te to urazi tak je to jen tvuj problem. Asi bys nemel "spravnost" svoji identity/vkusu zakladat na breptu nejakyho Crooka, kterej stejne mluvil o necem uplne jinym, a tohle zminil vlastne jen jako priklad.

    ...jinak je fakt vtipny kritizovat nejaky "predcasny zavery", a pak me na zaklade kdoviceho takhle fundovane rozebrat : )
  • Spades
    Tak ve fantasy nikdy neslo moc o realitu :D:D:D
    Zaklinac se mi prave moc nelibil, protoze se na muj vkus az moc snazi naroubovat klasicke fantasy na stredovek. Tak bud udelam fantasy, nebo stredovek, ale nemam rad mix obou.
    Chapu ze nekterym se to libi, ale ja to nemusim
  • Spades
    Taky jsem nerikal, ze se zmenil soubojovy system, ale jen ovladani na xboxu.
    U DAO si mel jedno velke kolco, kde byly uplne vsecky ikony nahazene na jednu hromadu - toto by se melo zmenit, a melo by to byt udelane o neco prehledneji - neco ve stylu mass effectu
  • Pánové a dámy, po odehrání toho dema nevím jestli se mám smát nebo brečet. Noční můra se stala skutečností. Respektuju, že se někomu DA2 může líbit, ale já jsem naprosto zhnusený tím co má nejoblíbenější firma provedla s DA. *9*
  • Drom
    Panové, proč ze sebe děláte šašky?

    Já napsal: "je to prachsprosta genericka FANTASY"

    a vy na to: "Zaklinac ze je genericka RPG?? :-O " a "Zaklínač a prachsprosté generické RPG? :D"

    FANTASY x RPG

    Víc asi nemá cenu dodávat. *7*
  • Taky mi prijde, ze demo neni uplne plne co se tyce funkci. Co jsem sledoval videa, tak teba manipulace s oddalenim kamery tam byla.
  • Neni s tou kamerou problem bud u dema nebo mezi zidli a klavesnici? Na mnoha videich byl jasne videt i maximalne oddaleny pohled.
  • Pokud muzu soudit z tveho vyjadreni o kvalitnich hrach (bojovkach, vis...) jako DMC nebo Bayonetta...tak by se BioWare s tim zamerenim na pubertaky u tebe mohl trefit, ne?

    Jak mam brat vazne nazor clovek, ktery se vyjadruje takhle stupidne? Jedine, co by te mohlo omlouvat je tvoje tvrzeni, ze jsi je nehral...ale co pak vypovida o tve inteligenci, kdyz je i presto hodnotis? Jdi si hrat na piskoviste a nebo se vyjadruj k veci, bez stupidnich detskych vypadu jinam.
  • no to s tou kamerou mě taky štvalo.. stejně jako (aspon jsem to nezkoušel předělat) nemožnost běhat šipkama....nebo to jde? to demo je přece jenom dost okleštěný
  • Přesně tak, souhlasím. Je jasné, že Baldurs Gate, ačkoliv skvělá hra, která se dá s radostí zahrát i dnes, to má už za sebou. Ale aby takhle na půli cesty zmrvili značku, která se vydala určitou cestou a udělali z poměrně realisticky založeného RPG nějaký imbecilní hnus pro puberťáky se stylizací ala Bayonetta+Devil May Cry+JRPG, to je vážně extrém.
    A jde to cítit na všem, na horších dialozích, na hnusném pubertálním designu všeho (nemluvím o grafice, ale o designu jako takovém) na hodně divných soubojích, snad i nemožnost alespon trochu oddálit kameru a mohl bych pokračovat do nekonečna. Extrémní zklamání. Cílová skupina hry mají asi být 13ti letí pubertální amíci a všichni jim podobní, protože jinak to nechápu.
  • sakra to to nejde oddalit kameru jako v jednicce? :( dost neprehledne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší