Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mno chtelo by to v nejakym lepsim scanu.
    Co jsem to ale tak prolit, tak super, no. Je to psany tak, ze si skoro pripadam, ze je ten recenzent "muj clovek" : ) Potom ale asi hral fakt neco jinyho nez ja v xbox demu..
    Rad bych tomu vsemu teda veril. Jestli to bude pribehem a volbama jeste lepsi Mass Effect, tak si snad i na tu hratelnost a dabing zvyknu : P
  • Ano, neboli Mass Effect 1. ME2 je RPG asi jako Command and Conquer adventura.
  • To jsi asi nehral jednicku, tam to slo taky normalne ale 3x tolik odzoomovat
  • Pro "hatery" Mass Effect 2: Asi hodně z vás zapomnělo, že právě nejlepší RPG, které definovalo žánr, je akční sci-fi :)
  • miker17
    mě to odalování na kolečku jelo normálně
  • To je presne ono *thumbsup*
  • Tak PCgamer je PCgamer + jsem samozrejme hral demo a tak si (alespon do uricty miry) dokazu udelat obrazek sam. A jinak je to, tak jako se vsim ulne subjektivni, nerad bych bych tu do nekoho cpal, ze je to mermomoci bomba hra, ale takovy to zaslepeni v tom, ze "jeziiis hra pro xbox!!! hate!!!1" mi prijde trochu zbytecny.
  • http://www.gamemunition.com/news/pc-gamer-uk-scans-of-dragon-age-2-review/

    Snad to teda neni podpultovka rikajici si o smazani...
  • Neni ta recenze nekde na netu k precteni? Nachazim o ni jen zminky na forech, ale odkaz zadnej.
  • Hraj jsi vubec jednicku? 90% hry jsem odehral v tom nejodzoomovanejsim rezimu, tak bych rad videl video z dvojky s maximalne vzdalenou kamerou. V demu jde jen mirne oddalit a pak ruzne naklonit, ale vse to je velmi neprehledne kdyz se bojuje na vetsim prostoru
  • A ty mozna never hned prvni recenzi : )
    Nehlede na to, ze tady spousta problemu neprameni z "radoby-oldschool-rpg-pychy".
    Ale uvidime no - ja v tu hru chci jeste precejen doufat : P
  • Mimochodme, vsichni kteri tu brecite, jaka je to arkada - uz je venku recenze od Pcgamer a hra dostala 94% :) + Jakoze kandidat na nejlepsi RPG Dekady. (Verdict: "The best RPG combat ever. Not gaming's best storry, but maybe its best storytelling. Darker, sexier, better." Takze prosim prestante brecet, ze se tam mag trochu vic krouti, kdyz kouzli fireball, spolknete svoji radoby-oldschool-rpg-pychu a bezte predplacet na steam :) Ta hra je masterpiece!
  • je to rovnako bezduche ako prvy diel az na to ze tam bol priemerny atack speed 1/10s. a dmg povedzeme 100 a teraz je atack speed 10/1s a dmg 1. To je veskery rozdiel na ktory sa tu dookola frfle.Dokonca podaktory jedinci su schopny z toho rozdielu vydedukovat detinskost a infantlnost druhej strany ktoru nebavi sa pozerat na svoji postavu 10s. kym sekne-vskutku absurdne komicka situacia
  • No tak ten indikator dobra/zla/neutral odpoved tam je prave proto, ze (jak sam pises) z nastrelu nevim co presne postava rekne.
    O co teda jde? Jestli na to prijdes sam, tak super - aplauduju. Pokud to jasny neni, je tu ikonka.
    A jo - treba ja jsem az tak strasne blbej, ze mi treba nabidky typu "Ransom", nebo "Make sure you do", vazne nedelaj jasnej obrazek jestli z toho vyleze dobracka, nebo zmrdacka veta. Jedna z veci co me uz na ME mrzela, ale prave timhle se celkem neutralizuje.
  • no to demo mi pripadá ako obyčajné diablo bezduché sekanie a rúbanie nič viac , mám pocit že bioware sa prispôsobujú konzolám a 10 ročným deckám ktoré vedia hrať iba totalne akčné hry ale duch rpg sa niekde vytráca
  • Proboha tak to nehrajte. Z pročtení diskuze to vypadá, že téměř každý zde nesnáší konzole (hlavně že díky nim vyšly desítky lepších titulů, než v případě PC) a je automaticky největším expertem na marketingový model současných her. Každé odvětví zábavního průmyslu se vyvíjí, tak se s tím už smiřte a přestaňte tady brečet. To je jako stěžovat si, že nejlepší westerny točil Leone a Coenovic "True Grit" je pouze nehorázná sračka, protože tam už na sebe deset minut necíví, dokud nevytasí kolty.
  • Jak casto jsem pouzil blok? V podstate neustale.
    Hral jsem na stredni obtiznost, poctive expil, honil predmety,atd. , a stejne bych bez kryti (resp.uskoku) nemel proti vetsine nepratel vubec sanci.
    A nevoval jsem snad po zadny utopii - jen BLBA moznost toho uskoku hratelnost vytahne z ty freneticky brecky. Najednou je potreba trocha nacasovani a obratnosti, a ne jen krecovitej palec...
    Snad kazda slusna hra tohle nabizi. A porad verim ze to v DA odemkne skill. Jinak si snad ani na to celo nepoklepu, a proste si jen odplivnu a na cely Dragon Age proste zapomenu
  • Nojo, ale snad chapes ze kazdej ma svoje preference, a ma pravo je vyjadrit.
    Opravdu jsi nikdy nenapsel (treba) ze "CoD je trapnej tunel", nebo tak neco? To by se celkem po pravu stejne zacali ozyvat zase z druhy strany.. A tos tu poznamku treba nemusel myslet nijak zle.
    Ja tu "traparnu" miril predevsim na tu Bayonettu (spis bych rekl "uchylarna"), ale DMC se mi nelibi velice podobne. To jsem proste JA (treba debil), nechtel jsem narazet na nejaky objektivni, herni kvality.
    Jeste naposled dodam ze se tady tahle debata rozjela uplne bokem - vubec me nenapadlo ze se to takhle zvrtne. Tyhle hry jsem zminil jen proto, ze se mi zda, ze se jim DA2 seredne podoba.

    Pokud chces pokecat na internetu bez trollu, tak mas proste smulu. Hlavne pokud povazujes za trolling (i kdyz nechtene mozna malinko urazlivy) vyjadreni ciziho nazoru. To moje "trapny DMC" nic jinyho neni, a kazdymu snad bylo jasny, ze to neni nosnej sloup komentare, a ze to neni mysleny zle. Kor kdyz veta pokracuje tak jak pokracuje *7*
    Mel bys asi chodit diskutovat na fanouskovska fora.
  • Zjednodušeně řečeno - je to akční, protože nemusíš používat mozek
  • Protože u DA2 dema nemusíš vůbec taktizovat, ale jenom klikáš na nepřátele a je jedno na kterýho, kdy, kdo kde stojí. Naběhne skupinka Hurlocků k mágovi a ona je prostě umlátí, to když se stalo v DAO, tak byla okamžitě tuhá. Kdyby to bylo standardní hack&slash, neměl bych nic proti, ale ono se to snaží tvářit jako taktické RPG, což to ale rozhodně není.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit