Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • diky nejsem idiot, to sem samozrejme zkousel, kolecko to posune asi tak o nula cela nula nic...
  • Spades
    Narazel na to, ze pokud se nedivas na HD televizi, nebo jakykoliv monitor, tak nemuzes precist text z velke dalky
  • Promin, ale co tu prosimte mluvis o konzolich? Konzolovi hraci, ze si stezovali na dialogy, protoze byli lini cist text? Ty ses narodil kde?
    Ver mi, ze i hraci na konzolich umi cist a maji dost her, kde je textu vic nez dost:) Tohle je hodne, hodne hloupa predstava:) Kdybys hral treba Lost Odyssey, asi bys poznal, co je "hodne textu":)

    Prosimte, nech si tyhle odsudky od cesty, je jedno, na cem se hraje, to, co zpusobuje upadek RPG jsou hraci. Alpha Protocol mel vynikajici system dialogu...a jak dopadl? Jak na PC, tak na konzolich. Hraci jsou lini a neumi cist na vsech platformach, tak si lidi strcte tuhle detinskou valku za klobouk.
  • Crook: Vida, uz muzeme oba komunikovat lidsky, takze si schovame traparny a piskoviste zkusime to jako dospeli. Jo, to je i omluva z moji strany, nejsi vypatlane decko, jakych je tu plno.
    Vyjel jsem ne proto, ze by me zalezelo na tom, co si kdo mysli o tom co hraju. To je mi fuk. Ale uz me unavuje uroven diskusi na netu a zvlast hernich serverech. Kdyz nekdo placne naprostou stupiditu jako jaka je "DMC traparna" ve zcela nesouvislym kontextu k tematu, je to spatny. OK, vidim, ze jsi to fakt jen placnul od boku a ja te zaradil celkem blbe mezi bandu decek, ktera vykrikuji, jak je tohle cod apod.

    Ale proste uz me unavuje, ze misto, kde bych si rad pokecal o hrach je zamoreny trollama a flamerama, kteri tu hru ani nehrali a uz maji jasno, jak bude spatna, stejne jako "dopln nesouvisejici zanr"...

    Ja mam z mnoha her pocit, ze je hrat nepotrebuju, ale zaroven vim, ze je nemohu hodnotit jak jsou kvalitni. A to je dnes spis trend. Tak, tolik pro smirlive vysvetleni.
  • miker17
    ohledně dema mě hra nikdy nespadla
    Arkanum a Fallout 1,2 byly skvělé, FNV ušel F3nebyl fallout
    boužel core PRG pomalu zabíjí Conzole (největší bylo békání konzolistů kvůli širokým možnostem dialogu v Da:O, protože americké prasata se musela zvednout z gauče a přečíst si text *12* tak to museli upravit do systému ME,ale v tom co jsem zatím viděl je systém dialogů docela dobrý takže já nemám žádné námitky)
  • dalsi COD
  • Sorry, nestiham ted z prace hledat a zadelavam si napruser:) V rychlosti jsem nasel tohle, ale je to jen castecne prukazne, postavy jsou v ruzne mire zoomu, ale nic v stylu najetu primo na oblicej a nebo mapicka s postavickami a la BG.
    http://www.youtube.com/watch?v=o9Ez99sSkMg
  • no ak ma byt ta animacia nejapna jak v two worlds tak to prosim nie.Inak o systeme o ktorom vravis snivam v rpg hrach uz dlho vskutocnosti zial este nebola ani jedna ktora by priniesla zaujimavy bojovy system na blizko ktory by bol zaroven konkurencieschopny inym triedam napr. magovi.Sam vo svojej hlave nad takym nicim premysalm uz cca 2roky a mam len hruby nacrt naozaj nieco take hratelno sformulovat nieje jednoduche.Na risen sa sice pozeralo dobre ale ruku na srdce ako casto si pouzil blok? Taktiez to bola len klikacka atacku navyse bez poriadneho stromu skillov.Novy subojovy sytstem v DA2 sa mi rozhodne paci viac ako v starom.
  • Dobry no. Tak s tim prikladem co jsi uvedl to nema spolecnyho ale lautr nic (nejakej ten mene ocividnej duvod jsem uvedl), ale kdyz to pochopit nechces, tak prosim...

    Dale: mozna jsi vasnivejsi hrac nez ja, ale vazne pokud vidim ze je to (!podle me! - asi abych vsechno radsi takhle rikal??) trapne stylizovany, hloupy, a kdovijaky, tak si to bezevseho necham ujit, nez bych to zkoumal dal s tim, ze treba nakonec zjistim ze ma hra i nejakou tu dobrou stranku. Nemusim proste hrat vsechno, ze... Neni to o nicem jinym nez o vkusu.

    A jak jsem psal - mozna bych potreboval srovnat s PC verzi. Na xboxu je to ale vazne (podle dema) bezducha rubacka s neohrabanou moznosti pauzy a ukolovani (vetsina lidi urcite nepouzije). Na PC to treba pusobi lip. Asi to i fakt pujde hrat jako jednicka, coz pro me ale nijak dobrou zpravu neznamena - uz jsem to psal - BG styl byl ve svy dobe super, ale nepatrim k lidem, ktery v tom videj "navrat tech starejch zlatejch, jedinejch dobrejch casu". BG totiz nedelal dobrou hrou (jen) ten v dnesni dobe uz fakt smesnej soubojovej system...
    Opet - vec nazoru. I tak me urcite zase nekdo hrozne setre : D
  • tak dlouho asi ne *3* . Ono to bylo myšleno spíš tak, že BG na nejlehčí je pořád na dnešní poměry sakra těžká hra.
  • Na to, že demo by mělo být taky určitým faktorem, zda koupit či ne se Bioware zrovna nepředvedli. Nebudu hodnotit tu úvodní akční část - to už bylo avizováno dlouho dopředu, že zpočátku ten trpajzlík bude šíleně přehánět, což se později (snad) má uklidnit. Spíš mi vadily ty časté loadingy mezi rozhovory a bojem (ano, jsou krátké, ale i tak ruší) a (alespoň u mě) časté pády do Windows, díky niž jsem se nebyl schopný dostat do části za tvorbou postavy.
    Nevím jestli je to v další části lepší, ale schopnosti, respektivě jejich obnova mi přišla tedy nehorázně rychlá, což by ukazovalo na větší akčnost.
    Ale nejvíc mě štve systém rozhovorů. Pokud se nepletu, tak DA2 má rating 18+, tak proč pak dělají z lidi pitomce? To že pořádně nevím co postava řekne, no dobře syndrom Mass Effectu, ale to, že mi to bude ukazovat, že touhle odpovědí jsem za dobráka a touhle za největšího zlouna, myslíte si, že jsme fakt tak blbí? Kde jsou časy Falloutů nebo Arcana, kde si člověk musel (pokud teda na to měl skill) tu odpověď vydedukovat jako nejlepší možnou, nikdo mu žádnou pomocnou berličku nepodával.
    Co se HUDu týče, tak jak tu někdo už psal, je odvážný, hodí se spíš do sci-fi, ale jestli bude DA2 modovatelný jako první díl,tak to bude jedna z prvních věcí, kterou modeři změní.
    A to, že to bude opět krvavé se vědělo, ale tady si neodpustím klasické: "méně je někdy více". Ono to místy působí až směšně.
    Omlouvám se za tuhle slohovku (pokud to vůbec někdo dočetl až sem).
  • Dej odkaz, v tom demu je to nehorazny humus
  • miker17
    videl si to moje na strance 2 je to ze živého vstupu z 01:00 dnes rano
  • Drom
    naprosto souhlasim, je to jak pres kopirak. Dost tomu teda napomohlo to demo, ktere je z uplneho zacatku hry a tudiz neco jako tutorial - o samotne hre nerika mnoho. Videl jsme gameplay z pokrocilejsich casti hry a to je jine kafe.
  • miker17
    jedine co mi tady to nadavani na hru připomína je to co se dělo nějaký ten den před vydáním jedničky...vsadim se že většina z vás tu tahle nadavala i na jedničku
    jedine rozdily jsou:
    ve vyprávění příběhu
    "rychleší souboje" v podstatě to samé co v 1 ( příšery do počtu zhebnou po dvou ranách jako v 1 tak co? a taky musim stale klikat na nepřátele a vybírat schopnosti) jdiný rozdíl je že se panáci víc hýbou
    Grafika- v něčem lepší v jiném stejná jako 1 (osobně se mi Graf líbila)
    a v tom že je hlavní postava namulvená a že si nemužu vybrat rasu ( to se snad dá přežít)
    lidi co přirovnávají hru Jrpg asi nikdy nehrali Core Jrpg
    DMC a DA2 nemají nic společného
    pravděpodobně dostanu milion palcu dolu, ale mě to nezajímá a jestli se podíváte na video link co jsem postnul rano tak tam uvidite že hra se vubec nezměnila na Pc, jenom trochu na konzole a že demo bylo upraveno tak aby dalo hračum ohmatat Bojoví systém *6*
  • Drom
    od toho uz asi 150 tisic let existuje nastaveni obtiznosti a kazdej si muze hrat jak se mu zlibi
  • To je jak přijít do plného sportbaru a vykřiknout cosi o velikosti pohlavních orgánů hráčů Bohemky.

    No ne, já reagoval na to tvoje že na některé hry se stačí podívat a už víš vše co potřebuješ ^^ . A ne, některé hry mě sice nelákají, ale dokud si je nezahraji, nesoudím. Maximálně prohlásím že kamarád kamaráda říkal nebo psal cosi.
    Sympatie a nesympatie k Japonsku bych řešil třeba týden, ale to je už moc OT ^^

    ...

    Takže říkáš, že DAII je ještě víc zjednodušené, než DAO? Hrůza. Za chvíli to bude fakt jak mix mezi Diablem a nějakou hrou na jedno tlačítko. Což nejde.
  • ja jsem normalne klavesnici na behani pouzival, zkus WSAD
  • nene, to by nadavali, ze je to silene tezky a at okamzite vydaji patch na snizeni obtiznosti
  • miker17
    *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit