Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevim cim se zivi autor ale tohle neni zadna novinka. Kdyz se v clanku zobecni slovo "hra" na slovo "software" tak to plati taky. Znam z vlastni zkusenosti (i kdyz mne stacila mnohem kratsi doba nez onech 5 let)...
  • Hairy_Ass
    Herní průmysl se velice rychle nakazil všemi špatnostmi toho filmového (bohužel je ještě více než on závislý na ohlasu - na film od neznámého režiséra ještě někdo těch pár stovek v kině dá, ale hry se v kinech nepromítají *15* ), snad kromě remaků, ty se snad ještě u her nedělají . *1*

    PS: Remake beru jako kompletní předělání starší hry i po dějové stránce.
    • Psychotic
      "Remake beru jako kompletní předělání starší hry i po dějové stránce."

      Chápu. Prostě tak rozsáhlý remake... až to vlastně žádný remake není.
      • Hairy_Ass
        Špatně si mě pochopil, nebo jsem to já špatně napsal, myslel jsem tím komplet okopírování včetně děje. *4*
        • MrSanta
          Mě by zajímalo, jestli by se remaky her zaplatily. Moc rád bych byl za remake třeba obou System Shocků. Hratelné jsou bez problémů i dneska, ale i na tom idTech4 by to mohlo být úžasné.
        • A co třeba remake prvního Monkey Islandu?
        • No tak to si kopeš hrob ... kompletní okopírování není ani u amerických verzí francouzských a obecně evropských filmů . Absolutní konverze snad funguje jen u her (HL Source ) , u filmů se režiséři drží společných bodů ale těžko si budou dva filmy na 100% podobné - Vžzdy se objeví pokus o invenci .
          • Cahir
            Yep, každý překlad už je interpretace.
  • Miroo_CZ
    Kdybych věděl že podobné články tu budou častěji (1x do týdne) poslal bych vám klidně 500. Fakt moc pěkný čtení...
    • No tak já vám budu "jen" držet palečky . Sponzoring něčeho , co na mne vyhodí tunu reklamnních banerů a statistických skriptů si ještě rozmyslím .....
      • To bych zase neřekl viz. email po zaslání příspěvku :

        Díky za příspěvek :)
        Kdybyste chtěl vypnout reklamy, pošlete nám vaše uživatelské jméno na games.cz

        Martin Bach
        product manager
  • Kr.Pa
    Továrna na kopie her: hlavně EA
    • horak.ada
      activison se svým cod je dohání
  • Hairy_Ass
    Pěkný článek. A k té nulové kreativitě o které se v něm píše - stačí se podívat, kolik her, které mají brzo vyjít, má pořadové číslo.... *4*
    • JohnyTheZik
      zrovna poradovy cislo o nicem vypovidat nemusi ;)..
      • Hairy_Ass
        To ne, ale vypovídá to o tom, že nevzniká moc nových značek, navíc, ruku na srdce, kolik z těch her s "pořadových číslem" je nějak inovativní? *3*
  • Mechwarrior_bw
    výborný článok a jeden z dôvodou prečo sa sem oplatí chodiť...
  • Výborně napsaný článek a bohužel musím s popisem "fungování" vývojřáské scény souhlasit - vlastní zkušenost.
  • BoB.2
    Na Card Hunter se opravdu těším.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit