Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Hra je neskutečná pecka. Už hraju na PS4 a nemůžu se nabažit.
    Mezi jednoznačné plusy patří grafika, na pohled parádní soubojový systém, kde má člověk konečně pocit šermu (když se efektně srážejí meče), atmosféra prostředí a fakt, že je tu konečně pořádná temná fantasy. Luxusní je také systém skřetích bossů, zase jednou hra, kde sem rád, že pořádně poznám protivníka. Pak samozřejmě fakt, že tam hrají Troy a Nolan a celkový nápad s elfím duchem.
    10/10
  • Beru to jako náhradu za pirátské AC. Středozem mám hodně rád, Nahráno mám cca 2 hodiny a zatím je to dost průměr. Jen nechápu k čemu mi jsou informace o skřetech když je stejně naprosto jednoduše rozsekám. Bral bych to spíš kdyby to bylo trochu jako Gothic. Tenhle AC styl už je poněkud vyčpělý.
    • Tak jsem odehrál další hodinu navíc a vážně je to stereotyp. Přestal jsem u té hry úplně přemýšlet a začal jen bezhlavě vraždit kapitány. Doufám, že to začne být trochu záživnější , protože po 3 hodinách nadšení rapidně kleslo. Téhle hře by slušel jiný než AC kabát. Taky by tam prospěly občasné výlety někam mimo mordor. Je otravné když vás na každém kroku chcou sežrat skřeti. Doufám, že bude víc úkolů se Smeagolem, nejlepší postava z LotR *3*
      • nechapu,jak to muze vsude dostavat takovy vysoky hodnoceni,je to neskutecne stereotypni hra,jestli tam jsou 4 typy ukolu,tak to je hodne,navic jsem je vsechny uz nekde videl (vylez na vez,zabij potichu,zabij a seber milion veci...)

        ta hra bude urcite zase trhat rekordy v prodejich,tak se muzeme tesit na dalsi "asasinskou" serii...
    • Taky mi docela ten AC vadí, ale neopak se mi líbí takové maličkosti jako informace o skřetech, které stejně nemusíš shánět, apod.
  • muze me nekdo ten system nemesis vysvetlit? ja ho porad nejak nechapu...

    mam tedy ty nepratele z nemesisu zabijet,nebo je "vyslechnout" ? proc o nich vlastne mam sbirat ty zeleny informace,kdyz je muzu umlatit rovnou,kdyz je potkam?a ma cenu si je vsechny odhalovat dopredu vyslechnutim orku,kdyz je stejne hned priste zabiju?
    • Keyz
      Aby jsi ho zabil na dobro tak ho musíš dorazit spešl útokem. Na PC to je Shift+klik myší. A usekneš mu hlavu.

      Ten výslech dodá nějaké info, které lze použít. Nutnost to není, zabít jdou i bez toho. Je to takový začarovaný kruh. Když nevíš jak to funguje tak se divíš, že pořád lezou *15*
      • no prave,ze jsem z toho trosku zmatenej,nad hlavou maji ten cervenej pulkruh zivotu a kdyz je ubiju do "zelenyho pulkruhu" tak pak jdou zabit tim shift+klik a v ty sauron army jeden ubyde,jenze jak je mam zabit vsechny,kdyz porad pribejvaji novy a novy? porad me unika vyznam jejich zabijeni,kdyz se pridavaji novy...

        a jde nejak splnit "stronghold"? vymlatit je neni mozny,kdyz spustim poplach,nabihaji porad novy a novy
        • Keyz
          No, je to takto nekonečné aby jsi mohl hrabat runy. A machrovat jak jsi si vylepšil protivníka, kterého pak nemůžeš zabít.

          Když je dorazíš, tak pak ten novej (jestli přibude) nebude tak silnej. Ale stejně to neřeší to, že jich tam je jako much a na každém metru brání v pohybu.
          • Vždyť jsi v Mordoru a Urukhai je nespočítaně. Navíc pokud neumřeš nebo si neposuneš čas, tak je nemá kdo nahrazovat. V tom je to kouzlo. To, že je zabíjíš pořád dokola je spíše dáno tím, že umíráš a čas se ti posune, takže je logické, že na místo padlých nastoupí další. Mě zbývá 6 živých kapitánů, zbytek mrtvý a zatím je nemá kdo nahradit.
            • Keyz
              To je jedno kde jsem. Nekonečný respawn jako nekonečný respawn. Navíc hráč v pohodě zničí mnoho orků najednou a při velké trpělivosti by mohl zničit všechny orky světa. To je ale blbost. Ale to nejde, protože než to uděláš máš tam reswpan...To je tedy myšlenka.

              Navíc to nemění fakt, že na každém rohu je kapitán a než se někam dobereš a bojuješ, tak máš zase nové a pořád dokola. Krysí kolečko.
          • tak to je teda dost mizernej "cil" onoho snazeni,ja myslel,ze kdyz je vycucnu na informace ze se treba probojuju az k sauronovi,kdyz je to "sauronova armada",navic jich je nekonecno...to me trosku znechutilo,zacnu se jim vyhejbat,boj s nima trva moc dlouho...
            • Keyz
              Je to debilní. Ale jak vidíš mnoho lidí se hodí za lepšími věcmi a klidně zabijí ty samé pořád dokola jako roboti co opakují nějakou činnost.
  • jj, ale ono to trvá strašně dlouho, když ten čas neposuneš nebo nechcípneš.by ten čas měli snižit na polovinu.
  • hm jestli to je styl AC, tak to je pro me zklamani...cekal jsem neco vic RPGckovatejsi i klidne v akcnim havu, bohuzel assassinovky jsem hral dve a neni to muj salek kavy
    • RPG prvky tam jsou, styl AC je pouze v lezení a hlavně v boji je to úplně druhý Assassin, ale jinak je to RPGčko.
      • V boji je to Batman...
        • taky to je od Wb games.. co udělali posledního batmana.. :D
        • Trochu složitější Batman byl řekl. Přeci jenom používám trochu více komb než v Batmanovi. Ale podle mě máš pravdu, že s AC to v soubojovém systému nemá prakticky nic společného.
          • hezky sis naklikal, ne že ne *3*
  • Mám ještě jednu otázku. Když vás zabije normální voják, tak se z něj stane kapitán? :-)
    Díky
    • jo tak nejak...zabije te obyc vojak - dostane za to lvl a je povysen na kapitana ci co to je...za to vetsinou dostane tak 2 lvly a jeste muze hodit duel s jinym kapitanem, ktereho vetsinou porazi a za to taky dostane 1 lvl...takze z obyc vojaka je najednou kapitan na 5.lvlu

      pokud treba bojujes s kapitanem...ten si na pomoc privolava vojaky...pokud te zabije vojak, tak toho jednak povysi, ale i ten kapitan se kterym jsi bojoval vetsinou dostane lvl za to, ze se ucastnil fightu a ze prezil

      blbe je ze ty lokace jsou dost male a obcas se stane, ze naagrujes na sebe treba 2 kapitany + jejich vojaky a kdyz pak chcipnes, tak vsichni zacnou lvlovat :D a najednou tam mas 2 kapitany na vysokem lvlu, z toho jeden je treba lucistnik co dostal skill na otravene sipy a pak to zacina byt vtipne...
      • docela retardovaný system, takže hra penalizuje nezkušene hráče a dela jim ze hry ješte vetší peklo a skilled players kteri neumíraji se nudí?
        • njn, ta hra je dost spatna o tom zadna, nerozumim tem oslavnym recenzim...to je tak zjevne spatna hra, ze se diky tomu asi nekterym lidem libi
      • :DD to určitě začína .-) Jinak díky
  • ja tomu nerozumím (hru nehraju). a klasicky odbytej clanek pry informace si zjistete z videa (kde stejne nic není) :((
  • Nářez. Už ať je výplata *1* .
  • wenceslaus
    Přestože mám Pána prstenů rád, tak jsem chvilku o koupi uvažoval.

    Teď jsem se ale díval na gameplay a přijde mi to jako arkádová arkádovka v rádoby temném světě. Hrozně mi to připomíná Hunted: The Deamons Forge.
    Opravdu je tam házení vosích hnízd na skuruty? Prorážení zdí šípem? Proč všechno světélkuje/září?
    • Ristoro
      Pán Prstenů byl odjakživa simulátor. Jak něco takového mohli vypustit, že? :o
      • wenceslaus
        Jistě... přesně tak jsem to totiž očividně myslel, že? :- /
        Arkádovka je eqvivalent béčkovejch akčních filmů... a to si ten svět nezaslouží. To je jako by Disney dělal Star Wars...

        Víte že...
        na světě nejsou jen simulátory a arkádovky?
    • Protože wraithové. Malinký spoiler, protože se to dozvíš v prvních pár minutách - Si napůl mezi životem a smrtí, myslím, že kvůli pomstě.
      Co se týče objevování a tak, tak je to hodně jak AC (včetně eagle/wraith vision), co se týče boje tak je to hodně jak arkhamovský Batman, jen ještě plynulejší.
      Hnízda jsou ekvivalent červených barelů.
      • wenceslaus
        Díky. Opravdu jsem to nemyslel jako trolling (i když to tak vypadá).
    • protože konzole *3*
  • kdy bude recenze ?
    • aha v nedeli ok...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit