Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheCent

    Nesouhlasím s článkem, ale s komentáři :-) Doom 3 super a mám ho radši než 4, i v té původní verzi s přepínáním baterky. Logicky to sice nedává smysl ale jako hororový prvek to fungovalo skvěle, kdy vidíte, nebo střílíte. Na tehdejší dobu úžasná grafika a pomalejší hratelnost mi skvěle sedla.

    • Take souhlas. Je pravda, že pak byl trochu monotónní. Ale to bylo tím, že to prostě 'Špatně udelali' a ne že by byl špatný ten směr jako takový. Za mě nejlepší Doom a datadisk byl super. Pamatuji si, jak mě to prestavalo bavit a pak najednou mě ukoval level zpět level cpu complex. A to ani nevím proč.

  • Paráda, protože Doom 3 byla asi jediná hra z té série, co mne bavila. Super hororová atmosféra, psycho s baterkou, příběh. První 2 doomy byly akorát o hledání barevných klíčů k barevným dveřím.

  • Lukass

    Me Doom 3 bavil,  dal sem si ho i dvakrat. 

  • jindra.veliky

    Z clanku to zni jak kdyby mel byt Doom 3 uplny odpad, lol. 

    • Hidden

      Zrovna jsem chtel napsat to same. Clanek se snazi navodit dojem, ze Doom 3 byla jen jakasi nepovedena odvozenina zavedene znacky a, cituji: "absurdni preslap" a "krok vedle". Pritom to ve sve dobe byla velice dobre hodnocena hra a jedna z nejuspesnejsich her id Software. Takhle by opravdu nemel vypadat objektivne napsany clanek.

      • JamesFaith

        Přesně tak, s výjimkou občasných stížností na baterku jsem na Doom 3 ve svém okolí neslyšel žádné větší námitky a chvála a nadšení s přehledem převažovaly.

    • houmrhoumr

      jj ja osobne mam doom3 radsi nez 4ku. 

      • palcov

        Naopak 4 ka na mě z letsplayů působila sterilně a nudně.. 3ka byla fajn, i když jsem ji nakonec nedohrál, přepínání baterky a zbraně bylo fajn, součást hry. také se mi líbily ovládání panelů přímo jakoby kurzorem myši, na tehdejší (a vlastně i dnešní dobu) úžasně intuitivní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit