Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chcem sa spitat je to v cestine tie titulky ci nie?ktora cast je dobra?
  • PLuto.petr
    Tak mám Walking Dead taky za sebou. Tématika zombie apokalypsy mě vůbec nelákala, ze seriálu jsem viděl jenom pár kousků a vůbec me to nebralo. Možná i proto jsem si nechával čas, než se do herní první sezóny pustím. A rozhodně nelituju. Oproti předchozím komičtějším hrám se tentokráte dílo od Telltale více přibližuje interaktivnímu filmu, klasických adventurních částí ubylo. Všechno je ale kompenzováno špičkově zpracovaným příběhem, kvalitně napsanými dialogy, propracovanou psychologií postav i celkovou atmosférou celé hry. Oproti předchozím dílům navíc ubylo nudných QTE eventů. Navíc tvůrcům vyšla i sázka na emotivní spojení drsňák+malá holka. Jasně, není to klasická adventura, je to spíš klasický interaktivní film, navíc hodně povedený. Jediné, co mě zklamalo, tak že hra sice reaguje na chování hráče a v některých místech je příběh hodně rozvětvený, tak pro samotné finále je rozhodování úplně jedno, protože přežijí jen ti, u kterých to chtěli tvůrci. Navíc si ještě nedovedu představit hrát tohle skutečně po epizodách a čekat dva tři měsíce mezi nima. Takhle to bylo krásné rozptýlení na pár večerů, jedna epizoda za jednu nebo dvě noci... A ještě spoiler, ale nemůžu si pomoct - byla už nějaká adventura, kde sidekick zabil hlavní postavu?
  • To je mozny, pokud ale hrac neumi 100% dobre annglicky tak mu to je k prdu, kdyz z pribehu nic moc nema, notabene v adventure nebo rpgcku.
  • hru jsem včera dohrál a musím se přiznat že ten konec mě rozbrečel a proto se chci zeptat jestli budou tvurci pokračovat v dalšim The walking dead? děkuji za odpověď
  • naco cestinu v originale je to vzdy nejlepsi
  • No už jenom se dočkat češtiny na 5. kapitolu. jinak zatim velice spokojenej.
  • 2. seria bola moc dlha a nudna ale tretia je zatial skvela
  • heretic124
    Tak potom ak chceš nejaké dobré čítanie, vyhladaj si na youtube "A thousand years of dreams" - to sú tie poviedky z hry. Bohužial knižne vyšli len v japončine *13*
  • Jestli si mám vybrat, jestli nemít adventury skoro žádné, nebo tyhle, tak beru druhou variantu. ;)
  • ales.smutny
    Líbil, líbil :)
  • Jak se líbil poslední díl Hellsinga? *15*
  • Netusi nekdo kdy by mela vyjit krabicova verze (PC) vsech peti episod jak bylo kdesi avizovano?
  • rancor1223
    Spíš až v posledních dvou dílech...
  • Ferdis2
    Telltale nemá na výber. Stále totiž panuje názor, že je to skupina 30 ujetých týpkov, ktorí si z plezíru sekajú adventúrky ako Baťa cvičky, ale v skutočnosti majú 140 zamestnancov a otvárajú novú pobočku podobného rozsahu.
    Je to logické, spracovať hry takého rozsahu, v šibeničných termínoch na hafo platform by menšia firma nezvládla. A pre štúdio takejto veľkosti je tradičný adventúrny trh malý, takže im nezostáva nič iné len kupovať licencie na obľúbené značky a dokázať ich predať čo najvačšiemu publiku.
    Obava, že zrazu vymiznú klasické adventúry je absurdná. Tých zopár čisto adventúrnych firiem nemá kapacity, aby na takýto systém dokázala nabehnúť a skalní priaznivci žánru si úspechom TWD určite hry kupovať neprestanú... Viac pravdepodobnejší je scenár, keď sa niekto z veľkých hráčov pokúsi Telltale napodobniť a založí si svoje štúdio v podobnom duchu. Je zrejmé, že vačšina z tých miliónov kupujícich k adventúre predtým nikdy nepláchla a toto može časť z nich priviesť aj k tým viac náročným záležitostiam. A to by v konečnom dôsledku znamenalo rozšírenie adventúrneho trhu a jeho rozčlenenie na mainstream v podobe interaktívneho filmu a menšinové hardcore adventúry klasického typu.
    Nalejme si čistého vína, adventúry sa stali minoritným žánrom a úspech The Walking Dead ich paradoxne môže posunúť z okraja scény znovu do centra diania.
  • sleepless
    Kritika a komentare jsou v poradku, ale nadavat sproste si fakt nenechame. To uz nema s komentarem nic spolecneho.
  • umělý trávník ? Dnes v Americe poměrně rozšířená židovina
  • No, jestli se ji prodalo 8 milionu kusu, tak si pis, ze se opicit budou, protoze toto cislo vetsine manageru staci ...
  • Len sa obávam toho , aby sa všetci vývojari nezačali "opičiť" po tejto hre a namiesto adventúr začnú ako na bežiacom páse produkovať interaktívne filmy: Pretože to, že je táto
    hra skvelá neznamená, že aj tie ostatné budú také.
  • ales.smutny
    Kritiku zde necháváme, ostatně myslím, že je to vidět. Ale musí být formulována slušně a lidsky. Prostě vyžadujeme určitý standard od diskutujících a vulgarity a urážky jej nenaplňují.
  • Kampak zmizeli vcerejsi komentare o nesrovnalosti s hodnocenim 10/10 za Hotline Miami? Cenzura uz i na Games? *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit