Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Od poloviny S02 údajně nastalo výrazné zlepšení.
  • GlaDOS, staráš se o nějaký trávník? Za 14 dní by na něm opomenutou údržbu poznal i slepec.
  • Ferdis2
    Druhú epizódu som si pokazil, keď som sa pred hraním v nejakej diskusii dozvedel pointu, čo sa na farme deje. *9*
    Ale poučil som sa, a pred hraním ďalšej série sa článkom o TWD budem vyhýbať ako čert krížu... *3*
  • Keyz
    Také to tak mám.
    1.Hodně věcí jsem poznával a to mně baví ( později se hlavně kecá)
    2.Čekal jsem jak se projeví rozhodnutí.
    3. Doufal,jsem že se něco dozvím o světe atd.

    Proto jsem jsem si skoro přehlédl vady na kráse jak jsem se soustředil. *3*
  • Keyz
    Již dlouho takto přece funguje kniha a vyprávění.
    Grafika je pouze nástroj jak ukázat jak to autor přesně myslel.
    U knihy je super,že často jsou rozdíly v představení si nějaké události.

    Zase když se to graficky povede dost to přidá na věrohodnosti.
  • Keyz
    Tak úchvatně bych to neviděl.

    - Jak by tohle mohlo být jako skvělí seriál?Tam máš navíc herce,zde animace nejsou tak skvělé jako herci.Dále u seriálů je prostředí logicky lepší když nejsou omezeni HW a i obyčejné kulisy toho hodně udělají.atd.

    Rozhodně jsem se ale u hry bavil a někdy užíval si překvapení.Pro mně škoda,že rozhodovaní nemá moc smysl a nejsou a se lehce hraje.(Není tam něco u čeho se hráč zapotí a vyřeší odhalí něco zajímavého).
    Emoce moc posoudit nedokážu protože zamýšlené scény jsou pro mně obecně hodně okaté a moc to na mně nepůsobí. Daleko více,si pamatuji běžné momenty u který si domyslím špatné následky.
    Prostě pro mně je silnější moment když někdo jde a v boje kde již nemá naději zemře než scéna kde někdo řeší jak koho zachránit a hodinu se kecá.
  • GlaDOS
    To je zajímavé. Spousta lidí zase tvrdí, že první série je skvělá a druhá nuda. Pak se ale všichni shodnou, že třetí je nejlepší. Skoro bych s nimi souhlasil až na to, že druhá mě taky bavila a nenudil jsem se, i když by ji zkrácení prospělo. No, neřekl bych, že Rick opustil nemocnici po moc dlouhé době. Tipoval bych to na týden až dva. Za tu dobu moc trávník neporoste.
  • Vrook
    Pokud bych měl sledovat podobný detaily v každym seriálu/filmu a rozhodovat se podle nich, jestli je budu sledovat, nebo ne, tak bych si asi moc nepokoukal.. Takže nezávidim.
    Jak píše Johny^, třetí série je špica. A ten úvod a atmosféra v nemocnici je taky super.
  • Viktor_H
    První série mi přišla perfektní... Druhá byla takový sešup, že jsem to nedokoukal. A nevrátil se k tomu.
  • Viktor_H
    To, o čem mluvíš, není film. To je špatně udělaná hra. Chce být hrou, chce být interaktivní, ale nezvládá to - chabý design, špatný gameplay apod. Walking Dead nechce být "hrou" Alespoň ne ve standardním smyslu slova v rámci videoherní produkce. To je podle mého ten rozdíl...
  • JohnyTheZik
    serial ma velmi vzestupnou tendenci, co se tyce kvality, a tak, ackoliv uznavam, ze prvni serie (krom pilotu a mozna konce) je celkem slaba, muzu s klidem rict, ze treti serie je opravdu spica.. Doufam, ze tu nastavenou latku budou i nadale zvysovat, protoze ted je z toho opravdu bomba, takze mozna doporucuju prekousnout trochu, pro nekoho nudnejsi, pomalejsi start, protoze je to ted fakt super :D..
  • GlaDOS
    Jsem sám, komu se první a druhá epizoda líbily o hodně více, než čtverka a pětka? Tím tedy neříkám, že by byly nějak špatné. To vůbec ne. Ale dvojka měla skvělou atmosféru a gradaci. Nejvíc se mi líbilo, že jsem pořádně netušil, co se na farmě děje, i když na ní pořád něco smrdělo. Konec série mi připadal už celkem pomalý a méně napínavý, než začátek. Takže s Pavlovou osmičkou do puntíku souhlasím.
  • Grandhalf
    Hehe hustý , zrovna sem koukal na fightclub 76 ( myslim že to byla 76ka ) a někdo se tam ptal jestli tuhle hru ( sérii ? ) budete recenzovat *3* ... Jinak perfektně se mi tvoří v UDK při v-pozadí-poslouchání fightclubů *14* . Jen tak mimořečí nebylo by špatný tady utvořit někde relaci jako - projekty čtenářů games - schválně kolik lidí zde jsou i tvořitelé a né jen kecalové *5* ...
  • rancor1223
    Bohužel, já jedu jen na PC a konzoli kvůli těm pár hrám co bych si chtěl zahrát kupovat nebudu.
  • filias
    U seriálu jsem vydržel tři díly. Comix i hra je o dost lepší.
  • Přečti si nějakej sešit původního komiksu a třeba Tě to nahlodá zase o torochu víc, je to dobré počtení.
  • Lost Odyssey výborným způsobem ukazuje, že nejemotivnější mohou být právě ty pasáže, které se nesnaží o dechberoucí grafiku, ale naopak na ni zcela rezignují a nechají pracovat hráčovi fantazii. Už jenom kvůli tomuhle tenhle počit Sakaguchiho hodnotím výš než jeho Final Fantasy.
  • deridon
    tipuju typ deb.. ill
  • heretic124
    Ak máš Xbox, skús si zohnať Lost Odyssey a prečítať si poviedky čo sú v hre. Určite neolutuješ, pri niektorých som mal slzy na krajíčku (a trochu aj za ním).
  • rancor1223
    Jedna z nejemotivnějších her co jsem hrál. Tedy vlastně nejemotivnější. Blížili se jen některé scény Mass Effectu. A vzhledem k žánru (fakt se to nedá hodnotit jako čistokrevná hra) si zaslouží i srovnání s filmy/seriály, kde pro mě také excelovala. Za mě 10/10. Překvapení roku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit