Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když už máte Chivalry a War of The Roses hned takhle "vedle sebe", bylo by vážně na místě tyhle dvě hry srovnat - aspoň v nějakých stručných bodech na závěr. Na první pohled a to i po přečtení recenzí se zdá, že jsou ty hry takřka identické. Jenže to jistě nejsou a hráč by to asi měl vědět a to právě od vás. *3*
    • http://www.youtube.com/watch?v=73Q7FETIxZw
  • Opravdu nejde v této hře useknout hlava?? :-D za to bych strhnul dva body v chivarly to jde
    • Samozřejmě že to jde, ale stává se to velice málo a je k tomu potřeba skill. A na získání skillu hra potřebuje strašně moc hodin a to si klidně vsadím, že autor nemá... Nemyslím to nijak zle ale podle toho článku bych si dovolil odhadnout autor na odehraných tak 20h s kuší a armorpierce boltama...
  • Thanes
    Trochu mi v recenzi chybí aspoň drobné srovnání Chivalry a WoR, přeci jenom jsou to v současnosti asi jediné akční multiplayerovky zasazený do středověku. Hodnocení neřeším, každý má rád něco jinýho - já bych Chivalry dal asi výše, hlavně kvůli "fyzickému pocitu" z WoR. Ty švihy tak nějak divně plavou, ani pořádná rána není tak nějak pěkně cítit, což mi u takhle akčně zaměřený hry přijde docela důležitý.
  • Tohle už je k pláči. Naprosto každý člověk, který hrál Chivalry i War of the Roses může jen konstatovat, že recenzím na Games.cz už se raději vyhýbat, natož se jimi řídit.

    Myslím, že jim už nejde ani o herní žurnalistiku, ale vyvolat shitstorm a zvýšit návštěvnost, prachy dneska vládnou světem a bylo jen otázkou času, než to pronikne až sem.

    Pokud se pletu a opravdu jste obě dvě hry hráli, porovnali a tomuhle říkáte objektivní ohodnocení, jenom opravdový dеbil by ohodnotil War of the Roses lépe než Chilvary.
    • To mas marny.
    • Takže pretože dvaja odlišný autory ohodnotili dve odlišné hry inak ako by si to urobil tytak to znamená to že sú debili ? A akým spôsobom pomôže návštevnosti games.cz že budú dávať horším titulom lepšie hodnotenia ako lepším , to už nechápem vôbec... Je pekné že ste všetci čestný a nematerialistický ludia ale to vážne musíte pchať kokotné vyhlásenia typu "nejde ani o herní žurnalistiku, ale vyvolat shitstorm a zvýšit návštěvnost, prachy dneska vládnou světem a bylo jen otázkou času, než to pronikne až sem " úplne všade i tam kde to fakt nedáva zmysel ? Nechajte si to prosím do diskusií pod článkami na idnese...
      • Ty si to nejak tiez nepochopil...Ako pomeze games to ze davaju hitovym titulom dobre znamky ? Trebars posledny COD je uplny otras medzi akcnymi FPS a oni to ohodnotili ako priemer na metacritics.A teraz ti poviem ako im to pomoze.Kedze sa games.cz zapojilo na hodnotenia do metacritic (co je centralizovana zakladna pre monohe firmy/hracov) tak nechcu jednoducho davat horsie znamky ako tam aby nevyzerali ako blbci (hlavne ked sa jedna o TOP tituly). Podruhe nikdo z fanusikov tychto hier ( a ze je ich hodne vela) nechce na svoje milovane hry citat negativne recenzie tak napisu "co sa patri" a tym generuju navstevnost !
        Tak taky posledny COD urcite nevygeneroval malo trafficu na games , kazdy bol zvedavy ako ho ohodnotia co hra FPS hry. Tak tomu nacpali 8 , a ze ta hra je prasarna kazdy dospeli clovek co ma stipku rozumu a hlada vyzvy ,vie.The rest is not important...A to ze po vstupe games.cz na metacritic to vyzera aj podla vsetkeho tak ze davaju to co ostatny nie to co by objektivne ohodnotil nejaky hrac-recenzent ktory vyrastal na Fallout a podobnych peckach.Ja viem ze casy sa menia ale ty ludia by uz mali byt avyknuty na nejaky vyssi standard (aspon ty co vyrastali v ere 90rokov) a teraz tu idu hodnotit hry typu CoD ci WoTR co je absolutne nepozeratelna sracka...vsak tam animacie neexistuju od BETY co som to hral.A ze nas testerov sralo skoro vsetko v tej hre a potom asi h*vno z toho zmenili ci poupravili uz nehovoriac! Kdezto v Chivalry je to uplne ine kafe, tam je ta hra tvorena hracmi pre hracov.Osobne sa Poznam so Steve-om z Torn Baner kedze som pre nich tiez testoval a ten chalan nezaspi kym nieco nespravia poriadne, samozrejme vsetko sa neda ale ten ich tym v Torn Banner je poriadne rozhadzany po internete (oni nepracuju v jednej kancelarii).
        Na to ze v TORN BANNER studios komunikuju jednotlivy vyvojari cisto cez internet a nepracuju v jednej miestnosti odviedli kus prace ktory nielenze stoji za to ale uz idu pridavat novy content.Su to velmi dobry chalani ktory posluchaju hracov nie ako u WoTR alebo u CCoD kde activision sere na svoju hracsku zakladnu z vysoka...
        • Aha, takže WoTR a CoD je "absolutne nepozeratelna sracka", ty znáš někoho z Torn Banner a protože na tom kluci pracuji (i kdyz nesedi v jednom kanclu), tak to musi byt mnohem, mnohem lepsi hra, nez ty ostatni, protoze je to hlavne o te snaze...

          Chlapce, ty jsi vyslovene nezaujatej, objektivni a schopnej prijmout fakt, ze muze nekdo mit jinej vkus *15*

          Ale mas dobry konspiracni teorie, to se musi nechat.
    • Chceme recenzety, aby hodnotili podle toho jak se jim ty hry zamlouvaji nebo podle toho jak to ctenari chteji? Myslim si, ze Ales Smutny by WotR udelil rozhodne jinou znamku a naopak Tomas Marny by Chivalry hodnotil rovnez jinak. Mozna neni od veci si uvedomit, ze Games.cz neni zadny centralni mozek, ktery jednomyslne ridi zdejsi recenzenty pres USB kabel, ale ze tu pisi lide s odlisnym vkusem a zajmem. A i kdyby to hodnotil ten samy recenzent, stale by to hodnoceni z neho nedelalo "debila". Jakoze nekteri preferuji CoD pred BF, tak nekteri preferuji WotR pred Chivalry.
    • smejki
      >porovnali
      jako proč? obě hry recenzoval někdo jinej. navíc v těch recenzích není ani náznak srovnání, takže nemůže být špatné.
      • opravuješ lidi od hrubek a pak klidné napíšeś paskvil jko je >"JINEJ" *7*
        • smejki
          přejdi na perník *3*
    • ačkoliv jsem hru nehrál...než jsem koupil chivarly četl jsem si fóra na internetu a 90 procent bylo pro to že je lepší chivarly. Nicméně nehrál jsem tak držím hubu, ale intertnet nikdy nelže :-DD
    • cumpi3
      nevím proč? Je to jen jeden názor ze spousty...někomu to prostě může sednout více, nic proti tomu
    • zdeeneek
      Takze kazdej kdo ma jinej nazor na hru nez ty je blazen - idealne podplacenej od herniho distributora, ne?
    • Menttor
      Já už tu taky radši recenze nesleduju...nejvíc se mi osvědčila asi databazeher, tam se mi to zdá v rámci mezí objektivní.
  • Magister_Peditum
    Vypadá to, že se bude muset vrátit Mount and Blade, aby ukázal, jak má středověká rubanice vypadat. *15*
    • Tak ked chces tak toto urcite vynechaj ale chivalry pre zmenu odporucam...Ked chces zazit zabavu a odseknut par koncatin ta kto je vyborna odreagovavacka. M&B je samozrejme o inom , ja by som skor povedal ze k M&B ma uplne blizko WoTR teda ta multieplayerova cast.
      Mam i M&B a hodne vela modov je hodne zabavnych ale chivalry je tiez dobra zabava...Do Chivalry budu aj mody , ked vydaju SDK(co samozrejme v plane je).
  • Menttor
    http://www.youtube.com/watch?v=mCYuYfEYC8U ! Nemůžete si to odpustit aspoň na Vánoce tyhle politický provokace?! *16* Evidentně vládne v redakci čirá anarchie.
  • davidBray
    Nic proti, ale tohle je tak preview. Kdy bude recenze?
  • pro srovnani:
    http://www.metacritic.com/game/pc/chivalry-medieval-warfare
    http://www.metacritic.com/game/pc/war-of-the-roses
    • a ? kazdemu se libi neco jineho
      • Magister_Peditum
        Však to je také zprůměrované.
  • Pete.palis
    lepší hodnocení jak Chilvary?...nevěřim vlastní zbroji *6*
  • Kozy
    Většina z nás přesto radši zůstane u Warbandu, ne?
    • co se tyce MP tak vyhrava chivalry :) sice boje nejsou realisticky ani historicky presny jak by si mozna pral ales smutny, ale je tomnohem vetsi zabava nez warband(MP) a wotr dohromady :P
      • Zabavnejsi nez Warband to je tak mozna v tech infantilnich vecech...
    • Yes! Chtělo by to ale víc lidi hrajících klasický Warband, vice lidi na Napoleonic (taky supr parba, ale chtelo by to zase 100vs100 Warbandu)
      • Kozy
        jo no, chci si zase zahrát ale co jsem posledně koukal tak native už docela upadá, možná tak ZHG a IG ještě
        • Tikov
          500 lidí on-line po 3 letech mi nepřijde vůbec špatné, 100:100 se bohužel asi do MaB2 nedočkáme

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit