Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak teď jsem zvědav, jak se vyjádří Menttor@tiscali.cz... sliboval, že redaktoři "uvidí" pokud WoTR dostane víc něž Chivalry
    *1*
    • Menttor
      Btw, proč mám za nickem @tiscali.cz a ostatní ne? Nevšiml jsem si, že by se to někde nastavovalo.
      • Já vlastně ani nevim *1*
  • může mi někdo rozumně vysvětlit v čem je war of the Roses lepší než Chivalry: medieval warfare ?
    • Tikov
      Ovládání šermu (půjčené z MaB), lučištnictví (jestli odstranili ty příšerné trajektorie), ale to je tak všechno. (grafika, odemykání výzbroje, žebříčky mi přijdou nepodstatné až kontraproduktivní)
      • walltar
        Hmm tak s tím odemykáním a žebříčkama souhlasím, ale s kontaproduktivitou grafiky souhlasit nemůžu ... pro mě je to poslední dobou celkem překážka co se třeba MaB týče ... mám v něm nahrané stovky hodin ale pokaždé když ho teď spustím a podívám se jak vypadaá přejde mě chuť ho hrát.
        • Tikov
          mea culpa- koukám, že jsem měl grafiku prohodit s žebříčky. Grafiku považuji za nedůležitou- do dneška mi nevadí jak vypadá Native (i když by mi nevadilo zoficiálnění polished verze krajiny a domů), ale uznávám, že nemodernost vzhledu MaBu je věc, která ho pro mnohé srážela (jeden z hlavních důvodů relativně nízkých hodnocení v recenzích) a sráží.
    • co jsem zahlídl z konkurenčních webů, tak Chivalry dopadl v hodnocení lépe
  • walltar
    Hmm tak Teď tu začne shitstorm ... *1*
    • Tentokrát oprávněně, takovejhle paskvil stejny hodnoceni jako AC3...
      • Neni uz nacase zrusit ciselna hodnoceni? Nechal bych jen 10ku, pripadne neco jako 'zlatou hvezdu', pro kvalitativne vyrazne vycnivajici hry.
        • Tikov
          a mohli by pak zůstat součástí metacritic?
        • Thanes
          Moc nevěřím, že by to fungovalo. Je fakt, že pár dobrých webů takhle funguje (třeba Rock Paper Shotgun), ale existuje spousta lidí, který si přečtou pouze verdikt a číselné hodnocení. A pak samozřejmě nalítnou do diskuze a řvou :-D
      • rhaegar
        Až na to,že si AC sedmičku zasloužil,já bych šel ještě o něco dolů
        • Netvrdim ze si AC3 zaslouzi vic, koupil jsem to, dohral a uz ani nezapnul. Je to sedmickova hra, ale tohle neni, 5 mozna 6... A WoR jsem hral, nejsem jako ti odbornici co hodnotej "Shit Ops 2"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit