Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tohle prece v battlefieldu uz davno je *7*
  • článek ujde a trailer je to pěkný....jen nevím jestli je nutné recyklovat staré trailery a vydávat je za nové, čekal jsem novinku a né trailer, který byl k vydění na games.cz již před týdnem (článek (21.8.) - World of Warplanes vyjde v září, War Thunder společně s PS4)
    ...nebo že by byla nějaká chyba v odkazu?
  • conflig
    Překrásný trailer *8*
  • no ten clanek je napsany, jako bychom se pomalu zitra mohli vozit v tanku a na lodi, ale skutecnost je spis takova, ze dalsi 2 slozky jsou v nedohlednu
    • Jack1947
      A jeje , takze ze by spise konkurence - WOP?
    • tanky - konec listopadu... o lodich se nevi vubec nic
  • cr8gg
    Krasny an tom traileru je to, ze neni renderovanej ale jako ostatni trailery aleje delane v ingame enginu, prakticky kdyz by se vypnul HUD, tak to natoci kazdej clovek... a v tom je krasa toho, vse co tam clovek vidi, tam jde delat apresne tak se hra chova ... letite si dostanete zasah do vejskovky a koncite, tvrda realita, zadnej health bar letadal ....

    Pak vam srdicko zaplesa, kdyz letite v B-25 Mitchell bombarderu, hori vam pravej motor a za vama 2 enemy, trasirky litaj okolo vas a vy pomoci prikazovy ruzice pozadate o pomoc , v nic nedoufate a najednou vidite jak se proti vam ritej 3 spoluhraci a hlasej, ze jsou na pomoc ... prehodite kameru na zadniho strelce a vidite jak 1 enemy exploduje a druhymu se uthne kridlo .. :) .. a to je WAR THUNDER
    • Úplně nejkrásnější je, když letíš třeba s B-17, vzadu k tobě přiletí nějaká prsavka, která vystřelí dávku, která zešikma zasáhne ocasní křídlo a najednou vidíš své letadlo z vrchu a nápis "Pilot je mrtev"
      • Normalka ... WG tohle dotahli k dokonalosti ... tam vystrelis po papirakovi ze 30m ... a rekne ti to "tvrde sme je zasahli" ... a papirak si jede dal, jako by se nic nestalo. Pak na tebe otoci svuj flusbrok ... vystreli po tobe ... a tvymu hvy tanku zacne po zasahu do celniho pancire timhle flusbrokem horet motor ... az uplne shori.
    • Taky se snažim najít hráče co si zmáčkne klávesu o pomoc a letět mu helpnout s "deseti stíhačema" co má za zády, horší pak je když je daleko a než kněmu doletíš je po něm.
      • cr8gg
        hh jo no... stava se casto :D ..dobryje tady, ze clovek nemuze proste jen tak full-autostrilet.. litam s Cobrama prave a ten jejich kanon ma asi 30 naboju a strili cca kazdou vterinu nebo 3/4 vterinu ... tak clovek musi presne mirit a pockat na spravnej momen a flusnout ji nepriteli jednu presnou do tela... casto se stava ze na 3 strely vyndam 3 letadla.. ale che to hodne sebeovladani to nepustit naplno :D
        • Á kolega taky na US strojích :) Zdravím. Já momentálně taky lítám jednu Airacobru, jednu Kingcobru, P38-Lightning a B25/A20. No asi to je mýma prackama ale já moc chvály na americkou větev pět nemůžu, pravda Cobra s kanónem je zlo ale ta kadence je prostě hroozně pomalá, je potřeba trpělivost a tu já nemám *13* vždycky to pustím na plno a jen vidím, jak ho ty kulky míjí... A jinak když se za mě pověsí nějakej Spitt nebo Mesoun, tak můžu jen zamávat, o owerpowered ruské větvi ani nemluvim. Ta štuka s těma dvěma kanónama je šílenost. Slyšet ji za sebou, rovnou mačkám "J" abych alespoň pilota viděl v kuse *1*
          No to jsem jen tak "přispěl do diskuze" Tak mnoho zdaru tam nahoře *3*
          • cr8gg
            jn Rusaci jsou hrozne OP ... sice ted uz ne tak jako pred mesicem treba alei tak :D ..,. tedme prijdou Nemci celkem silny ...ME
  • Tož, WT hraji asi 4-5 den a čim dál se mi zdá, že je to spíš o stěstí než o skillu. Jasný jsou to ty prvky reality a toho jak by se letadla měly chovat, ale dost to nasírá, když vám dvouplošník na první nálet sundá pilota když sedíte v LaGG 3 -.-
    • kejo
      no ked ti raz pilota trafi gulka je asi jedno ci ju vystrelil dvojplosnik alebo heavy fighter
      • Tys to asi trošku nepochopil. Já psal to že ta hra je jen o náhodě, když tě někdo dokáže sundat jednou ranou a ty ho můžeš pižlat půl hodiny. Tady v ty hře je prostě náhoda nad skillem -.- ať se snažíš sebevíc.
        • Nevsim sem si ze by vitezila nahoda ... ale samo ingame je stejnej retardplay jako u WG. Osobne sem trebas nepochopil jednu vec. Pokud je jako podminka vitezstvi stanoveno, ze je treba znicit enemacky vozidla/zakladnu ... tak kdyz znicim 1/2 vozidel, sem v hodnoceni po bitce vyrazne niz, nez lidi, co maj trebas jen jeden sestrel. Pritom je zcela evidentni, ze tym, kterej se vic soustredi na pozemni cile vyhraje - jednoduse proto, ze splni ukol driv, byt za cenu mozna vyssich ztrat, ale to v akade modu, kdy ma kazdej nekolik letadel nehraje moc roli.

          Pokud totiz vemu, ze kazdej hrac ma jiste 4 stroje, a na mape sem jeste nevidel vic nez 40 pozemnich cilu, tak se i vymena 1:1 vyplati, pokud to pujde dostatecne rychle. A pravdepodobnost, ze by se tymu kterej se soustredi na letadla ty stroje povedlo sestrelovat driv, nez znici alespon jeden pozemni cil ... je nulova.
          • Budeš se asi divit ale stíhače se používaly jako stíhače a bombardéry k bombardovaní *1* ....stíhač má vic expy a prachy za sestřelení stíhačů protivníka (byl k tomu také určen)...a světě div se bombardéry maj víc za zničení pozemních cílů *1* ..takže pokud si chceš vydělat ničením pozemních cílu vem si bombardér ,stihací bombardér *5*
            • rusáci maj bombardéry na lvl 2 (12 bomb) a pak na lvl 3 maj velký bombárdéry všechny národy nevím o čem mluvíš.
            • Ehm ... kdyz v bitce ZADNY bombarder neni, tak kupodivu jinou moznost ani nemas ... nemluve o tom, ze na lowtierech zadny bombardery nejsou. Respektive, mam tam nejakej lv bombarder, kterej zrovna na bombeni aut neni ... presto prave snim sem znicil tu 1/2 vozidel co tam k likvidaci byla (celkem jiste pres 10 schozu) ... a dostal sem za to doslova howno (vuci ostatnim). ... a to sem jako bonus mel pokud se pamatuju jeste sestrel enamaka (respektive sejmula ho AI).
        • Je to 50% skill a 50% štěstí :D Někdy můžeš letět za bombardére a stříle do něj co to jde a poškodéš mu leda motor. Jindy pošleš dávku a zníčíš mu ovládání výškovek...Zažil jsem hráče co sestřelovali téměř každým výstřelem (ale tak představ si jak ti v kokpitu 1mx0,5m bouchne 20mm explozivní projektil, případně se to zasype desítkama 7,7mm projektilů) a ano, do dnes se u toho rozčiluju ale prostě to k tomu patří. Jak tady psal KEJO, je roli hraje všechno.
          • cr8gg
            taky litam s B-25 a sundal jsem 4 stihacky letadla nez jsem umrel ... 2 jiny bombardery , 1 stihacku a pak 1 stihacky pomoci strelcu
        • kejo
          Vsetko to zavisi od toho na ake lietadlo strielas, pod akym uhlom, z akej dialky, do akeho miesta, s akym kalibrom a s akym typom municie. Ovplyvnuje to milion faktorov. Skill ci nahoda, damage model je podla mna vyrieseny perfektne.
          • A tiež s čím to hráš, myšoidní hráči sú pre mňa obvykle len potrava *15*
            • pokud lítáš myší arcádu a historickou bitvu si potravou tak leda ty *1* ..pro joystick je tam plně realistická bitva tam je joystick zvýhodněn..v arkádě a historický bitvě je velkou výhodou míření myší.
            • cr8gg
              ¨vis ze vetsina lita na mysi ?:D
        • cr8gg
          hele lital jsem za typkem 2 minuty a taky jsem sundal 3 behem 5s :) ... je to o tom jak se trefis, ofc musis mit stesti, ale taky musis vedet kdy a kam strilet ... taky zalezi jaky letadlo mas a kde ma kulomety... je rozdil strilet s ME ktery ma kanony na trupu u vrtulu a nebo spirfire kterej je ma na kridlech ..
        • Ano i ne, náhoda může působit v tom kam ho trefíš, ale ne v DMG, když ho trefíš do kokpitu tak máš dead pilota na jednu ránu nebo třeba do motoru ve předu. Zatim jsem to moc nestudoval, ale podle toho jak jsem zatim hrál tak to s tou náhodou nebude tak velký jak píšeš.
  • "...majitelé PS4 budou hrát společně s uživateli na PC" *7*.
    • aspon bude co sestrelovat
      • Mno ... pokud dostanou autoaim ...
  • Výborně, teď ještě něco o Il-2 Sturmovik BOS. Něco víc než ten trapný odstaveček v LEVELu.
  • Kdybyste nekdo chteli zacit s nejakym mensim bonusem do zacatku, registraci s timhle linkem dostanete + 50 GE... http://warthunder.com/en/registration?r=userinvite_2603447 Neni to nic extra, ale spolu s bonusama za tutorialy se to pak docela hodi :)
    • MidnighT91
      Jo dík, taky si to zkusím a malej bonus do startu se vždicky hodí...
    • Diky jdu to zkusit.
    • Hezkej pokus :D
      • Pokus, jo? :D Od ceho myslis, ze tyhle odkazy jsou? Benefitujou z toho obe strany, ne jen odkazujici, kdo tohle nepouziva, akorat prijde o neco co mohl mit navic a za nic *1*
        • To je taky pravda, lepší než ostatní hry kde z toho většinou má něco jen poskytovatel -.-
  • Oculus rift + War Thunder = ORGASM...s

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit