Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uz jeto v cestine? jinak nehraju .
    • Ano je možnost si zvolit češtinu.
    • Tilwaen
      I kdyby UI v češtině bylo, co potom? Požadoval bys i český server, aby na Tebe náhodou někdo zlý nezačal mluvit jiným jazykem? Nedejbože anglicky?
      • Je to len prihriaty troll, nekŕmte ho...
    • Tak to fakt nechápu, co an tom chceš překládat? play nebo části letadel co jsou už jen z obrázku jasně poznat? To co jsi napsal je fakt dost divný, u RPG nebo u nějaký hry s příběhem by to dávalo smysl, ale WT je multiplayerová záležitost a singl mise jsou tam spíše jako doplněk :D . Jediný co mě napadlo je překladač zpráv od hráčů, ale to by vypadalo :D:D .
  • Pete.palis
    Trailer mě zase pěkně nakropil...jdu pařit *5*
  • evidentní reakce na oprávněnou kritiku PR článku WoWP... co dodat *5*
    • V podcastu bylo řečeno, že Pavel byl v jeden den na prezentaci obou her, a jelikož času je málo, článek na WT byl napsán až dnes. So simple.
    • Snad jen diky, Pavle!
  • God-of-War
    Tak to video je fakt boží... to smekám.
  • Nezlobte se na mě, ale hoší od warthunder mají velké oči, tohle nikdy nemůže fungovat vše dohromady.
    • Po tom co sem vyděl v planetside 2 ...todle fakt problém nebude ..100 hraču na jedný mapě jak prd.....v ps2 máš na jednom místě třeba 1000 lidí v vše možný technice *5*
    • Kein
      Pane Lorens a co teď? Uvezu to?
      • NE ! Kruci tolik mínusek. Já teda osobně moc nevěřím, že všechny 3 složky budou tak skvělé a vybalancovat to všechno dohromady to je nadlidský úkol..
        • A wotko je vybalancovany? lol ... nebo ti prijde normalni, ze tank - 3 tiery a - 30let rok vyroby ti prostreli celni pancir? Pripadne co myslis, co asi tak tanku udela delostrelectvo ... mineno takovy to co strili neprimo ... zeby ... vubec nic? Jiste, ciste teoreticky muze nejaka ta 150mm houfnice dat tanku primej zasah ... na tech 20km ... a za jizdy ... co myslis, co se stane, kdyz ten granat dopadne 20cm vedle? Zeby ... nic?

          Takze o vyvazeni bych se nebal, pokud to bude aspon +- v nejakych mezich => nebudou z oblohy padat atomovky a ze zeme nebudou palit lasery ...
        • CCP taky zkombinovalo EVE Online na PC a DUST na PS3 do jednoho a funguje jim to. Proste dneska ti investoří se bojí invence a dělají hry tak aby se byl největší zisk. Ale risk je zisk ne?
        • God-of-War
          Třeba na to mají koule, aby to zvládli. Líp pro nás *5* .
          • Samozřejmě, ale radši budu skeptickej než být potom zklamán.
  • Trochu Pavle cítím v článku sarkasmus v návaznosti k reakcím Vašeho předešlého článku o World of Warplanes. *1*
  • Keyz
    To jsem zvědav na to divočinu, když tam budou vozidla i letadla při náhodných bojích.

    I když má to být více věrohodně, tak by to mohlo přitáhnou jiné hráče. Btw ovládaní letadla je podobné čemu? Šturmoviku? Ten byl dobrý. Základní létaní šlo provozovat lehce ale pořádné boje chtěli slušný um.

    - Osobně bych rád něco podobného jen s moderní technikou. Škoda, že není v tomto stylu. *9*
    I když by to asi pro hodně lidí nebyli tak zábavné. Je asi lepší rozstřílet letadlo kulometem kdy vidím jak se rozpadne než když na radaru zmizne tečka po zásahu raketou.
    • Apropos, pokud chces neco vic HC, tak sem zahlid na steamu f2p DCS. Pokud to neni nejaka zpatlanina, a odpovida to nazvu, tak to bude hardcore simulator.
    • Neni to simulator => se sturmovikem to nema nic spolecnyho. U sturmovika kdyz si nebral v potaz rotaci vrtule a nekompenzovali ji kormidlem, tak si ani neodstartoval.
      • pokud chceš simulátor je tam volba plně realistická bitva...tam řídíš všechny tydle voloviny..já tam s miší ani nevzlítnu *1* ..navíc tydle kluci z gaijin dělaly posledního šturmovika *5*
        • Posledni sturmovik uz nebyl sturmovik, to byla tragedie (pokud mluvime o tom stejnym) ... mam na stole x52 ... ale jeste sem se neodvazil to na tohle vyzkouset ... po tom co sem si precet po netu.

          Ostatne, povedlo se mi letadlo na zemi v arkadovym rezimu dostat pri 20km/h do smyku (normalne sem se chtel po pristani otocit na draze a udelalo mi to hodiny ...) ... a to mi co se realnosti ovladani tyce celkem stacilo ... ;D. Ten full real rezim sem lechce checknul, jen s krysou ... a nepochopil sem, proc to na tu mys vubec reaguje, protoze to je naprosto nepouzitelny... ostatne uplne stejne, jako ovladani z klavesnice, protoze to zna jedine stavy 0/1 (plna vychylka/ zadna ), coz je samo taky naprosto nepouzitelny.

          Osobne tohle naprosto nechapu ... nekde se mi tu na disku povaluje gameska, ktera pamatuje napoleona ... ted si nepamatuju jak se to menuje, musel bych hledat, ale s klavesnici a mysi se to da ovladat naprosto spickove, a daj se tam delat zcela libovolny manevry a chova se to velmi pekne. Dokonce se to da vpohode ovladat i jen z klavesnice ... a stejne dobre se to da hrat s joyem. Tu hru sem hral co si pamatuju nekdy v roce ... 98? Mozna nekdo da dokupy co to je. Podotykam, ze se to dalo hrat po siti.
          • vyzkoušej a nastav...ale v plně realistické bitvě ...néé v arkádě nebo HB ..ta je pro myší nooby *1*
          • nehraj arkádu tam je letovej model upraven pro 4 letý děti *1*
          • Tak sem asi nasel ... European Air War 1998
    • Tohle by možná mohlo být něco podobného z moderní doby. Jen to má trochu vyšší nároky na HW. Pro mě až moc, takže jsem to osobně nezkoušel, ale podle videií to nevypadá zle.

      http://www.digitalcombatsimulator.com/en/downloads/world/dcs_world/
      • Keyz
        Jo to jsou HC pařby pro letadla a vozidla. Vypadá skvěle.
        Tohle bych bral jako odlehčenou verzi aby to hrálo dost lidi. Byla by sranda.

        Jsou tak pěkné videa https://www.youtube.com/watch?v=w9yv7NjKqFg
        • Tohle je bozi projekt. Porad si rikam ze je skoda ze jsem linej se tohle ucit. Ja uz asi nesnesu slozitejsi simulator nez je Rise of Flight :D
        • Jo, lidí to asi tolik jako WoWp nebo WT nepřitahne. Ale tak teď by tam lidí mohlo asi být celkem dost, jelikož je to mezi F2P hrami na Steamu. Záleží jestli si to ty lidí co to zkusí udrží a v jakém rozsahu je to "free".
    • Tak to mám stejný obavy, jako ty. Foufám, že tam bude nějakej 20mm flak na podvozku traktoru (nebo PzIV :-) ... otázka je, jestli i s tím bude někdo hrát a krýt tanky. Stejně tak, jestli vychytají i parametry techniky, aby se dal lehkym tankem (BT) rychle objet nekrytej Tiger a rozstřílet ze zadu...

      Celou tu tankovou složku bych uvítal jako v původní Red Orchestře...
    • Ideálně nějaká Korea nebo Vietnam kde už lítaly tryskáče ale ještě ty souboje byly dost osobní. Jinak i v Lock-On se dá nakonec krosit kanóny, když si člověk vystřílí naváděné rakety a nic netrefí protože si nepřečel v 1000 stránkovém manuálu jak se ty rakety správně zaměřují :D *8*
      • Keyz
        Ten manuál bylo dobré čtení na dlouho večery. :)

        Ale bylo tam dobře udělané ozvučení, když byla zaměřena raketa s tepelným naváděním.
        Taky ty ruské kecy. Pěkně věrohodná hra.

        Nějaká odlehčená verze by mohla být. Třeba ten Vietnam jak se ze píše. Tam rakety dost selhávaly, tedy nebyl by to boj s tečkou na obloze.

        - I když naučit ovládat vrtulový krám, taky není sranda. To vidíš v těch dokumentech jak tam popisu co a jak udělal a jak vyžil rychlost atd..
  • WT je stejne jak WOT o protahovani grindu a zneprijemnovani hrani. Kdo nechce grindovat k smrti, muze zaplatit a grinduje trocha rychlej. *15* Zabava musela ustoupit dojeni.

    Schvalne kolik lidi by tyhle grindovacky hralo kdyby nemuseli odehrat na dalsi tier desitky her a mohli hrat s tim na co maji zrovna naladu a jak dlouho chcou.
    • cr8gg
      muzes me rict, co grindovat? :D ve WT ani tak nezalezi an letadlu ale jak to hrajes... mam hurricane na 3lvl a sudnavam tim enemy na 7-8 lvl naprosto v pohode :D
      • hurricane je lietadlo s ktorym mi to asi slo najlepsie..otoci sa skoro na mieste, s bfkami je treba hrat taktickejsie: udri a utec(aj ked po kano upgrade...), Do 217 lieta ako autobus a stuka vydrzi dost malo ale musim vyskusat verziu s kanonom na tanky, inak uz je aj na steame war th. *3*
        • cr8gg
          Stuka a jeji zadni strelec me vzdy vyndaj :D ...a BFka taky...svine rychly s kanonama na cumaku
    • Von_Ljonborg
      Je fakt, že osobně bych si rád vyzkoušel třeba i nějakou stíhačku z vysokýho tieru, ale to je bez premium účtu skoro bez šance. To je opravdu na několík tisíc her a na to já prostě nemám čas, takže např. u GB jsem skončil na Tieru 6 a lítám s Beaufighterem :-D
      • Beaufighter je ale docela silnej. Za Nemce me vzdycky pekne stve :D
        • kludne staci byt do 9lvl tam je za nemcov kolekcia bf109 alebo u britov hurricane spit. a podobne, pravda bez prem. acc je lvl 20 daleko ale prudove lietadla neznamenaju ze hra bude vacsia zabava
          • souhlas co sem četl tak je to spíš nezábava ..použitelný jet fightery maj akorát rusaci a amíci..mám lvl 13+- u všech..a nejradši ze všech hraju Ki43 II, Bf 109 E,F , He 112 , A6m2 reisen,Ki 61 , Ki 45 (lvl 4,5)..letadla co mně baví lítat lvl 2-7 nejvetší zábava ...grind v téhle hře ? neznám ..ja si jen tak lítám baví mě to a lvl naskakujou ani nevím jak ...a nijak mně to ani nezajímá ..nevím jak vy ale já hraju pro zbavu a pro mně je nejvetší zabava lítat lvl 2 letadlo protože líta skvěle *5*
          • Staci 8... ale uz ho skoro mam. Myslim ze 3 109ky, 410, Do 217 a nejaka ta stuka budou prijemna kolekce. Skoro si rikam jestli misto ty 217 nedat radsi 2x 410... no uvidim az tam budu :D Uprime me proudovy letadla az tolik nelaka ale tesim se na FW!
    • nejak ten provoz a vyvoj zivit musi... premium account se da v dobe eventu poridit doslova zadarmo... narozdil od jinych her podobneho razu cloveka nic nenuti grindit na max lvl... hra je velmi zabavna na kazdem levelu... je spousta lidi kteri letaji max treba do 6. lvlu i kdyz jich hra ma 20
    • Pilgrim66
      Bullsh*t sir, jediny za co jsem v WT utratil prachy jsou dve prem letadla protoze hraju jenom za japonce a jak Focke tak Corsaira mam rad, a nikdy jsem si nepripadal ze musim grindovat.
      • Jsem rad jak sis brilantne vsiml ze jsem napsal muze a ne musi. Oh. *3*
      • Keyz
        Máš tam u Japonců bonus za kamikaze?
        • Pilgrim66
          Nejenom japonců (předpokládám). ale ano. Stalo se mi u nich, že mi usřelili křídlo a já jsem předtím, než jsem dopad to za řevu do chatu "KAMIKAZEE" napalil do destroyeru a potopil ho, tudíž dostal body za jeho zničení.
          • Von_Ljonborg
            To ale není bonus za kamikadze.
            • Pilgrim66
              Kdyby za to byl bonus, tak to pak budou dělat všichni, nechápu, proč by za to měl bejt bonus, je to prostě součást mechaniky.
  • Keyz
    Možnosti propracované taktiky = Schovat se s tankem za kámen. *5*
  • Von_Ljonborg
    x

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit