Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já vám řeknu co zabijí tuhle hru. Lenost. Poslední dobou každý druhy pako hraje s artynou a už mě to začíná dost sr....t. Hraju za Mause a řeknu vám je to muj oblíbenec společně s vk45.02P. Ale ted jak tam přidaly 8 artyny, který i Mausovi uberou 1000 na jeden zásach a vehře jich je 6( stoho bych fakt bl...l) tak jsem tuhej za 2vteriny. Pokud to dalšíma patchema víc nevybalancujou nebo nepřidaj navýběr hrát hru bez artyn tak to totálně zabijou. Ale jinak je to skvosná hra která zabavý na dlouhý hodiny. *5*
    • Arty jsou douhodoba tragedie tyhle hry ... a kdyz v bitce nejsou, je to hned videt. Daleko agresivnejsi hra, nikdo nekempi nekde za sutrem aby ho nektera nepicla ... vpohode se da usporadat hromadnej utok ...
    • Plně chápu co tím myslíš, já mám mimo jiné Objekt 263 a když se s ním objevím na randomu tak jsem prostě cíl č.1, protivníci raději objetují vítězství týmu jen aby mě sestřelili... takže u mě to je tak, že ať mají arty nebo ne, tak po mě jdou skoro všichni (kromě těch pár co už obj někdy sundali a tak ho nepotřebují do kolekce), takže chápu tvůj pohled na věc...
      PS: Mause už mám taky... *3*
    • Hmm čoveče já sem nad timhle přemejšlel a řikám si, jestli to taky neni tím, že jak množství lidí tu hru hraje dýl, tak se prostě zvětšuje počet těch, který maj max. arty a tím pádem je systém musí nějak umístit. Vlastně teoreticky se jednoho dne bude po bojišti plazit zásadně víc Myší než dneska atd..
    • No T92 ti direktem sebere klidně 2500 hp což je dost psycho - jednou jsem takovej zásah viděl aplikovanej na zdravou E-100, který potom zůstalo něco kolem 200 hp - jak se asi ten hráč musel cítit, když ho potom sfouknul osmičkovej střeďák...
      • A jak se musí cítit hráč v E-100 když ho sfoukne osmičkovej střeďák komplet solo... *3* Což jen pro info není nic zase tak těžkého... pokud se medko dostane k E-100 na blízko a může kolem něj rozjet svůj "tanec smrti", pokud to medko umí tak nemá E-100 šanci nic udělat a ani ho neškrábne... ale to je u všech heavy co mají tak pomalou věž a jsou tak neohrabané...
        • Stačí se s těžkým tankem držet u zdi/skály či podobných místech, kde středním a lehkým tankům vezmeš možnost, aby kolem tebe kroužily.. A pokud to je nějaký hodně nízký tank, na který nezaměříš, tak se holt nedá nic dělat a musíš se vždy držet ve skupině, aby ti společníci mohli pomoct.. :-) Sice smečka lehkým/středních tanků zvládne zničit těžký tank, ale to jen za předpokladu, že je těžký tank sám..
          Ačkoli je MM ne vždy schopný, tak furt ještě dělá bitvy 15 na 15, takže pokud není hráč totální idiot, tak se mu nestane, že by zůstal sám na několik protivníků (pokud ovšem není stav 5 - 10 apod., ale to je pak velice často jedno, jak schopný hráč jsi a v čem sedíš)..
    • nj, to je holt valka, ale muze te hrat vedomi, ze pro vojaky co se snazili nekde na ruske fronte prebehnout zamrzlou louku a padalo jim to na hlavu byla ta artilerie jeste vetsi imba vopruz *4*
      • Jenze tady nehrajeme s vojaky, ze? A ty artyny nebyly 4 ale tak 40. A urcite tenkrat meli satelitni pohled a prenos v realnem case, ze?
    • Menorri
      Rada: Nehraj od 8smýho tieru nahoru....hraj od 7dmého dolů a uvidíš co je zábava... *5*
      • Pockej po patchi 8.6, to si uzijes artyn. Navic takovych co oneshotnou Tigera I ani nemrknes. To bude teprve zabava.
      • Kazdeho bavi neco jineho. Pro me je zabava hrani s tanky 9 a 10.
      • To máš pravdu s tigrem P to byla psina, ale i z 9 a 10 je to prča. Jen holt člověk nesmí narazit na hru kde sjou samý artyny a skauti jezděj jak šílený to pak je oničem *13*
  • WG je umírající hrůzu v očích vidíci strach s přicházejicího Gaijin projektu *1*

    Na WoT nevídím nic pozítivního. Je to hra pro nenáročné hráče, kterým stačí mačkt na myšce. My co si chcem zahrát s reálnou technikou jdem do War Thunderu.
    • WT je skvělej, ale Ground forces ještě nevydal, takže není co srovnávat. Osobně mu dávám značné naděje, ale když chceš hrát tanky, je WoT pořád nejlepší volba. Když letadla, půjdu do WT.

      Co časem ...to uvidíme časem, až to všechno vyjde a jaký to bude. Každopádně i pro hráče WoT je dobře, že WT vyšel a konkuruje mu, ač zatím jen nepřímo.
  • LOL Ted mi něco došlo
    definice free2play

    "Souboj o to kdo dá platicímu hráči méně výhod než konkurence, aby na tom stále vydělával".
    Přiznejme si co jiného je War Thunder *1*
    • Kozy
      touché
  • Heh tak mně napadá co by se stalo kdyby na 1 tyden všichni free playeri přestali hrát hry *1* *1*
  • No rekneme, ze problem v teto hre nastava, kdyz hru chcete hrat na nejvyssich tierech a nebo v klanovych bitvach, zde jiz musite hru vydatne sponzorovat goldama, ktere bud ziskate dobijenim a rabovanim na globalni mape, anebo si je koupite ze realne prachy.

    Ja osobne davam prednost hranim for fun do VIII tieru, kde snad krom premka neni treba vydatneji sponzorovat WG, tech par goldu, za kamuflaz obcas utratim na sve oblibene tanky a jinak to neresim.
    Vice me ale stve rozlosovani,neboli MM, ktere je mnohdy uplne na ho*** a to neocitam arty party bitvy a goldovou munici, ktera by se mela zrusit uplne, protoze cim cervenejsi tym je, tim vice goldu do vas naperou a je jedno jaky mate tank, nebo hity za 0 % to je take neco pro fajnsmekry ... no je toho hodne co by se dalo vylepsit, ale laxni pristup z WG to celkem brzdi, nicmene jak jsem psal hru hraji for fun a na EFR W/L ratio a podobne hovadiny nehraji, dle EFR sice mam byt velice dobry hrac ,ale ja se povazuji za prumerneho hrace, ktery obcas pouziva mozek a minimapu ve hre narozdil od monkey grupy na publiku :-)))
  • uprimne nechapu jak to muzete hrat pres ty nedostatky o kt. se tady píše.
    • Kr.Pa
      Je to jedina hra s tanky, proto to vsichni hraji, prijit nejaka jina, konci.
    • walltar
      No pokud víš o nějaké lepší tankové hře, kde se člověk nemusí *** s pěchotou tak napiš. Ona i přes svoje nedostatky to je celkem dobrá a zábavná hra ... a hru bez nedostatků jsem zatín ještě neviděl.
      • a ze tech koknkurencnich takovych her v posledni dobe vychazeji opravdú mraky, WoT je holt jednooky kral mezi slepymi
        • Bohuzel ... mas pravdu.
  • Kein
    Pokud by měl někdo zájem o historii, tak na tomhle kanále jsou digitálně zpracované dokumenty o největších tankových bitvách: http://www.youtube.com/playlist?list=PLNrjQCSFaHF_Xwp40IAbgCBFrkst6Edb7
  • InvisiblE182
    Myslím, že horší než pay to win je to finanční vydírání. Každý tank od 7 tieru prodělává nehorázné peníze, takže člověk musí hrát s tankama tier 5, nebo zapaltí samzřejmě...
    • No, jelikož skoro nepoužívám prémiový účet, tak můžu říct, že tvoje tvrzení není úplně pravdivé. Já jsem ochoten přistoupit na model, kdy hráč z free účtem musí uvažovat jaké stroje koupit. Na tieru 6 vydělává každý tank. Pokud chceš tiskárnu na peníze (s free účtem), tak KV-1S je jasná volba. Tier 8 - ISU-152. Vydělává solidní peníze. S E-75 na tieru 9 mám taky dobré zkušenosti. Ne že bych vydělával, ale držím se tam přibližně na 0.
    • já se na 8+ tanky vybod, stojí to šíleně času vygrindit a ještě ta údržba..
      relativně snadno jsem si vygrindil pár vytipovaných (nej ve svém tieru) tanků a když mam chuť tak zapnu wot odjedu pár bitev a zas to vypnu..

      nic mě nenutí kupovat premium, pokud by přidali premiumy na kratší dobu (třeba 1-4 hodiny) tak bych si ho klidně koupil.. takhle je to vhodný (24h+) jen pro nolifery :/
      • Kein
        Já bych si začal opět kupovat premium jen pokd by se vztahovaly na čas strávený ve hře a ne na real time.
    • Kein
      Nesouhlasím. Sic jsem dal do WoT celkem dost peněz, ale rozhodně ne proto, že by mě to k něčemu nutilo, ale proto, protože jsem si chtěl urychlit postup. Teď už prachy do WoT nedávám a dá se vcelku v pohodě hrát až do osmého tieru "grátis". Po osmén, už to člověk musí umět hrát. To je celé. Jestli proděláváš nesutále na sedmém tieru, tak hledej chybu především ve svém stylu hraní, bez urážky.

      Mě osobně systém jako takový ve WoT vyhovuje, co mě se*e víc jsou , pro mě nepochopitelné limity jako "do čety jen tři lidi" jinak musíš platit - to je důvod proč to s kámošema nehraju hromadně, protože nechtějí platit za premium účet - tím si WG dělá medvědí službu. Dál mi vadí vysoké platby za kamufláže a nápisy - tak to používá minimum lidí a hra působí dost sterilně. No a potom věci jako grafika a nepřesností pásů na tancích, debilní mapy, poláci a další braindead hráči apod. - proto už WoT hraju minimálně.
      • Pokud tier 8 a vic nevydelava pak mas na vyber dve veci. Platit nebo grindovat s tierem treba 5. Tzn te to nuti si vybrat jednu vec. Cpat do toho vic casu nebo penize.

        S tou cetou souhlasim, absolutne nechapu mmo hru ktera se da hrat max ve 3ch lidech.
        • Jelikoz wot neni mmo, tak nejsi s nikym ve sporu ... mimochodem, vis ze WG uz v bete slibovali 30vs30? A kde nic tu nic.
        • walltar
          Počkat ono je WOT MMO? *1*

          Tak to už můžu pomalu i Battlefield 3 označit za MMO.

          Ale ta četa spojená s premium účtem je pěknej hnus ... mě třeba příde, že prémium účet se totálně nevyplatí ... těch 2500zlaťáků de určitě použít líp.
          • četa ve víc lidech než ve třech nejde ani s premium, pouze rota... Je to hlavně proto že když by byla četa 5ti zkušených hráčů s tankem jako KV1S (pro toho kdo nehraje rozuměj asi nejvic OP tank ve hře) tak by si tu bitvu ti ostatní mohli po zapnutí rovnou vypnout...

            K premium účtu, vyplatí se pokud potřebuješ peníze na vysoký tiery 8+ tam už je to dost drahý a vydělávat po průměrných 20k na bitvu se ti takových 6 milionu moc nechce
            • Staci klido 3 ... a uplne vpohode ... teda pokud ti hra (zcela planovane) nenalosuje bulhara.

              Mimochodem, to vis, ze WG si v US patentoval (jinde to nejde) MM zavislej na vysledcich hrace? => cim lepsi ses, tim horsi MM?

              BTW: Sportak je plechovka kterou si davam k snidani.
          • Tak to nesouhlasím, jestli člověk hraje 1-2 hodinky denně, tak v rámci měsíce ušetříš víc času, než jinou variantou utrácení.
            • Sorry,

              rychlý dvojklik na "odeslat" a systém to vyvěsil 2x
          • Tak to nesouhlasím, jestli člověk hraje 1-2 hodinky denně, tak v rámci měsíce ušetříš víc času, než jinou variantou utrácení.
          • Ja netusim co presne definuje MMO, jestli herni principy jako otevrenej svet atd. tak to WOT nebude, ale jestli technicky provedeni spolecnej server (nebo cluster) a k nemu klienty tak by WOT mel byt MMO.
            Wiki rika ze War Thunder je mmo, ale ruku do ohne za wiki nedam.
            • Je cod MMO? Je MMO BFko? V obou pripadech mas jeden server, od kteryho si hra zjisti, kde bezej jaky bitky a do tech se muzes prihlasit ... wotko funguje presne stejne. Az bude na mape hrat par tisic lidi ... muzes zacit premejslet o vyznamu slova masivni .. ale 15vs15? lol ... sak kdejaka 10+let stara strilecka zvladne vic.
      • walltar
        Jo s těma kamuflážema souhlasím, navíc pokud si můžu stáhnout kamufláž jako mod, která vypadá líp, než ta stock od WG tak se potom ani nedivím, že je používá málo lidí ... Já třeba mám camo a nápisy jen na matildě, která je můj oblíbenec ... jinak semtam na tanky dávám vlaječky, ale taky jen u tanků, které víc hraju.
    • vydieranie? tebe niekto prilozil pistol k hlave so slovami 'teraz hraj (zadarmo), inak ta zastrelim'?
      ked sa ti to nepaci, nehraj to, lahsie to uz nejde.
      inak toto je nesvar asi kazdej mmo, kazdy na forach len nadava ale dalej hraju. ak chcete nieco naozaj zmenit, prestante platit/hrat
      • Jak vis ze to hraje? Co kdyz prestal? Napsal do diskuze neco co je zrejmy fakt. Bez si fanbojovat jinam *15*
        • Známý fakt to sice je, ale také je pravdou, že ho do toho nikdo nenutí a všude je o tomhle spousta informací, tudíž moc dobře věděl, do čeho jde, takže nemá důvod si stěžovat.
        • just FYI s tankami som prestal pred cca 2ma mesiacmi, ale kludne mi hovor ze fanboyujem :)
          poiunta je, ze mi uz lezie hore krkom moanovanie, ako na oficialnych forach a naviac od ludi, co sa 'chvalia' tym, ze do toho nedali ani cent.
          proste ludstvo je banda nevdacnych zmrdov a tymto to mozme uzavriet :)
          • MADARE nehraj si na SLOVÁKA
            • sakra to nebylo na Obviouse *13*
          • To ze fanboyujes je dany tvou odpovedi, co hrajes mam v prd..
            Smutny je ze i kdyz te zmrdi serou, tak se chovas jak jeden z nich a vymyslis si piczoviny. Chtelo by to trochu sebereflexe. A zjisti si co slovo moan znamena, naposled kdyz jsem se dival tak to nebylo popis faktu.
            • sice ma uz nudis, ale tak preco nie

              2. treba goldammo, camo 5% nebo kolik, atd. at zije demagogie?

              takze bud si nesvojpravny a nevies co pises, alebo zase len otvorene klames, vyber si moznost
            • Ano, ja napsal ze rad zaplatim za dobrou hru a ty ze nemuzu mit vsechno zadarmo. Timpadem si ja se*u do huby. *15* To je cobolska logika? Nebo nejaka tvoje vlastni?
              A taky jsem troll, protoze ty meles sr*cky. *5* Co dal tam mas? Co jeste jsem podle tebe rekl?
              Me zadny argumenty nedosly, jenom nebudu odpovidat na saska co si vymysli neco co jsem vubec nerekl, je to tak tezky pochopit? *8*
            • pan genius, ja som reagoval na prispevok:
              "Myslím, že horší než pay to win je to finanční vydírání. Každý tank od 7 tieru prodělává nehorázné peníze, takže člověk musí hrát s tankama tier 5, nebo zapaltí samzřejmě...'
              to ze si obycajny troll a zacal si sa do toho miesat, kedze ti v inom vlakne dosli argumenty, nie je moj problem - cize zase len cucas z prstu hovadiny..

              a po stvrty krat, uz mi KONECNE napises, ake REALNE vyhody ma clovek, co si za to plati, PRIAMO v bitke? alebo zase len stiahnes chvost a pojdes trolovat k inemu prispevku? si len series do huby a hras husteho, argumentacna hodnota tvojich prispevkov je nulova..
            • Jasny, ja jsem napsal ze za hru rad zaplatim kdyz je spravne vybalancovana a nikoho nezvyhodnuje. Pak prijde cobol a zacne mi tvrdit ze nemuzu mit vsechno zadarmo. Chapes to? Ja ne. Protoze jsem nikde netvrdil ze chci mit neco zadarmo. K smichu pak je ze mluvis o chapani textu kdyz ho sam nechapes.
              Jaky na to mam mit argument?
            • ako vidim, skola ti vela nedala, ale nic si z toho nerob, celkovo je problem pochopit pisany text u dnesnej mladeze, nie si v tom sam..
              a argumentacna sila tvojich prispevkov.. tiez smutne, v podstate nemas ziadne argumenty, len si tak cucas z prsta plus osobne utoky, nic k teme
            • No vidis a mame to tu znovu. Znovu si vymyslis neco o cem nic nevis a neumis cist. Dole jsem v diskuzi psal jaky mam pohled na placeni za hry. A ty zase meles neco jinyho. Bavi te ze sebe delat debila?
            • takze zacneme od konca - podla teba je fakt, ze WG ta vydieranim nuti hrat? zaujimavy fakt, u mna este banda rusov nebuchala na dvere, ze som hrat prestal.
              piczoviny - ktora konkretne? ze socik skoncil v '89 a ze NEMAS narok na to mat VSETKO a naviac ZADARMO?
              ak si pracujuci, chodis do prace pre sefove modre oci, alebo zarabat peniaze? ak si student, spytaj sa toto rodica a do diskusie sa zapajaj ked bude vediet aka je hodnota penazi
  • Občas to pustím a stále je to nehratelné - polovina průstřelů nedává damage. Dokonce jsem si stáhl ty trapné skiny, jeslti náhodou nestřílím špatně. Nestřílím. A když ani střela z nejlepšího kanonu do zadku či boku tanku nezpůsobí žádný damage, pak nemá smysl to hrát. Až to opraví, rád se vrátím. Do té doby mě tam nikdo neuvidí, jen jsem z toho měl nervy *1* *1*
    • Na opravy neni cas .. musej pridavat dalsi scifi tanky.
    • možná kdyby ses zajímal o mechanizmy hry a přečetl si něco na wiki tak zjistíš že penetrující střely které nedávají damage jsou způsobeny buď spaced armorem a nebo tím že damage pohltí nějaký modul
      • Takovych bachorek uz WG naplkali ... asi jako kdyz jim hraci rekli, ze KVcko (tehda jeste nebylo KV rozdeleny) ma sisatou vez ... a oni vytahli fotku (zjevne jedinou, kterou meli...) z uhlu a tvrdili, ze to tak je dobre ... lol

        Mimochodem, vis, ze pravdepodobnost zasahu kruhu zamerovace (=vystrel zcela mimo) je 25%? Proc? No protoze WG neumi ani scitat. A takovych veci tam je ... a vis jak se na to prijde? No protoze hraci si delaj trebas vlastni stats, a zjistej, ze to co tvrdi WG je holej nesmysl.
      • Ja jen nechapu, jak muze nekdo tenhle totalne zkripleny system obhajovat. Spaced armor je totalni picovina a uprimne toto je jedna z veci, co mne donutily s tim seknout. Spolu s invazi zombiku a hracu po lobotomii, artyparty a gold munici za stribrnaky. Navic to vypada, ze patch 8.6 to jeste vic posere...
      • Uznávám, že načtené mechanismy nemám, jen základní informace. A pokud dobře vím, tak spaced armor má jen pár tanků.. takže když potkám SuperPershing, tak s těmi "zero hity" počítám.. ale pokud potkám normální tank a naperu mu to pod kolmým úhlem do zadku a nic se nestane, tak nevím nevím.. s těmi moduly to může být pravda.. ale pak by to nebyl bug nýbrž demence autorů a to je snad ještě horší ne? Vyřadit modul nebo posádku je k smíchu, protože každý má repair kit/lékárničku.. nehledě na to, že se většina poškození představuje mouze kosmetické vady.. s mrtvým řidičem se dá žít, s 0 hp ne.. hra je o HP. Takže úspěšný zásah musí dát vždy damage a pouze jako bonus vyřadit modul či posádku. Pokud nedám dmage, ale vyřadím modul/posádku, tak to není bonus ale trest za míření. Pokud někdo tvrdí, že takhle to je správně, tak seženeme tank, já to do něj z 5 metrů narvu a uvidíme, jestli to odnese pouze posádka a tank zůstane bez škrábance.. ono obecně je to špatně udělané - přímá střela do těla tanku nic neudělá, ale když chytře trefíte opakovaně tank do nějakého nepodstatného výčnělku, tak ho zničíte.. hra zábavná, ale horší fyziku jsem v žádné jiné hře snad nikdy neviděl..
        • na youtube maj pěkný vysvětlení nekterých mechanik
          https://www.youtube.com/watch?v=wq5S8CrsUig&list=PLYgipOCaRI03DmR2wRjy3K6Ugg1nUCNrP
          daj se tam zapnout CZ titulky

          mě ty 0dmg střely taky vadí, ale taky mě sere že v tom každej vidí konspirace a další věci :)
          • Já v tom nevidím žádnou konspiraci, jen mi to kazí požitek z hraní.. potřebuju kompromis. Když si dám low tier tank bitvu, tak tam stačí trefit kamkoliv a vždycky to projde.. u high tier bitev to často nedá dmg ani když mířím na weak spot.. já bych chtěl skill based hru, kde hra odměňuje za "chytrost" a míření. To tady opravdu nehrozí. To, jestli dám dmg a kolik totiž závisí na tom, jaké číslo se náhodně vygeneruje.. ne, to opravdu není o skillu.
            • Naopak, kdyz mas skill, tak te WG penalizuje (prokazano, dokonce si to nechali patentovat).
          • v dalším patchu to nebude 100% aktuální, mění se normalizace a přesnost zásahů a kvo ví co ještě (krom nerfu artin)
            • Co furt mate vsichni s tim nerfem? Bude to totalni a nechutny buff, protoze ted budou artiny mit stejny MM jako tanky, takze jeste vic chudaku bude oneshotnutych orbitalnimi kanony.
      • InvisiblE182
        Tomu za 1. stejně nevěřím a za 2. je to frustrující tak jako tak. Z celý taktiky a snahy trefit slabá místa apod. se stalo házení kostkou, jestli milostivě dám dmg, nebo ne.
      • Jo, a proto to tam pred patchem xyz vubec nebylo, pak se tvrdilo ze je to bug a pak se vymyslel ten blabol co to mel zamaskovat. *7*
        • zkus napsat verzi toho patchu a treba odkaz kde nekdo z WG potvrdil ze je to bug

          pro ostatni:
          http://wiki.worldoftanks.eu/Battle_Mechanics#Zero_Damage_Hits
          • Mimochode, wiki je hracskej web ... co je tam napsany, k tomu se WG uz nejakych par patku nevyjadruje. A to predevsim proto, ze jim hraci obratem dokazou, ze to neni pravda.
          • Odehral jsem cca 4k bitev v dobe kdy IS-4 byl T9 a tenkrat se to nedelo. Kterej patch to prinesl ti hledat nebudu, najdi si to sam. Navic mas hnedej nos. *3*
  • gold ammo je podle me fer, jinak bych nedokazal porazit nekoho kdo ma vetsi skill prece *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit