Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MishKonn

    Diky chlape! 

  • tuco

    Po stazeni u mne bez problemu. Vskutku dobra prace.

  • co? Moc často sem nechodím, to je nějaký místní slang zdejších diskuzních drsňáků? Šlo by to přeložit do normálního jazyka?

  • ales.smutny

    První edice Hvězdného vlka, nebo Ragnarův spár, už nepamatuju, ona ta série není nicmoc, ale tohle mne na dalších pár let od WH40K odradilo :D

    Ty překlady jsou fakt nahoru dolů, tuhle jsme objevili v českém překladu Gaunta "skop" což je prostě... scope.

  • Veskoslav

    Ve které knize je Dreadnought takto přeložený? Četl jsem všechny u nás česky vydané W40k a Horovo a nikde není takto přeložený. To se nepřekládá. Stejně jako názvy administrativa Cisařství atd.

  • Veskoslav

    Dej si facku a jdi si hačnout k Jackovi a hrát paci, paci, pacičky:)

  • Derp_1337

    Díky

  • Derp_1337

    Dočasný 24h email: kowip78509@cutefier.com

    V diskuzi člověk nemůže sdílet skutečný email, protože nějací "dobří lidé" by se určitě postarali o hromadu spamu 😂

  • MishKonn

    Kdyžtak dej e-mail, hodím tam. 

  • Derp_1337

    Jo, to má super kvalitu. Akurát je to jenom nějaký výřez, ne?


    S tou nízkou kvalitou na OneDrive: Předpokládám, že máš účet na OneDrive a navíc je to tvůj soubor, takže jsi to stáhnul v originálu. Ale návštěvníci stránky (free useři) dostanou jenom zkomprimovaný soubor, aby se ušetřil bandwitch.

  • MishKonn

    Ne, nezní. 

  • Tohle je ale problém většiny překladů. Ono to tak "hloupě" zní i v originále, jen vám to jako rodilému mluvčímu v českém jazyce připadá po překladu hloupé.

  • MishKonn
  • Derp_1337

    To jsem právě udělal a stáhlo to tu špatně čitelnou verzi. Tak nevím.

  • MishKonn

    Jo, jako tech demo super. 

    Ale obsahu pramálo. 

  • MishKonn

    Normíci jsou mi úplně u zádele, pro 40K fandu je SM1 balls of steel a hra, kterou hraju i po 11 letech. 

    Tohle se zatím nechytá. Až uvidím střihem nepřerušovaný gameplay delší než 10 sekund, velmi rád zjistím, že se pletu. 

  • nikde netvrdím, že to nepotřebuje další péči, ale core hry, gunplay, melee, vibe, hudba, grafika, stylizace atd. zachycují atmošku lore skvěle....

  • MishKonn

    Proto píšu zatím. Mám 140 hodin. Oproti VT2 je to obrovský fail. 

    Vzhledem k tomu, že byly slíbená 1 nová klasa za čtvrtletí, máme půl roku pryč od vydání a teprve tu hru neslavně dodělali (crafting je sice dokončen ale funguje na hovn*), tak bude trvat ještě hodně dlouho, než to fail nebude. 

  • animace sice nejsou tolik plynulé, ale fakt že na scéně jsou snad stovky jednotek najednou je skutečně hodně impozantní. Dabing je naprosto v pohodě, řekl bych w40k standard a pokud jde o původní SM, tak i když v komunitě má značnou reputaci, mezi novináři a normíky to byla šestková záležitost.

    Ale pravda, rád bych viděl alespoň 10 minut hraní, aby si člověk udělal obrázek. Zůstávám ovšem pozitivní. Tvůrci nejsou úplní amatéři.

  • po asi 50 hodinách mohu říct, že total fail to fakt není, naopak core hry je dobrej, jen potřebuje další péči....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit