Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tam ale píšou, že budou informace a ne video *3* Jestli se nemýlím, tak video točili včera a to by byl docela fofr kdyby za jeden den stihli natočit všechny lokace... Každopádně psali, že nějaké video bude během tohoto týdne
  • Keyz
    "We were shooting video update about real world counterparts of in-game locations. Stay tuned for more info tommorow! In the meantime you may guess what this is "

    Píšou na FB, nevím jak se tam odkazuje na daný příspěvek. FB je značně debilní.
  • zdroj?
  • Keyz
    Tak dnes by mělo být nějaké nové video.
  • Keyz
    Hlavně, on kritizuje věci u kterých lze dokázat, že to tak je. I když to nebylo často u Skyrimu podstatné. Tak sotva řekneš, že kecal a nebylo to tak.

    Co je horší, že mnoho recenzentů tak neuvažuje. Jen hru zahrají mají nějaký pocit a to napíšou. Že to je na PC technicky špatný, je tam opět chyb jako máku apod. To je jím jedno. Pak se ptáš co tam teda je tak supr, že tohle opomenuli? Velký svět a možnosti. A nebylo to již v minulém díle?...

    Debilita. Pak se někdo snaží udělat věci pořádní i s opět věcmi které nejsou podstatné a většina se na to vykašle aby to bralo v potaz a jako +. I kdyby někdo udělal port z PS Vita beze změn na PC je to vlastně jedno. Obojí jsou asi stejné platformy, když některým recenzentům. Nevadí konzolové standarty na PC.
  • Údajně něco vzdálenějšího přesunuli blíž aby se to vešlo na herní mapu...
  • Jak mohli zabít něco co tam neni?
  • Zatím se mi moc nechce věřit tomu, že by tam měl být i Český Šternberk (ač bych ho tam velmi rád viděl) ... Pokud ta jejich heightmapa, kterou prezentovali WH v blogu je finální,tak to vypadá, že tam nic neměnili a nechali mapu 1:1 tak jak je v reálu, potom se mi nějak nezdá, že by prostě přesunuli ten hrad o 3km jinam... Spíš bych tipoval, že si ho šetří pro další act, ale kdoví *1*
  • x_ander
    Tak dává to smysl, ono by to tak nějak podobně mohlo být. Což mi přijde jako skvělá herní plocha.
  • Na Kickstarteru se teď objevil obrázek, spekulace o tom jak by mohlo vypadat rozložení mapy ;-)

    http://imgup.cz/images/2014/01/27/GaAZd.png
  • Ale abych jen nenadával, tak třeba takový Twin Peaks mělo geniální dabing. To už ale dnes opravdu nehrozí, aby se u dabování sešla taková elita.
  • Dabing Simpsonů mi příjde přeceňovaný. Dokud tam byl Bedrna, tak byla celá rodina skvěle nadabovaná, ale zase vedlejší postavy pokulhávaly - hlavně děcka ve škole (např Nelson). U nejnovějších dílů se mi dabing vůbec nelíbí po zvukové stránce - prostě od té doby, co to má pod palcem Prima, tak to zní strašně divně, přebuzeně, rve mi to uši. Každopádně obrovský fail byl, když se v seriálu objevila postava Gordona Ramseyho a nadaboval ho Pohlreich, v tom momentě ve mně něco umřelo *10* A co se ostatních seriálů týče, tak se mi kromě Přátel nevybavuje žádný jiný, který by měl nějak dobrý dabing. Futurama má některé postavy skvěle nadabované (Fry, profesor, Hermes), ale některé naprosto tragicky (Zoidberg, Morbo apod.). Pak je tu samostatná kategorie katastrofálního dabingu, který vyloženě ničí dílo a tam bych zařadil Generation Kill, Pacific, Boardwalk Empire nebo Breaking Bad.
  • Tak cesky dabing zrovna u KC by nebyl jen pro cechy (uz vubec ne kdyby tomu nemeli rozumet). Ruske hry i amici hrajou v rustine, zaklinace hral kdekdo v polstine a to tam neslo o zadne historicke realie. Jde o to vytvorit komplexni dilo ktere bude mit nezavisle na casu a miste porad svoji hodnotu. Jinak pro staroceske chytraky precetl sem kus kralicke bible a i s mou mizernou cestinou tomu rozumim pekne, pri nejhorsim treba trochu pouzit hlavu ale zadne tapani ve tme se nekona, a zni to naprosto luxusne.
  • a tendle taky... nekde tady smrdi rekurze ;)
  • a tohoto
  • vcetne tohoto :D
  • Všechno co tady píšete je buď jasný nebo pěkná blbost.
  • To pak preci nemuze byt realne a bude tomu chybet smysl pro detail :D
  • Dabovaný South Park je oproti originálu naprostá katastrofa. Úplně tím zabili charaktery postav. A originální Cartmen se prostě nedá nahradit.
  • I když Simpsonovi jsou kvalita, to musím uznat. Dabovanou Futuramu ale nesnesu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit