Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby Games.cz zrušili pluska a mínuska, tak jeden zoufalý blbeček by ztratil smysl života.
  • Hlavne ne cesky dabing..byla to vzdy tragedie! Jedine title..
  • KIMCID
    ano v připadě her od český tvůrcu vždy beru jen naší zem a dost často zapomínám na ostatní
  • Jack1947
    Nemaj radi Veskoslava ale boji se mu to rict. *5*
  • wenceslaus
    No když píšeš "každej", tak to vypadá, že tím myslíš všechny... nebo alespoň většinu.
  • KIMCID
    a kdo jinej by ho měl chytat že *3*
  • wenceslaus
    Chytat ho budou jen Češi a ještě ne všichni (hodně to rozhořčení v článku chápe).
  • KIMCID
    Dan Vávra si dal vysoko laťku.A díky kritice Skyrimu ho teď bude každej chytat za slovičko a neodpustí mu žádnou chybu.Jinak na hru se samozřejmě moc těším.
  • prostě clickboti, dneska ráděj jak černý ruky.
  • Co se na tom obrázku nelíbí tolika lidem? Vždyť je to jenom srovnávací obrázek. Co se na tom může někomu nelíbit? Mě to naopak přijde dost zajímavé.
  • Big_Pete
    lol
  • ucho
    tak nerozumět je jedna věc, rozhodně bych ale nevěřil, že by to někdo tak nadabovat v rozumné kvalitě a s přirozeným přednesem. takže jestli dojde na český dabing, tak by byl nepochybně normálně česky... ale nepřijde mi moc rozumný za něj vyhazovat peníze, když si to u nás bohužel koupí celkem málo lidí, takže by se ani ten dabing nezaplatil...
  • těm kre...nům, co chtějí staročeštinu, bych to dal v mixu němčiny, latiny a staročeštiny... nerozuměli by vůbec nic
  • přesně tak... další věc, je jestli by té staročeštině vůbec rozuměli... co já vím, jak se staročesky řekne "kbelík"... někdy bych nerozuměl ani na Moravě, natož staročeštině... sice by to udělalo zajímavou atmosféru, ale po hodinách hraní by mi začlo vadit, že tomu nerozumím
  • to asi ne... ve středověku se dost šu...alo, třeba šlechta mohla mít jakoukoli "děvečku" a taky se hodně znásilňovalo, takže taková hezká holka... taky by mohla mít manžela
  • Typický meč v japonských rpg
  • Big_Pete
    ten se poved
  • Podle mě nebudeš jedinej, i lidi na Kickstarteru ( ze zahraničí ) říkali, že po vydání hry jim tam stoupne počet turistů a že i někteří z nich se tam chystají.
  • Prý Kutná Hora by mohla :).
  • Pěkné.

    Je někde známo jaká místa v KC navštívíme?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit