Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • walltar
    Proč myslíš?
  • tak ale mejkap určite nepoužívali...
  • Aha, takže nemůžeš. To mě ale "velmi" překvapuje. Díky za neodpověď *1*
  • Jo no, docela nedostatek si myslim, pokud hledame malickosti. Uz mame prvni duvod.
  • to se obavám že neví většina zdejších klávesnicových bojovníku
  • Nejenže jsi hloupej, ale ty ještě ani nevíš, jak vypadá ženská *7*
  • Keyz
    Právě to bych rád viděl. Pohádek jako pán prstenů je dost...

    Sice jsou zajímavé dokumenty ale tam to má jinou formu.
  • risa2000
    jenom technická: Ł jsou polské zloté, britské libry jsou £
  • Asi si nikdo nedovede představit tu hrůzu mlátit se na život a na smrt tehdejšíma zbraněma. Praskání kostí by tam tedy mohlo být. Líbilo se mi u Shoguna II (nevím jestli i vanilla) že po bitvě skoro polovina vojáků na bojišti ještě žije, plazí a sténá, převaluje se v agonii. Nic jako v pánovi prstenů...
  • Opravdu? To vysvětluje proč jsem byl já, ztělesnění klidu, rozhořčen a užíval si zcela dokonalého dabingu polského. Toho využiji i v případě dílu třetího.
  • Keyz
    Dotaz z Facebooku WH:

    Jirka Hrad

    Hezký den, co je pravdy na tom, že hlavní postava byla inspirována obličejem Pavla Dobrovského, redaktora časopisu LEVEL?

    *1*
  • nevíte náhodou, jestli půjde nepřítele odzbrojit, nebo naopak a pak přejít na záložní zbraň, to by byla pecka ?
  • rly? hoď si do googlu korzet a něco se přiučíš..
  • Keyz
    Navíc má nějaký korzet a ten jak je známo opticky zvětšuje. *3*
  • x_ander
    Proč silikonové? Myslíš, že dcerka sedláka ve středověku nemohla mít pořádné kozy? Jako pokud by takhle vypadala každá slečna ve hře, tak by to bylo divné, ale sem tam nějaká vyvinutá není od věci :)
  • Spíš by měli udělat Stretch goal v hodnotě cca 150,000Ł na všechny 3 dabingy...Ruský, Český a Polský...Tímto by přilákali lidi z tolika zemí, že by to měli vybráno hned.
  • přesně tak
  • Keyz
    Proto by bylo dobrý, kdyby to takto šlo udělat. Bez komického létání hlav ale tak jak to je. Bylo to více hrozivé.
  • Jack1947
    Me se vic libilo: Zasraný rejžožrouti! a Hawkinsi!,kurva děláš si ze mě už p-del! ( to si uplne nepaatuji ale ten vycvik byl vzdy legracni).
  • tie silikónové cecky tej sedliačky, mi moc reálne natom obrázku nepripadajú na stredovek....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit