Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nikoho nezajímá.
  • no to je sice pekny klidne i mozny ale ten hlas byl prisernej. a dokazuje to ze profesionalni praci za tebe nejaka anketa neudela.
  • Dějpisu. Jsem ještě ospalej...
  • Díky bohu. V zeměpisu se učíme, že top byly zbojníci spravedlnosti bojující zlé římskokatolické církvy a hrdinové!
  • Až na to, že k dabingu zaklínače 1 proběhla anketa ve které si hráči vybírali kdo má dabovat.
  • Wow ty sis všiml překlepu a upozornil na něj. Tys mu to teda natřel. Jseš týpek, eso a drsňák.
  • dabing zaklinače 1 byl prisernej , k smichu. Ja sem zastance dabingu ale takovejdle teda rozhodne ne
  • Já bych bral třeba upalování sodomitů. Když už Vávra přidal kvůli korektnosti tu ženskou, tak by se tam mohlo dát i něco, co trochu pocuchá nervíky.
  • Chtělo by to aby udělali českej dabing stejně kvalitně jako ve hrách: Mafia 1, Vietcong 1, Spellcross: Poslední bitva a Zaklínač 1.
    Velká škoda, že už u nás není CD Projekt, ten měl nejlepší překlady, občas i dabingy, ne jako CENEGA ...
  • Hele Venkoslave, naklady na cca 1,5 hodinovy film jsou u shitozniho dabingu 40 000 CZK a u kvalitniho dabingu cca 600 000 CZK. viz. dole, Rekneme, ze by to stalo cca 100 TCZK pri 20 hodinach to jsou 2 mice, mozna i vic. Za to se da udelat ve hre neco rozumejsiho. Ja opravdu nechci dabing ala Zaklinac 1.

    http://www.eduin.cz/tiskove-zpravy/pet-argumentu-proti-dabingu-stredoskolaci-chteji-v-ceske-televizi-anglictinu/
  • tve vy tady resite uplny blbosti. riznuly ste se nekdy? i z malého zraneni ti to tece jak blazen. to k tomu krvaceni. a videl někdo zraneni i tupou zbrani? ja před několika lety delal v nemocnici a i z myho laickyho nazoru klidne tvrdim ze hlavu useknes. Sice třeba zustane viset na kusu patere ale useknes. Je fascinujici a netvrdim ze to ste zrovna vy, jak je rozsirena představa ze lidsky telo vydrzi velky poskozeni a narazy. to ty filmy a hry fakt tak vymejvaj mozek?
  • Českej dabing by byl zbytečnej. Česko je malej trh a lidi si to koupí ať to bude mít dabing nebo nebude. Ty peníze by měli rači investovat do toho, aby oslovili zahraničí, hlavně Ameriku, protože Česko jim náklady určitě nezaplatí.
  • Mám dojem, že ta původní cílová částka na kickstarteru (cca 10 mil kč) by měla odpovídat asi 10% toho co ještě bude potřeba.
    Jestli teda to co mají teď stálo 1,5 mil $ - cca 30 mil kč. Tak by to celý mohlo stát cca 130 mil kč. Tipuju, že se to ještě trochu prodraží, ale třeba do 150 mil kč by se vejít mohli.
    Je to jen můj osobní odhad.
  • Veskoslav
    Proč porovnáváš nějakého současného "nerda" s kovářem? Ano nechodili v brnění, kterí si mohl dovolit málokdo. Ale ruku či dokonce hlavu neusekneš jen tak švihnutím. Musíš mít hodně silnou a přesnou ránu, obzvlášť u hlavy.
  • Jo jo 100 milionů. Od hráču 10 (vybráno) a od Bakaly nebo kdo to tam financuje 90.
  • Veskoslav
    O 10 hodin to určitě nebude delší:) A srovnáváš nesrovnatelné. Náklady na dabing jsou, ale s těmi, co jsi popsal se to srovnávat nedá. A 4. bod už je obsažen a je slíben. Ale jak občas čtu,t ak si lidé představují 60 bitev a 50 dobývání.
  • to tem hlupakum tady nevysvetlis
  • Tak úžasny, že bys jim ani nerozuměl...
  • mě dude
  • Jam97
    Tak to má být ! :) Další super příklad je Metro : Las Light, kde je ta Ruština boží :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit