Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BohumilCisar

    Tak v tom případě si myslím, že se nejedná ani tak o zastaralost, ale prostě je to vizuální styl, který chtějí mít. Úplně stejně totiž vypadají jejich concept arty, kterých se drží v celkovém vzhledu hry.  Zjednodušeně řečeno: nejdou na to stylem, že se tam vše bude lesknout jak psí kulky a nepřebarvují to různými filtry. Neříkám, že bych si z toho sedal na zadek, ale prostě v tom vidím spíš záměr. A ten rozmazaný obrázek típnutý z videa je ohledně detailů ve hře naprosto nic neříkající. 

  • Tak nějaká vylepšení by se mohla hodit (třeba možnost prosekat se křovím), něco by se mohlo vypustit (třeba ta zbytečná komba, které stejně nejdou použít :D)

  • Ve všem. Mizerné nasvícení, mizerné zastínení okolím, málo detailní geometrie postav, mizerné animace. obrázek
    Takhle vypadal Zaklínač, ale před deseti lety!!! 

  • Řemdich je vcelku raritní zbraň, i když v dané době a lokaci by se jich určitě pár našlo. Ale neviděl jsem jednu z nejpoužívanějších chladných zbraní všech dob ani žádnou z jejích odvozenin. Samozřejmě myslím kopí a ostatní dřevcové zbraně. Asi by musel být nějaký postih (třeba že by nešlo nosit v batohu), ale je to divný středověk bez ostrého kusu železa na dlouhém klacku.

  • dworkin

    Faciálky jsou příšerný, všichni jak po mrtvici. Krajina pěkná, tou se bude hezky toulat.

  • Pak nevím proč sis jí kupoval. S RT jsou hry vážně žrádlo! I třeba Cyberpunk. 

  • Inquisitor

    Největší kritici se většinou rekrutují s těch co hru buď nehráli vůbec, nebo deset minut:)

  • BohumilCisar

    V čem konkrétně je grafika zastaralá? 

  • Jo. Typickej čecháček. 

  • Zastaralá? Pán je rozmlsaný z grafiky Alan Wake 2? 😄😂 reálně to vypadá dost dobře, respektive prostředí vypadá pěkně - modely obličejů jsou už horší no 😅😂

  • Osobně jsem spokojen s přístupem více toho stejného jelikož první Kingdom Come byl super takový jaký byl. Ne vždy je potřeba přicházet s něčím naprosto inovativním a rozkopat to, co fungovalo dobře.

    Jinak osobně jsem spokojený že to ohlásili až teď a ne několik let dopředu - tomu by se měli přiučit i ostatní studia. Čekat půl roku mi nepřijde kdovíjak strašné - otázka je v jakém stavu to vyjde no 🥲

  • BohumilCisar

    V tom dokumentu o vývoji, co vydal konkurenční web, říkají, že to výjde ke konci roku. Je to holt RPGčko, nejnáročnější hra na vývoj a odladění. 

  • Možná v nějakých menších rolích, ale jinak doufám, že to dostane super profi dabing od skvělých herců.

    Ten český dabing je skvělý na poměry, v jakých vznikal, ale tady čekám výrazně víc.

  • uaxpk

    Musím přidat k medvedddovi. Já to tenkrát hrál s kartou GTX 960 4gb taky v klidu (a naštěstí bez větších chyb).

  • Český RDR2! 😍

  • jurb83

    Mna dlho odradzal subojovy system, kvoli tomu som hru "dohral" az na treti raz, ale treba to brat skor ako stredoveky pribehovy survival simulator ako cRPG.

  • jurb83

    osobne mam rtx3070 a i7 12 gen a ray tracing a path tracing, mavam pravidelne vypnuty...

  • Grafika je bohužel dnes už dost zastaralá. Snad ještě přidají podporu Ray tracingu. 

  • x_ander

    Kabibudky byly už v jedničce, takže... píšeš blbosti.

  • Ja jsem pocital ze tam naferovku dropnou 2026 💁‍♂️ takze jo cekal…

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit