Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chcel som nieco duchaplne napisat autorovi, ale bolo by to asi rovnako dlhe ako recenzia, takze to skratim: Nehraj to.
  • Nejlepší na téhle diskuzi jsou ti staromilci, kteří si myslí, že když je to izometrické= 10/10. Ignorace chyb, bugu, lagů, seků a klišé, vše rádi odpustí, hlavně, že je to izometrické.
    • souhlas, to jsou takzvaně nerdi. Oni si žijí ve svém světě, který zamrzl někdy před 20 lety a celý žánr si idealizují. Ono klikání jednoho tlačítka myši, už taky není, co bejválo a doba pokročila k lepším mechanikám..
      • ...k lepsim mechanikam? Misto "jednoho kliku" se macka na 4 tlacitka, to je primo revolucni
        • del0
          Hlavně si ten jouzínek (tipuju GGGaye - to jeho typicky fanboyské opěvování DS, které zatahuje do každé diskuze plus bagatelizování RPG systémů) plete akční hru s RPG. Líbí se mi, jak vychvaluje taktiku DS. Taktika v DS? Sure. *15* Kotoul, couvačka, pattern check, hit, kotoulek, lahvička, kotoulek, hit. Prostě takhle komplexní hra se nedá ani vysvětlit. Očividně nikdy nehrál nějaké kvalitní tahové RPG nebo strategii. *15* Ani se nedivím. Pro něj jsou tyhle hry zastaralé, protože jen klikáš myší. *15* *15* *15* V takovym Q3 taky jen klikáš myší a přitom je to nejvíc hard-to-master FPS ever. Tohle ale vysvětlovat někomu, pro koho je herní evoluce páčkovač a hry na něj, nemá význam. *5*
      • QTE?
        autohealing?
        quest marking?
        • QTE - nas*at! to poslední co mi chybí ve Wasteland 2 - to první co nesnáším na F3 a F:NV
          autohealing - děkuji nechci
          quest marking - ten mi chyběl třeba v Morrowindu, nechyběl ve Falloutu 1, 2 ani v JA2 a nechybí ani ve Wasteland 2
        • ne např. combat v Dragon Age: Origins a provázaní taktiky a akce, souboje v Demon Souls, kde je potřeba taktiky, jak na určité protivníky a jakým směrem budeš svoji postavu vést. souboje v Dragon´s Dogma jako správně zábavné a přitom dost těžké. Proti tomu působí Wasteland jako z pravěku :)
          • dragon age nespominaj, tam to bolo praveze sprasene ...slo to od 10 k 5tim
            taktika? ziskat cone of cold a bol si za vodou, suboje po nejakej cutscene? hociako mas nastavenu skupinu, stale ti ju hodilo do defaultneho postavenia
            ostatne 2 som nehral, nemam konzolu
      • To není o zastarání mechanik. To je o špatném provedení funkčních mechanik. Rozdíl.
      • co krades jmeno, t y SVIiNE svinuta. *16* *16* *16* *16* *16* *16*
        • ???
          • krades ty zlodeji ,m umri, shor devvko. *16*
            • species
              co treba misto toho abys tady kolem sebe kopal a hazel nadavky tak se regnul? Pak ti nikdo nick "krast"(<- extremne vtipny oznaceni) nebude.
  • BubbleBum
    Tak sem si přečetl Lukášovu "recenzi" ( spíš teda opis z přebalu krabice ... ) a stojim tedy rozhodně za názorem Smejkyho.
    Přenos herní tradice z roku 1988 možná beru, co ale neberu, je přenos herních mechanizmů, který působěj jak z roku 1988. Vždyť se za tu dobu vyšlapalo pár cest, který se ukázali bejt správný a nemá smysl se vracet k něčemu co prostě nefunguje. Jak by sme se asi tvářili na adventuru, kde máš 14 tlačítek jak provádět interakci s prostředím a věcma. Proč mám 11x zvolit co udělat a pak 11x kliknout na danej předmět abych pak na 26klik přišel na to správný ( viz poslední retro gamesplay )
    Taky by nikdo nechtěl jezdit v autě bez posilovače brzd a volantu a řešit poměr oleje a benzínu kterej se musel lejt do Trabantu. Pokud by mě měl protáhnout epickou cestou ( třeba jižní amerikou ) a nebylo nazbyt, zkousnul bych to, ale Já osobně o epičnosti výletu do světa Wasteland zásadně pochybuju ...
    • Takze vlastne to vubec nemelo byt isometricke takticke rpg,
      Melo to byt akcni openworld "rpg" z pohledu treti osoby kde se splha po strechach a rozhlizis se z vezi predtim nez skocis do sena, co nejvic quick time eventu a milion collectibles, coop pochopitelne nezbytnosti.
      Nejvic poburujici je ze si dovolili dat vsechen obsah do zakladni hry a nevydavaji zadne dlc.
      • BubbleBum
        To sem nikde nenapsal. Nemám absolutně nic proti izoemtrickejm hrám, jak bych taky mohl, když sem na nich vyrůstal, protože v tý době nebylo nic jinýho. Myslel sem to spíš na herní mechaniky, ovládání. Někde sem se nad tim rozčiloval asi tak 300 příspěvků zpátky. Jen tedy vypíchnu ty pro mě nejzásadnější, který mi přijdou relevantní vůči tomu co sem napsal - 3 skilly co už Fallout 1 nahradil 1 skillem Speech, 5 druhů otevírání zámků - Prostě lockpick. Kdyby měli hlubší herní smysl, možná bych to překous, ale pokud sloužej pouze k lootování růzenjch typů krabic ( což e prodle mě zbytečný ) mi přijde zbytečný. Jak psal smejky - pkud mám génia se sílou dejme tomu jedna, ale má hodně bodíků ve skillu na rozkopování věcí - to je podle mě špatně.
        • BubbleBum
          A co se týče ovládání, co takový roletkový menu ( což mě na puživání věcí a skillů i Fallout 1 ), kde budou sdílený skilly přes celu partu a na základě toho, kterou si vyberu tam doběhne správnej panák? Proč mi otevření zatrapovaný krabice zabere přesně tolik kliků:
          1 na panáka hledá pasti 1 klik aby jí našel 1 klik na výběr panáka co jí umí odstranit 1 klik na skill na odstranění 1 klik na krabici ( x pokusů s opakováním předchozího kliku ) 1 klik na panáka co pozná jak je to zamčený 1 klik na panáka co to umí otevřít 1 klik na skill na odemčení 1 klik na krabici ( x pokusů s opakováním předchozího kliku )
          To je 8 přesnejch kliků na na otevření krabice ve který je třeba prkno s hřebíkama ( v trezoru ... )
          Celej proces trvá tak minutu ( díky animacím na použítí skillu, v tý hře může bejt nevim, řekněmě 500 zamčených krabic. Což mi hází tak 8 hodin hry jen na otevírání krabic - To není dobrej game desing. Tohle je překonaný. S tim mám prostě zásadní problém. Ta hra díky svý "oldschoolovitosti" a "nekonečnejm možnostem" přináší takovýhle nesmysly. Neřikám že mi vaděj komplexní hry, ale musí to bejt komplexita založená na nějakejch pravidlech a ne jenom na špatnym designu ...
          • Nekecaj blbosti.....k rozoznavaniu pasti nemusis klikat na panaka, ktory ma perception a vobec nie na samotny skill, tato schopnost je share v parte (rovnako ako napriklad barter), to su 2 tvoje pseudo kliki usetrene.....aky klik na panaka co pozna ako je to zamknute ? ved to predsa pozna hned ten prvy klik pravym mysitkom bez rozdielu postavy.....ja mam klik jeden, ty uz 4....cize jeden user dokaze otvorit tu istu krabicu na 4 kliky, iny na 8.....to mily moj nie je chyba hry, ale cloveka ktory tu hru hra......ba dokonca to urcite tak ani nehra, len chce silou mocou hateovat
            Mna osobne tiez mrzi loot v krabiciach, ale proste itemy nie su donekonecna vylepsovane ako v diable je ich proste obmedzene mnozstvo, tak nemozte cakat ze v kazdej druhej krabici na vas vypadne unikatne SMG, ked ich je v hre dokopy 10 typov. Rovnako som vo Falloute otvoril tisice skriniek/trezorov/kniznic/mrtvol a vyslovene unikatny loot som nasiel za celu hru tak mozno 5 krat (bozar, kevlar, power atd)....ano nachadzal som hodnotny loot, ale sposobilo to to, ze som uz cca pri Vault city mal penazi viac ako cele New Reno dokopy a ani som ich nemal za co minut.....treba si uvedomit ze pomocou lootu sa da v tejto hre levelovat (weaponsmithing), takze ak by som v kazdej krabici nachadzal zbran, tak mam zchvilu postavy na neskutocne vysokej urovni a to by bolo az ruinujuce hru, nie to ze v skrinkach su teraz len naboje/saty/obcas zbran....(btw, preto aj zrusili naberanie skusenosti pomocou barteru)
            Ja uznavam, ze ta hra nie je genialna, nedostizna, dokonala, ale to zial nie je a ani nikdy nebol ani fallout.....uznavam, ze BY si mohol odomykat/prezerat/vyberat/odstranovat alarmy/nicit pasti/privolat zvierata/opravit radiovezu na jeden klik....ale myslim ze to nechcel ani autor ani backeri tej hry.....toto nie je assasins creed, to je proste uplne ina hra...
            • J fakt neviem co ste od tej hry niektory cakali.....ja mam zatial nieco vyse 60 hodin, prave som dosiel do hollywoodu, hra ma bavi ako maloktora za posledne roky (podobne ako Crusader kings 2) a uz teraz viem ze to rozohram znova ihned ako dohram
              Mne je jasne ze ta hra nie je najgenialnejsia na svete ani najkrajsia, ale je to jedna z najzabavnejsich hier pre mna za poslednych par rokov (samotny autor recenzxie ked nahral vyse 100 hodin, tak to snad o niecom svedci).....preto fakt nechapem ten prehnany hate na tuto hru....a fakt ma v tejto diskusii zacali vytacat klamlive argumenty (bnapr. tvoj pocet klikov, atributy nesuvisiace s hrou, zabugovane questy atd atd uz som pisal pred tym,) a zda sa mi to strasne nespravodlive a nefair
              Ano X-com ma lepsie suboje , lenze to mal aj ten povodny z roku 1994 5 rokov pred prvym falloutom.....lenze moji milyu ta hra bola len o subojoch o nicom inom
              Ano Diablo malo motivacnejsi loot.....lenze rovnako to malo Diablo 1 rok pred starym falloutom
              Ano torment ma lepsie dialogy ale to mal aj ako povodny fallout
              Ano, tetris mal menej bugov, lenze to mal aj ten z roku 1987 11 rokov pred falloutom
              Ano, Mass effect ma krajsie cut sceny a lepsi dabing...
              atd atd atd.....nemate nahodou trochu prehnane naroky / poziadavky/ vysnivany ideal? Ved vam ziaden Fargo netvrdil ze prinesie najgenialnejsiu a najneprekonatelnejsiu hru na svete, preco ju doprdele porovnavate s uple inymi hrami jednak zanrovo,jednak rozpoctom....
              A co tak porovnat to opacne ? Wasteland 2 versus dialogy z diabla, pribeh z X-comu, grafika z tetrisu, RPG system z mass effectu, dabing z pac-mana, bugy z falloutu.....a hned je z neho najlepsia hra na svete :D
              a btw, chapem napriklad kritiku na grafiku, tiez mi na nej co to vadi, dovody preco som popisal uz skor, radsej by som prijal izometricku klasiku
              • Reakce na příspěvek:

                Co ne tom sakra nechapes. Furt se vsichni vymlouvali, ze nemuzou delat poradne kvalitni a propracovane hry jako za starych casu kvuli vydavatelum, ze to vyvojarum nedovoli, protoze masy a byznys. Fargo slibil, ze kdyz dostane penize primo od hracu, ze takovou hru udela. Tech penez dostal opravdu hodne a vysledek je proste spatny, ta hra je hloupa, nedomyslena, nekonzistentni a neodladena. A nam, co si potrpime na kvalitu a tesili se na ni to proste vadi. A ukazuje se, ze to neni jen o spatnych vydavatelich, ďnešni vyvojari na to uz proste nemaji. Jsou utopeni v technologiich, zapasi s grafikou a nemaji cas delat kvalitni, promyslenou a propracovanou hru.
            • BubbleBum
              Nevim jestli to uplně hejtutju, ale asi ano, sem nasanej, protože sem za to zaplatil, těšil sem se na to a nakonec mě to osobně zklamalo na plný čáře. Po 12 hodinách sem našel další spoustů věcí který mi na tý hře vaděj, tady sem vypíchnul jen 2 nebo 3, mám jich spoustu. Je to o osobní preferenci, nikomu nechci brát to, že se u toho baví, tim líp pro něj. Jen sem tady vyjádřil názor nad tim, co mi vadí a shodou okolností to vypíchnul docela správně smejky. Taky se dost shoduju s touhlou recenzí, je tam v podstatě všechno co mi vadí
              https://www.youtube.com/watch?v=fnxdNncArdo&list=UUWqr2tH3dPshNhPjV5h1xRw
            • a mimochodom v tejto hre ja bedne neotvaram kvoli lootu, ale kvoli skusenostiam, a mojmu ponatiu RPG to vyhovuje.....takze tak
          • záleží jestli to spíše neobtěžuje než zabaví dr.mudrci...
          • To ste vsichni navedeny nebo co?
            "musí to bejt komplexita založená na nějakejch pravidlech a ne jenom na špatnym designu ..."
            Pokud je bedna zamcena, musim ji otevrit co ti na tom pripada jako spatny design? A ano, musis to delat s clovekem, co to umi otevrit. Pokud ti vadi, ze pak v ty bedne jsou hrebiky, tak te asi prekvapim, ale ja si zamykam i skrinku ve ktere nic neni.
            Pokud te nebavi otvirat truhly, tak je neotvirej, stejne vis, ze v nich nic nebude.

            V drivejsich letech se lidi umeli u hry pobavit, dneska to leze na fora a zbrbla to neco o "game designu" a podobnych slataninach.
            • co jakoooo, vsichni tam chtej mi v ty bedne na poprvy rotax a 5000 naboju a taky 10000 goldu a jeste 500 achievmentu jak jsou dobry. tssss, co na tom nechapes, ty hrebiky.... *1*
          • BubbleBum
            A proto mi vadí to hrát, abych se prokousával jednak blbejma herníma mechanikama a dle všech recenzentů ( kromě tedy Lukáše Grygara, ten nenapsal nic :) )30 hodinama ( bůh ví kolik by to bylo bez game design chyb ) špatnýho textu aby mě pak přenesli do tý skvělý úchvatný hry která mě čeká v dalších 30 hodinách. Ve svým věku si musim vybírat do jaký hry investuju 60 hodin, tahle mě bohužel nepřesvědčila zatím ničim.
      • Psal o tech dobrych veceh. :) Spatnym by ses mel obloukem vyhnout :)
      • slusna dementovina. *15*
  • Jsem velký fanda Falloutu 1 a 2 a když jsem tuhle hru viděl v lets play, neměl jsem chuť si ji zahrát ani za mák. Je to povrchní názor, je to názor udělaný jen na základě dojmu, nikoliv zkušenosti, ale nevím jak vy, ale když něco vidím, musím mít chuť si to zahrát. U W2 narozdíl od prvních 2 Falloutů ta chuť zkrátka nedorazila.
    • Inquisitor
      Já jsem z toho měl úplně stejný pocit. Ale naštěstí to patří ke hrám typu, nejdřív odradí a pak nepustí. Aspoň teda u mě to tak zafungovalo.
    • pac je to hnusnej grafickej shitt.
  • JezboX
    Wasteland není dokonalá hra, ale na 6 bych to neviděl. Třeba rozdělení na Smart, Kiss, Hard je více odrazem reality než Speech. Řekl bych ještě víc role playing. To samý Lockpick, Safecrack, ComputerScience. Sakra jak chcete rozdělat trezor s digitálním zámkem pomocí Lockpicku? Že to ve Falloutu bylo pod jedním? Fok óf tohle není Fallout. Neskillujete 1 avatara, ale třeba 6. Že bedny můžu vybrat způsobem save/load? Tak na sebe budu tvrdej a když se mi to nepovede na poprví místo load udělám save a je to! *8* Grafika není žádnej zázrak ovšem ani nic z čeho by člověk blil, ale to je hodně subjektivní pocit. Asi mám občasným hraním starých her posunutý práh pro to co je v pohodě a co ne, někde jinde. Celkově jsem nikdy po dokonalý grafice neprahnul, ale mám kamaráda co prostě pěknou grafiku chce, vyhledává a užívá si jí. To mě nikdy nebralo. Co se týče konzistence světa, příběhu atd na tom by se dalo znatelně zapracovat a tady doufám, že inXile půjde nahoru s každou další hrou co udělají.
  • srovnavat souboje s XCOM je navic dost nefer... souboje v XCOMu byly stezejni veci a vyvojari se na to soustredili primarne pri vyvoji. jaka tam byla dalsi soucast hry? zakladna a jeji vylepsovani, coz uz opravdu neni zadna hluboka napln hry, na rozdil od ohromnyho sveta W2, konverzaci v nem a dopadu na vase ciny. navic tvurci W2 spis chteli udelat souboje ve stylu F2 a pridat par modernich prvku, coz se jim dle me povedlo. Ja se u souboju bavim treba vic nez u F2 (i kdyz samotnej W2 kvalit F2 nedosahuje). NPC se daleko mene pletou pred hlaven, souboje jsou dynamictejsi a celej soubojovej system mi prijde dodelanejsi, taktictejsi. Snad mi chybi jen lepsi gore animace smrti (ty ustreleny nohy jsou fajn, ale na stary F2 a tisic zpusobu zabiti to nema). Jediny, co to ma spolecnyho s XCOMem je modra linie, kam je jeste mozny dojit a strilet a vzdalenejsi zluta linie pro beh pryc bez moznosti strelby.
  • Nejsu zadne velke fanousek Wastelandu, ale v dobe kdy sr$cky jako COD, Watch Dogs, Shadow of Mordor atd. dostavaji skoro plny hodoceni, me znamka u recenze neprekvapuje. Dneska uz je hrani jenom pro causal hrace, cokoliv slozitejsiho s propracovanema mechanikama, ja svrzeno do herniho pekla
    • smejki
      No, škoda, že Wasteland příliš komplexní a propracovaný není. Minimálně v porovnání s starými hrami.
    • Bohužel, hromada kravin tady dostává 8/10 a 9/10, ale pořádná hra prostě 6/10 - protože to není ultra hyper cool řežba ovládaná 3 tlačítkama (dopředu, střelit, nabít, dopředu, střelit, střelit, nabít, dopředu..). Co je napsanáno v recenzi je pravda, ale úspěšně se tohle dá vytknout úplně každé hře. Předpoklad je ten, že prostě je třeba hyper ultra cool grafika, jinak je to brak.

      Srovnání: hra na 5 hodin - 9/10 vs 100x zábavnější a delší Wasteland II - 6/10

      Btw: I s gamesplaye je vidět, že to prostě recenzoval člověk co by měl nosit kloboučky a rozumovat v hospodě a ne recenzovat hry ! *16*
      • tak tady je potřeba jen jedno tlačítko myši, čili nevím co máš proti tři tlačítkovým hrám?
        • No jo jenze musis u te hry premyslet, vybrat vhodne postavy atd. Muzes me napsat aspon 5 podobne slozitech her ktery sou na konzole?
    • pac z tech casualu, cili deticek, maj nejvic prachu (jejich rodicu). kvalitnich games, ktere byly v 90kach samozrejmosti, je dnes jak safranu. Bohuzel totez console vs PC. consoloidni teplousci davaj vic penez nez PC parmeni.
      • Nechceš snad tvrdit, že na konzolích nejsou kvalitní hry? Navíc na konzoli se proste hraje líp. Tenhle žvást může vypustit jen někdo kdo konzoli v životě neměl doma a tudíž neví o čem vůbec píše a tudíž by ani psát neměl...
        • Já teda mám PC i PS3 a rozhodně se na konzoli lépe nehraje. Ano, možná některé specifické žánry, které jsou na gamepad jako dělané, ale jinak je ovládání vždy lepší na PC (pokud vývojáří zvládnou port).
          • Rozuměj je to pohodlnější. Taky mam doma PC ale prostě neni nad to rozvalit se do křesla s gamepadem a hrát. S delšího sezení u PC mě prostě bolí ruka co ovládá myš a kolikrát místo hraní alt tabuju na internet takže je to hraní takové dost nesouvislé :D Ale kazdýmu sedí něco jínýho. Samozřejmě na gamepadu nelze hrát vše...
        • jo tak to joooo *1* *2* *15* prej na konzole kvalitni hry ? na konzoli se hraje lip ? vetsi nesmysl jsem tu necetl. ovladani konzoli je jen a pouze pro maly deticky. *15*
          • Jiste ze jsou na konzolich kvalitni hry, podradna pc rasa o ne neustale zebra v peticich. :-) A ano, na konzolich se hraje lip, ale holt to neni dostupne pro socialne slabsi hrace, kteri jsou odsouzeni trapit se hranim na pc, protoze nic lepsiho si dovolit nemohou. Proto jsou tak zlostni a nenavistni a utapeji svuj zal hatem v diskusich. Konzoliste jsou v pohode, pari jak o zivot a tahle zumpa je jim putna.
            • Hej hej hej kámo!!!!!!!!!!!!!!
              Brzdi s těma PC sockama....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
              Pokuď vim, tak konzole se dělaj právě pro JABKA , co nemaj na herní PC!!!!!!
              Za 6 nebo kolik stojí ty tupý krabičky pod televizi herní komp neuděláš. A za druhé, od počátku se konzole blíží ke kompu a ne obráceně!! Tak co je lepší platforma..... já chápu, že pohodlný tupounci u televize potřebujou jen strčit dvd a hrát. Nedej bože řešit nějaký spouštění, nebo nastavení ježíš chraň.
              To už by bylo na konzoljabka moc komplikací a zdržování. Tak si dál žmoulejte ty vaše zas.aný ovládátka ve spocenech ručičkách a střeste se potkat ve střílečce někoho z myší!!!!!!!!!!!!!!
            • No nezdá se mi mám PS 4 i PC a když si můžu vybrat na čem budu hrát vyberu si vždycky počítač. Samozřejmě jsem schopný připojit si ovladač ke kompu atp. Ale já jsem člověk co nesnáší hrát na 30 fps a když už mám hrát debilní hru (např.: Shadow of Mordor) tak jí chci hrát ve 4k na 120 fps abych z toho měl alespoň něco. Taky moc nechápu proč by lidé co hrají na PC měli být sociálně slabší když obstojný herní počítač stojí 3x víc než konzole a to bez jakýchkoliv periferií. Ano ve výsledku ušetříme na hrách, ale zase je nemůžeme prodat, takže to až takový rozdíl není.
              • Reakce na příspěvek:

                Ty hrajes tak maximálne na deset let starem mobilu a ne 4K/120fps nebo ps4, oboji pro tebe patri do rise snu.
            • *15* *1* *1* *1* *1* *1* jeste, prosim, tyhle pohadky od konzoloidnich buzen jsou nejlepsi... *15*
              • Reakce na příspěvek:

                Ty jsi krasny priklad toho, jaci jsou pc hraci hlupaci. Neni to nahodou, ona je k preferenci pc nutna notna davka hlouposti i kdyz ty to samozrejme nechapes, kdybys chapal, budes hrat na konzoli.
          • ty budeš rozumem opravdu na úrovni školáčka, ale ze zvláštní .)
            • ale porad nad tebou, ty decko priblbly. *1* bez si mackat cudliky na konzoli, ty jelito. *15*
  • Tak já bych se s recenzí málem ztotožnil. Hru jsem rozehrál, začátek nucené rozhodnutí, které si zkrátka neumím příběhově ospravedlnit (vyslat druhý tým bylo co za problém?) a od toho se odvíjí má pachuť v celém příběhu. Dva kmeny, které se vzájemně konstatně a vytrvale vyvražďují, aby přišel "tým", který jim tu debilitu z hlavy vymluví. Chápu, že nelze psát příběhy pro všechny a nevadí mi doplnit si příběhovou nesrovnalost vlastní myšlénkou, ale tady jsou příběhové disproporce tak křiklavé, že jsem hru u mentálně postižených mnichů přestal úplně hrát a vůbec se mi nechce pokračovat. Za mě hodnocení 5/10.
    • a to nemluvim o tom, ze ja se hrdine rozhodnul defusnout tu atomovku, a tim padem vznikla anarchie, misto aby pokracovalo zdarne moje spojenectvi s blacc militia... (navic se cela ta lokace zvrckla a ja tam ani jeste vsechno neprosmejdil, to me ve hrach dycky nastve) *6*
  • Tahle "diskuze" by potřebovala vyfiltrovat.Tak "300" komentářů jsou..jak to říct? Nečitelné zvratky puberťáků
  • No zatím mám odehráno nějakých 36 hodin a hra mě doslova drží přikováného u PC. Bugů je u mě pomálu, jenom ta grafika mohla být lepší. U mě osobně 8/10 :) Ale u Smejkiho to chápu, nejspíše očekával "Fallout 3"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit