Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No zatím mám odehráno nějakých 36 hodin a hra mě doslova drží přikováného u PC. Bugů je u mě pomálu, jenom ta grafika mohla být lepší. U mě osobně 8/10 :) Ale u Smejkiho to chápu, nejspíše očekával "Fallout 3"
  • a tohle ma byt co ? nejaka obhajoba tvyho nulovyho prispevku ? tak ti jsi dobre mimo. *15*
  • jenom 500 prispevku ? pfff, az vyjde SC (cili 2020), a dostane to 6/10, tak tu bude 5000 prispevku. Pripravte se na ten masakr *10*
  • Copak to tu blabolikujes, ubozatko? *1*
    Nejspis se te jeden z bodu dotknul natolik, ze ses musel verejne priznat k malemu udu a nulovemu sebevedomi a nejak ses nam do toho zamotal. *15* Good job. *15*
  • co tenhle vyblitek ma jako byt ? maly ego ? maly pero ? to je jako by nekdo napsal ze 1+1=2. to tak nejak vsichni vedi. a dal ? *15*
  • 6) Veskoslav, kapitola sama o sobě a je třeba delšího a důkladného studovaní...
  • a reagovat na trolla, ktery ještě ukradnul nick, chce taky hodně odvahy...
  • Zdejsi diskuzi bych rozdelil na tyto skupiny:

    1) Trosky, kterych se dotklo, ze jejich spatna hra dostala spatne hodnoceni.
    2) Schizofrenni konzolisti, kteri z nejakeho duvodu komentuji PC hru.
    3) Patologicti silenci neuspesne zkousejici se trollingem dorovnat legendam.
    4) Lide, co uznavaji ze Grygar napsal nesmysl.
    5) Lide, co dekuji za spravne napsanou recenzi.

    Toto je znicujici pravda, kterou nelze poprit a ktera naprosto rozmetala vsechny pritomne tragedy v bodech 1-3. Cim drive se smirite s touto devastujici skutecnosti, tim drive se lepe vyspite.
  • Kazda hra od EA muze rict ze splnila moje ocekavani, prehypovana kopirka predchoziho dilu serie casto v ramci zjednodusovani ochuzena o featury predchozich dilu, pripadne s uplne chybejici casti hry kterou nam milostive dodaji v osmnacti dlc
    mozna mas moc vysoka ocekavani *1*
  • jinak mluvim o AC2... jednicka je prej jeste nudnejsi...
  • Recenze uplne mimo. Ta hra sbira osmicky a devitky. Ja osobne mam nahrano pres 30 hodin a zatimco jiny hry me omrzej po 10 hodinach a precenovanej Assassins Creed me kolem 15 hodiny uz NEUVERITELNE nudil, tady mi tech 30 hodin uteklo jako prd.

    To nemluvim o tom, ze nejsem pravdepodobne ani v polovine hry. Ta hra ma 50+ hodin hraci dobu.

    A bugu je zatim na tak ohromnou hru minimum;, v ramci nejakyho vedlejsiho questu mi to buglo jednou, uz si ani nepamatuju co, mel jsem problem s padanim v lokaci Titans Canyon a taky by mohla bejt lepsi optimalizace.

    Jinak bitky, starej skvelej Fallout style. Svet je taky spickovej. Volby a jejich dopad jsou nevidany a jiny hry co se tim chlubej zdaleka nedosahujou takovejch kvalit. Kazda kravina muze mit dopad (napriklad, kdyz potkate random chlapka a reknete mu, ze jeho laska prezila, aniz byste mu chteli lhat, proste jste si jen nezapamatovali jmena cca peti lidi, co jste predtim zachranili).

    Jedna z her roku. Mozna nekolika let. Ano, mohlo by to bejt lepsi, ale ocekavani to splnilo. Ktera hra tohle muze rict.
  • Nazvat Diablo 3 špičkovým RPG, to chce chlapče hodně odvahy. *1*
  • Magister_Peditum
    Ó, jak si drsný. *15*
  • vonTossis
    Hej já do toho klidně půjdu. I z té Ostravy dojedu. *1*

    Každopádně to není žádná prdel, když se člověk nemůže soustředit pořádně. A zrovna takové hry to potřebují až až.
  • wenceslaus
    To je u "temné" hry ten problém :-D
  • Ze stejnyho duvodu, proc tady na tebe skacou obri reklamy na produkty nesouvisejici z hrami, produkty, ktere maji pochybnou moralni hodnotu. MONEY!!! Money. money, MONEY!!!!
  • Hledal mě někdo?
  • Prosimtě, koho zajímá tvůj debilní názor? *5*
  • kecy prdy beďary
  • Recenze od zhrzeneho naivi, ktery snil o tom, ze kdyz kartu rodicu pumpne o 250$, Fargo sestoupi z nebes a budeme mu denne masirovat prostatu. Nas neznalek ted procitnul do "krute" reality, ve ktere nam Fargo dodal presne to, co sliboval. Dalsi Wasteland, povedene RPG.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit