Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co jakoooo, vsichni tam chtej mi v ty bedne na poprvy rotax a 5000 naboju a taky 10000 goldu a jeste 500 achievmentu jak jsou dobry. tssss, co na tom nechapes, ty hrebiky.... *1*
  • záleží jestli to spíše neobtěžuje než zabaví dr.mudrci...
  • To ste vsichni navedeny nebo co?
    "musí to bejt komplexita založená na nějakejch pravidlech a ne jenom na špatnym designu ..."
    Pokud je bedna zamcena, musim ji otevrit co ti na tom pripada jako spatny design? A ano, musis to delat s clovekem, co to umi otevrit. Pokud ti vadi, ze pak v ty bedne jsou hrebiky, tak te asi prekvapim, ale ja si zamykam i skrinku ve ktere nic neni.
    Pokud te nebavi otvirat truhly, tak je neotvirej, stejne vis, ze v nich nic nebude.

    V drivejsich letech se lidi umeli u hry pobavit, dneska to leze na fora a zbrbla to neco o "game designu" a podobnych slataninach.
  • cooo ? hele uz to nehul... ty detatko. *15*
  • BubbleBum
    A proto mi vadí to hrát, abych se prokousával jednak blbejma herníma mechanikama a dle všech recenzentů ( kromě tedy Lukáše Grygara, ten nenapsal nic :) )30 hodinama ( bůh ví kolik by to bylo bez game design chyb ) špatnýho textu aby mě pak přenesli do tý skvělý úchvatný hry která mě čeká v dalších 30 hodinách. Ve svým věku si musim vybírat do jaký hry investuju 60 hodin, tahle mě bohužel nepřesvědčila zatím ničim.
  • BubbleBum
    A co se týče ovládání, co takový roletkový menu ( což mě na puživání věcí a skillů i Fallout 1 ), kde budou sdílený skilly přes celu partu a na základě toho, kterou si vyberu tam doběhne správnej panák? Proč mi otevření zatrapovaný krabice zabere přesně tolik kliků:
    1 na panáka hledá pasti 1 klik aby jí našel 1 klik na výběr panáka co jí umí odstranit 1 klik na skill na odstranění 1 klik na krabici ( x pokusů s opakováním předchozího kliku ) 1 klik na panáka co pozná jak je to zamčený 1 klik na panáka co to umí otevřít 1 klik na skill na odemčení 1 klik na krabici ( x pokusů s opakováním předchozího kliku )
    To je 8 přesnejch kliků na na otevření krabice ve který je třeba prkno s hřebíkama ( v trezoru ... )
    Celej proces trvá tak minutu ( díky animacím na použítí skillu, v tý hře může bejt nevim, řekněmě 500 zamčených krabic. Což mi hází tak 8 hodin hry jen na otevírání krabic - To není dobrej game desing. Tohle je překonaný. S tim mám prostě zásadní problém. Ta hra díky svý "oldschoolovitosti" a "nekonečnejm možnostem" přináší takovýhle nesmysly. Neřikám že mi vaděj komplexní hry, ale musí to bejt komplexita založená na nějakejch pravidlech a ne jenom na špatnym designu ...
  • BubbleBum
    To sem nikde nenapsal. Nemám absolutně nic proti izoemtrickejm hrám, jak bych taky mohl, když sem na nich vyrůstal, protože v tý době nebylo nic jinýho. Myslel sem to spíš na herní mechaniky, ovládání. Někde sem se nad tim rozčiloval asi tak 300 příspěvků zpátky. Jen tedy vypíchnu ty pro mě nejzásadnější, který mi přijdou relevantní vůči tomu co sem napsal - 3 skilly co už Fallout 1 nahradil 1 skillem Speech, 5 druhů otevírání zámků - Prostě lockpick. Kdyby měli hlubší herní smysl, možná bych to překous, ale pokud sloužej pouze k lootování růzenjch typů krabic ( což e prodle mě zbytečný ) mi přijde zbytečný. Jak psal smejky - pkud mám génia se sílou dejme tomu jedna, ale má hodně bodíků ve skillu na rozkopování věcí - to je podle mě špatně.
  • smejki
    No, škoda, že Wasteland příliš komplexní a propracovaný není. Minimálně v porovnání s starými hrami.
  • Psal o tech dobrych veceh. :) Spatnym by ses mel obloukem vyhnout :)
  • Inquisitor
    Já jsem z toho měl úplně stejný pocit. Ale naštěstí to patří ke hrám typu, nejdřív odradí a pak nepustí. Aspoň teda u mě to tak zafungovalo.
  • slusna dementovina. *15*
  • Takze vlastne to vubec nemelo byt isometricke takticke rpg,
    Melo to byt akcni openworld "rpg" z pohledu treti osoby kde se splha po strechach a rozhlizis se z vezi predtim nez skocis do sena, co nejvic quick time eventu a milion collectibles, coop pochopitelne nezbytnosti.
    Nejvic poburujici je ze si dovolili dat vsechen obsah do zakladni hry a nevydavaji zadne dlc.
  • pac je to hnusnej grafickej shitt.
  • *15* *1* *1* *1* *1* *1* jeste, prosim, tyhle pohadky od konzoloidnich buzen jsou nejlepsi... *15*
  • Jiste ze jsou na konzolich kvalitni hry, podradna pc rasa o ne neustale zebra v peticich. :-) A ano, na konzolich se hraje lip, ale holt to neni dostupne pro socialne slabsi hrace, kteri jsou odsouzeni trapit se hranim na pc, protoze nic lepsiho si dovolit nemohou. Proto jsou tak zlostni a nenavistni a utapeji svuj zal hatem v diskusich. Konzoliste jsou v pohode, pari jak o zivot a tahle zumpa je jim putna.
  • BubbleBum
    Tak sem si přečetl Lukášovu "recenzi" ( spíš teda opis z přebalu krabice ... ) a stojim tedy rozhodně za názorem Smejkyho.
    Přenos herní tradice z roku 1988 možná beru, co ale neberu, je přenos herních mechanizmů, který působěj jak z roku 1988. Vždyť se za tu dobu vyšlapalo pár cest, který se ukázali bejt správný a nemá smysl se vracet k něčemu co prostě nefunguje. Jak by sme se asi tvářili na adventuru, kde máš 14 tlačítek jak provádět interakci s prostředím a věcma. Proč mám 11x zvolit co udělat a pak 11x kliknout na danej předmět abych pak na 26klik přišel na to správný ( viz poslední retro gamesplay )
    Taky by nikdo nechtěl jezdit v autě bez posilovače brzd a volantu a řešit poměr oleje a benzínu kterej se musel lejt do Trabantu. Pokud by mě měl protáhnout epickou cestou ( třeba jižní amerikou ) a nebylo nazbyt, zkousnul bych to, ale Já osobně o epičnosti výletu do světa Wasteland zásadně pochybuju ...
  • No jo jenze musis u te hry premyslet, vybrat vhodne postavy atd. Muzes me napsat aspon 5 podobne slozitech her ktery sou na konzole?
  • Jsem velký fanda Falloutu 1 a 2 a když jsem tuhle hru viděl v lets play, neměl jsem chuť si ji zahrát ani za mák. Je to povrchní názor, je to názor udělaný jen na základě dojmu, nikoliv zkušenosti, ale nevím jak vy, ale když něco vidím, musím mít chuť si to zahrát. U W2 narozdíl od prvních 2 Falloutů ta chuť zkrátka nedorazila.
  • Nebylo, protože nejvíc tu bulí pc master race, jak jim ty ošklivé konzole ničí hry na jejich milášky. Zabanujte všechny, pak teprve bude klid.
  • ale porad nad tebou, ty decko priblbly. *1* bez si mackat cudliky na konzoli, ty jelito. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit