Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • QTE - nas*at! to poslední co mi chybí ve Wasteland 2 - to první co nesnáším na F3 a F:NV
    autohealing - děkuji nechci
    quest marking - ten mi chyběl třeba v Morrowindu, nechyběl ve Falloutu 1, 2 ani v JA2 a nechybí ani ve Wasteland 2
  • No nezdá se mi mám PS 4 i PC a když si můžu vybrat na čem budu hrát vyberu si vždycky počítač. Samozřejmě jsem schopný připojit si ovladač ke kompu atp. Ale já jsem člověk co nesnáší hrát na 30 fps a když už mám hrát debilní hru (např.: Shadow of Mordor) tak jí chci hrát ve 4k na 120 fps abych z toho měl alespoň něco. Taky moc nechápu proč by lidé co hrají na PC měli být sociálně slabší když obstojný herní počítač stojí 3x víc než konzole a to bez jakýchkoliv periferií. Ano ve výsledku ušetříme na hrách, ale zase je nemůžeme prodat, takže to až takový rozdíl není.
  • dragon age nespominaj, tam to bolo praveze sprasene ...slo to od 10 k 5tim
    taktika? ziskat cone of cold a bol si za vodou, suboje po nejakej cutscene? hociako mas nastavenu skupinu, stale ti ju hodilo do defaultneho postavenia
    ostatne 2 som nehral, nemam konzolu
  • ses takovej ubozak, ze si neumis vymyslet svy jmeno ? dementte. *12*
  • v čem je problém?
  • BubbleBum
    Nevim jestli to uplně hejtutju, ale asi ano, sem nasanej, protože sem za to zaplatil, těšil sem se na to a nakonec mě to osobně zklamalo na plný čáře. Po 12 hodinách sem našel další spoustů věcí který mi na tý hře vaděj, tady sem vypíchnul jen 2 nebo 3, mám jich spoustu. Je to o osobní preferenci, nikomu nechci brát to, že se u toho baví, tim líp pro něj. Jen sem tady vyjádřil názor nad tim, co mi vadí a shodou okolností to vypíchnul docela správně smejky. Taky se dost shoduju s touhlou recenzí, je tam v podstatě všechno co mi vadí
    https://www.youtube.com/watch?v=fnxdNncArdo&list=UUWqr2tH3dPshNhPjV5h1xRw
  • najdi si svy jmeno ty PICUSI *16*
  • jako u většiny KS her je na této nejlepší hlavní artwork, vše ostatní pak zavání nevkusem.
  • krades ty zlodeji ,m umri, shor devvko. *16*
  • ne např. combat v Dragon Age: Origins a provázaní taktiky a akce, souboje v Demon Souls, kde je potřeba taktiky, jak na určité protivníky a jakým směrem budeš svoji postavu vést. souboje v Dragon´s Dogma jako správně zábavné a přitom dost těžké. Proti tomu působí Wasteland jako z pravěku :)
  • ...k lepsim mechanikam? Misto "jednoho kliku" se macka na 4 tlacitka, to je primo revolucni
  • QTE?
    autohealing?
    quest marking?
  • To není o zastarání mechanik. To je o špatném provedení funkčních mechanik. Rozdíl.
  • chcel som nieco duchaplne napisat autorovi, ale bolo by to asi rovnako dlhe ako recenzia, takze to skratim: Nehraj to.
  • ???
  • a mimochodom v tejto hre ja bedne neotvaram kvoli lootu, ale kvoli skusenostiam, a mojmu ponatiu RPG to vyhovuje.....takze tak
  • co krades jmeno, t y SVIiNE svinuta. *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Nekecaj blbosti.....k rozoznavaniu pasti nemusis klikat na panaka, ktory ma perception a vobec nie na samotny skill, tato schopnost je share v parte (rovnako ako napriklad barter), to su 2 tvoje pseudo kliki usetrene.....aky klik na panaka co pozna ako je to zamknute ? ved to predsa pozna hned ten prvy klik pravym mysitkom bez rozdielu postavy.....ja mam klik jeden, ty uz 4....cize jeden user dokaze otvorit tu istu krabicu na 4 kliky, iny na 8.....to mily moj nie je chyba hry, ale cloveka ktory tu hru hra......ba dokonca to urcite tak ani nehra, len chce silou mocou hateovat
    Mna osobne tiez mrzi loot v krabiciach, ale proste itemy nie su donekonecna vylepsovane ako v diable je ich proste obmedzene mnozstvo, tak nemozte cakat ze v kazdej druhej krabici na vas vypadne unikatne SMG, ked ich je v hre dokopy 10 typov. Rovnako som vo Falloute otvoril tisice skriniek/trezorov/kniznic/mrtvol a vyslovene unikatny loot som nasiel za celu hru tak mozno 5 krat (bozar, kevlar, power atd)....ano nachadzal som hodnotny loot, ale sposobilo to to, ze som uz cca pri Vault city mal penazi viac ako cele New Reno dokopy a ani som ich nemal za co minut.....treba si uvedomit ze pomocou lootu sa da v tejto hre levelovat (weaponsmithing), takze ak by som v kazdej krabici nachadzal zbran, tak mam zchvilu postavy na neskutocne vysokej urovni a to by bolo az ruinujuce hru, nie to ze v skrinkach su teraz len naboje/saty/obcas zbran....(btw, preto aj zrusili naberanie skusenosti pomocou barteru)
    Ja uznavam, ze ta hra nie je genialna, nedostizna, dokonala, ale to zial nie je a ani nikdy nebol ani fallout.....uznavam, ze BY si mohol odomykat/prezerat/vyberat/odstranovat alarmy/nicit pasti/privolat zvierata/opravit radiovezu na jeden klik....ale myslim ze to nechcel ani autor ani backeri tej hry.....toto nie je assasins creed, to je proste uplne ina hra...
  • souhlas, to jsou takzvaně nerdi. Oni si žijí ve svém světě, který zamrzl někdy před 20 lety a celý žánr si idealizují. Ono klikání jednoho tlačítka myši, už taky není, co bejválo a doba pokročila k lepším mechanikám..
  • Nejlepší na téhle diskuzi jsou ti staromilci, kteří si myslí, že když je to izometrické= 10/10. Ignorace chyb, bugu, lagů, seků a klišé, vše rádi odpustí, hlavně, že je to izometrické.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší