Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já teda mám PC i PS3 a rozhodně se na konzoli lépe nehraje. Ano, možná některé specifické žánry, které jsou na gamepad jako dělané, ale jinak je ovládání vždy lepší na PC (pokud vývojáří zvládnou port).
  • ty budeš rozumem opravdu na úrovni školáčka, ale ze zvláštní .)
  • jo tak to joooo *1* *2* *15* prej na konzole kvalitni hry ? na konzoli se hraje lip ? vetsi nesmysl jsem tu necetl. ovladani konzoli je jen a pouze pro maly deticky. *15*
  • Ono se to durdi, ono to prska *15* Ty jsi byl dobre ponizen, tunticku *15* *15* *15*
  • JezboX
    Wasteland není dokonalá hra, ale na 6 bych to neviděl. Třeba rozdělení na Smart, Kiss, Hard je více odrazem reality než Speech. Řekl bych ještě víc role playing. To samý Lockpick, Safecrack, ComputerScience. Sakra jak chcete rozdělat trezor s digitálním zámkem pomocí Lockpicku? Že to ve Falloutu bylo pod jedním? Fok óf tohle není Fallout. Neskillujete 1 avatara, ale třeba 6. Že bedny můžu vybrat způsobem save/load? Tak na sebe budu tvrdej a když se mi to nepovede na poprví místo load udělám save a je to! *8* Grafika není žádnej zázrak ovšem ani nic z čeho by člověk blil, ale to je hodně subjektivní pocit. Asi mám občasným hraním starých her posunutý práh pro to co je v pohodě a co ne, někde jinde. Celkově jsem nikdy po dokonalý grafice neprahnul, ale mám kamaráda co prostě pěknou grafiku chce, vyhledává a užívá si jí. To mě nikdy nebralo. Co se týče konzistence světa, příběhu atd na tom by se dalo znatelně zapracovat a tady doufám, že inXile půjde nahoru s každou další hrou co udělají.
  • tak tady je potřeba jen jedno tlačítko myši, čili nevím co máš proti tři tlačítkovým hrám?
  • Já s tim nemám nic společneho. Já na vás posílám Fanboye.
  • Protože je to věř nebo ne odladěnější a ten coop tomu taky přidává dost.
  • Nechceš snad tvrdit, že na konzolích nejsou kvalitní hry? Navíc na konzoli se proste hraje líp. Tenhle žvást může vypustit jen někdo kdo konzoli v životě neměl doma a tudíž neví o čem vůbec píše a tudíž by ani psát neměl...
  • Bohužel, hromada kravin tady dostává 8/10 a 9/10, ale pořádná hra prostě 6/10 - protože to není ultra hyper cool řežba ovládaná 3 tlačítkama (dopředu, střelit, nabít, dopředu, střelit, střelit, nabít, dopředu..). Co je napsanáno v recenzi je pravda, ale úspěšně se tohle dá vytknout úplně každé hře. Předpoklad je ten, že prostě je třeba hyper ultra cool grafika, jinak je to brak.

    Srovnání: hra na 5 hodin - 9/10 vs 100x zábavnější a delší Wasteland II - 6/10

    Btw: I s gamesplaye je vidět, že to prostě recenzoval člověk co by měl nosit kloboučky a rozumovat v hospodě a ne recenzovat hry ! *16*
  • pac z tech casualu, cili deticek, maj nejvic prachu (jejich rodicu). kvalitnich games, ktere byly v 90kach samozrejmosti, je dnes jak safranu. Bohuzel totez console vs PC. consoloidni teplousci davaj vic penez nez PC parmeni.
  • srovnavat souboje s XCOM je navic dost nefer... souboje v XCOMu byly stezejni veci a vyvojari se na to soustredili primarne pri vyvoji. jaka tam byla dalsi soucast hry? zakladna a jeji vylepsovani, coz uz opravdu neni zadna hluboka napln hry, na rozdil od ohromnyho sveta W2, konverzaci v nem a dopadu na vase ciny. navic tvurci W2 spis chteli udelat souboje ve stylu F2 a pridat par modernich prvku, coz se jim dle me povedlo. Ja se u souboju bavim treba vic nez u F2 (i kdyz samotnej W2 kvalit F2 nedosahuje). NPC se daleko mene pletou pred hlaven, souboje jsou dynamictejsi a celej soubojovej system mi prijde dodelanejsi, taktictejsi. Snad mi chybi jen lepsi gore animace smrti (ty ustreleny nohy jsou fajn, ale na stary F2 a tisic zpusobu zabiti to nema). Jediny, co to ma spolecnyho s XCOMem je modra linie, kam je jeste mozny dojit a strilet a vzdalenejsi zluta linie pro beh pryc bez moznosti strelby.
  • *13*
  • a to nemluvim o tom, ze ja se hrdine rozhodnul defusnout tu atomovku, a tim padem vznikla anarchie, misto aby pokracovalo zdarne moje spojenectvi s blacc militia... (navic se cela ta lokace zvrckla a ja tam ani jeste vsechno neprosmejdil, to me ve hrach dycky nastve) *6*
  • Nejsu zadne velke fanousek Wastelandu, ale v dobe kdy sr$cky jako COD, Watch Dogs, Shadow of Mordor atd. dostavaji skoro plny hodoceni, me znamka u recenze neprekvapuje. Dneska uz je hrani jenom pro causal hrace, cokoliv slozitejsiho s propracovanema mechanikama, ja svrzeno do herniho pekla
  • nemuzes srovnat hru od EA a na kickstarteru zafinancovanou nezavislou hru, ktera tady nebyla od druhyho Falloutu... ja osobne mam pocit a bavim se skoro stejne jako u F1 a F2... ne tak absolutne a kvalit prvnich Falloutu to nedosahuje, ale kvalitni to je

    srovnavat souboje s XCOM je navic dost nefer... souboje v XCOMu byly stezejni veci a vyvojari se na to soustredili primarne. navic tvurci W2 spis chteli udelat souboje ve stylu F2 a pridat par modernich prvku, coz se jim dle me povedlo. jediny, co to ma spolecnyho s XCOMem je modra linie, kdy je jeste mozny strilet a zluta linie pro beh bez moznosti strelby.
  • :D jsem napsal pred 10ti stranama neco podobneho.. ale tohle je vtipnejsi..
  • bůh ví jestli tu bude ještě games.cz až vyjde Star Citizen...
  • Tak já bych se s recenzí málem ztotožnil. Hru jsem rozehrál, začátek nucené rozhodnutí, které si zkrátka neumím příběhově ospravedlnit (vyslat druhý tým bylo co za problém?) a od toho se odvíjí má pachuť v celém příběhu. Dva kmeny, které se vzájemně konstatně a vytrvale vyvražďují, aby přišel "tým", který jim tu debilitu z hlavy vymluví. Chápu, že nelze psát příběhy pro všechny a nevadí mi doplnit si příběhovou nesrovnalost vlastní myšlénkou, ale tady jsou příběhové disproporce tak křiklavé, že jsem hru u mentálně postižených mnichů přestal úplně hrát a vůbec se mi nechce pokračovat. Za mě hodnocení 5/10.
  • Tahle "diskuze" by potřebovala vyfiltrovat.Tak "300" komentářů jsou..jak to říct? Nečitelné zvratky puberťáků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit