Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Evropa se integruje a tobě nezáleží na gramatice? Takže by ti nevadilo kdyby tvůj rodný jazyk zaniknul? Jak kdyby nestačilo, že se snaží rozbít tradiční rodiny nějakýmy pochody buzmenů. Příště volím DSSS.
  • triple gay detected...systems overheating....
  • Ty cestuješ tak možná mezi pomocnýma školama :D. Promiň ale podle tvých názorů bych ti tipnul tak 17 let *3*
  • Raději nahoď nějaké další slovíčko. Tyhle koutky výuky anglického jazyka mají velký edukační přínos.
  • Uz by fakt mali zmenit cely system diskusii na games, hrozna zumpa je to. Ale faktom je, ze rpg na next gen je proste strasna bieda.
  • maros.goc
    Preco az na ps4 je to naj zazitok? Myslis kvoli filmovym 30 fps?
  • Jistě se ke hře časem určitě ještě vrátím. Rovněž není možné můj názor pokládat za dogma, pouze za jeden hlas z milionu *4* .
  • Ja bleju zvratky, lejna kadím a je mi lito chudáků, kteří to mají naopak, humus a kentus. :)
  • Hrozně se za to stydím, ale nemůžu za to, při porodu jsem upadl na hlavu a občas nevím co blábolím. Odvolávám vše co jsem napsal, je to přesně naopak.
  • Neni ti blby byt blbej?
  • Na zaklade toho ze ak clovek zabije tolko hodin zivota na hre a ona stale nenakopne tak do prd3le s nou.
  • Jezisi, je 3:35AM a ja bych ti este rad pred spanim podakoval ze si ma spasil. Usetril si mi hodne casu a textu, lepsie by som to nenapisal. regards
  • Rofl pekne Mantor zo Sectoru..ten metacritic ta prezradil ale lepsie by som to nenapisal...i ked Transistor je tepla pohodova rpg..child nechcem a Diablo 3 mam na PC ale good...Grimrock vam nezavidim veru ten zaner ma uplne nebavi. A hlavne metacritic ani csfd neuznavam...priemerovanie je zlo..
  • nevim,proc uz davno neni zruseny anonymni odesilani komnentaru
  • Zaujimave.....
    Cize clovek co ide robit gamesplay, tak hral kedysi alfu a ani si tu hru pred ostrym vysielanim nevyskusal povedzme 30 minut, aby aspon vedel ako sa ovlada, kde je inventar,ze lopata nesluzi na suboje ale na kopanie a ze ked ma predmet frog eye v popise "junk" tak s nim tazko otvori dvere (alebo nieco podobne tam vystrajali uz si presne nespominam....fakt ako pod vplyvom nejakych psychotropnych latok)....pritom su to veci co boli aj v alfe, tak ake vyhovorky....namiesto toho si spravi sice veselu skupinu redakcnych bojovnikov z vlastnymi, ale uplne nefunkcnu....ako sry to je komedia/tragedia naraz

    Cize podla toho co pises , ze Smejki lets playe bezne nerobi a potom z toho vyjde ako trotl, ja k tomu este dodam, ze ani recenzie bezne nepise (mozno 1 za rok ?) a potom to dopadne ako toto a vyjde z toho ako trotl :D
    A ako sam pises, u konkurencie to robil skuseny recenzent, takze to ma uplne inu uroven.....ja suhlasim
  • Pan Jejdasek by si mohl vytvořit účet. Za prvé je jeden z mála, který to má v hlavě srovnáme, takže bych si chtěl být jist, že je on je to osobou a za druhé by to zlepšilo diskuze a zdejší idioti by ti už nekradli nicky
  • hate HATE
  • PreidaQ
    Stovky lidí při streamu. Třeba Jarda Möwald z Hrej právě mnohokrát upozorňoval na to, že je propastný rozdíl mezi schopnostmi člověka, které předvádí při streamu a prezentaci hry před diváky (kde navíc prezentující neslyší zvuk). Kromě toho mám pocit že, Smejki tady na Games prezentoval Wasteland 2 po dlouhé době od doby, kdy hrál naposled alphu, plus k tomu přičti to, že normálně Let's playe před lidmi nedělá a pak z toho vyjde to, že to hraje jako úplný trotl. A Vojta Bednář na Hrej hru prezentoval hned po vydání recenze plus k tomu je to zkušený recenzent, takže to má úplně jinou úroveň.
  • lol “ multikulturalni“ :D
  • PreidaQ
    No a páně Grygarovi stačilo (pravděpodobně, jak bylo řečeno níže) 18 hodin na to, aby udělal recenzi a udělil abolutní hodnocení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit