Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, tak to jsi ho asi jeste nevidel.
  • Seš holt zelenáč vid *7*
  • Promin, ale pokud hrajes Wasteland na vyssi obtiznost, tak po 12 hodinach ve hre nic moc nevidel. Maximalne High pool + AG centre a Radio tower, coz je prakticky nic. Prave proto se ptam, kam za tech 12 hodin dosel a co vsechno prozkoumal, ze si jiz udelal ucelenou predstavu. Jinak ja osobne davam hre 6/10 take, ale je to po 35 hodinach hrani a projiti cca 40% hry.
  • Je mozne, ze by si zloej nicku povidal sam se sebou pod ruznymi nicky nebo jich tu je vic. Myslim ze je na zase zacit zobrazovat ip adresy.
  • Tak toho se nikdo kdo viděl gameplay bát nemusí
  • Matematika ti nikdy nesla https://www.kickstarter.com/projects/cig/star-citizen od uspesneho KS su necele 2 roky.
  • Ja jsem s tou recenzi spokojen, prijde mi, ze je v ramci moznosti objektivne odvedena, zlodeji nicku.
  • Vrook
    Osobní názory na hru stranou - džízisův komentář má hlavu a patu. To musíš uznat, pokud ne, nabídni argumentaci. Takhle to totiž vypadá, že pro tebe nebude ucelená představa nic, co nebude dostatečně ve prospěch hry.
  • Vrook
    Já si občas řikám, že by nebylo od věci založit nějaký forum. Těch lidí, co má tendenci diskutovat na úrovni je tu docela dost, světe div se. Kdyby to bylo moderovaný a odfiltrovaný od tý pakáže, kterou tu vlastně stejně zastupuje jenom pár jedinců měnící nicky, tak by nebyl problém. Ale pak si vždycky řeknu "kdo by se s tim sral?".. *15*
  • Kdo chce profesionální recenzi, koupí si level s recenzí od pana Grygara. Tady dali schválně takovou kontroverzi aby bylo co nejvíce kliknutí a zobrazených reklam.
  • Takze, kam presne jsi se dostal, abych se dozvedel, na zaklade ceho se dnes vytvari ucelena predstava?
  • Nehatuje, je to proste projekce strachu z toho, jak dopadne Bloodborne.
  • Pokiaľ som to dobre čítal, Wasteland 2 nie je prepadák. Aká bublina mala prasknúť ?
    Hra je podľa recenzie dobre hrateľná bez závažných chýb. A je predpoklad, že budú hru ďalej upravovať a vylepšovať podľa ohlasov.
    A čo máš so Star Citizen ? Či len hate-uješ kôli tomi že to nebude na "čiernych skrinkách" ?
  • Ano, hrál. Přiznám se, že pouze nějakých 12 hodin času, nicméně i to mi stačilo, abych si vytvořil jistou ucelenou představu.
  • h0p3
    Potom co jsem se přečetl pár zdejších příspěvků. Jsem rád, že se tu stále najdou lidi s trochou selskýho rozumu, kteří mají čas a náladu pouštět se do smysluplných diskuzí. Protože mě tohle všechno opustilo nějakou dobu nazpět.
    Proto budu držet palce a tiše doufat, že se tu začne objevovat víc takových diskutujících do budoucna.
  • nekrm trola :D (aj ked, ak nemam doktoral z psychologie, tak nemam pravo niekoho oznacit za trola zrejme)
  • Ja bych pana s klobouckem nerozciloval, nebo prijde ban :)
  • Ty brdo, Diablo 3 je RPG?
  • Boze Jezisi, hral si to vubec?
  • Jejda *15* jejdásek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit