Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem socka a nemám na PC. Proto si zvedám ego trollováním.
  • smejki
    "Samozřejmě, že souboje v XCOMu budou lepší."
    Na tom není nic samozřejmého. A tuna jiných RPG mi je důkazem (Dragon Age, (A)D&D hry, podle všeho i Divinity a Shadowrun). Prostě to jde i bez žánrové vyhraněnosti. Wasteland 2 je 80hodinová hra a 30 hodin zaberou souboje. A i když jsou dobré, tak to prostě neutáhnou. Design je příliš plochý, na jedno brdo. K tomu pouze měníš menší flintu za větší flintu. Není tam taktický vývoj. A vývoj, který tam je, totiž statový progres, postrádá vnitřní logiku. Souboje ve Wastelandu by mělý být buď hlubší, nebo méně četné. Stejně plní často jen úlohu vaty. Ale přesně jak píšeš - souboje jsou ve Wastelandu jedna část z mnoha. Jenže ona žádná část Wastelandu není vyloženě výborná. Příběh by byl, kdyby se výrazně zkrátil a trochu se vrátil na zem. Souboje by byly, kdyby jich nebylo tolik a víc by čuchly k taktice. Loot by byl, kdyby se překopala ekonomika hry. RPG systém by byl, kdyby nebyl zamrzlý v předdevadesátkové hokuspokus době, byl logičtější a hlubší ve svých vazbách. Prostě všechno tohle už tu bylo a bylo to udělané mnohem líp. Já odmítám přijmout Wasteland jako nový Fallout, Baldur, whatever jenom proto, že tu dlouho žádný nebyl. Takhle u mě hlad po kvalitě nefunguje.
  • C-BEAM
    xXx: obávam sa, že ho preceňuješ.
  • Skoda, ze ja pisu bez diakritiy, kokutku. *3*
  • To je mozne, ale nie je tych RPG na tej domacej platforme trosicku malo po roku fungovania? ;-)
    http://www.metacritic.com/browse/games/genre/date/role-playing/ps4?view=condensed
    http://www.metacritic.com/browse/games/genre/date/role-playing/xboxone?view=condensed
  • beame nechci ti kazit radost ale on je ten kdo tu pise pod 20 jmeny pochybuju ze ma potrebu se registrovat a asi se ani nelituje spis ma z tebe srandu ^^
  • C-BEAM
    to nie je krádež ale napodobovanie ktoré sa dá ľahko odhaliť. Navyše v takom prípade môžeš kontaktovať games a dotyčný dostane ban. Takže prestaň sa ľutovať a registruj sa.
  • já nemelu, ale píší, Klidni se, viděl sem tu diskuzi mezi del0 a delO a oba se obviňují z krádeže, takže takhle se kradou registrované nicky...
  • C-BEAM
    čo to meleš ? ako sa dá ukradnúť registrovaný nick ? ak si ho nevieš založiť tak sa nesťažuj, že niekto píše pod tvojim nickom, pretože to nie je tvoj nick.
  • tady se kradou i registrované nicky, dyť tady jsou to hadky mezi del a druhým delem, nevím kterej je pravej...
  • species
    se regni vole.... mas po problemu
  • Jenže srovnávat XCOM, což je taktická tahovka, kde souboje tvoří 95% obsahu a Wasteland, kde jsou souboje sice důležitá součást, ale furt jenom jedna z mnoha, to je, upřímně řečeno, dost nablblý. Samozřejmě, že souboje v XCOMu budou lepší. Kdyby nebyly, tak je něco hodně špatně. To je jak držkovat, že novej Wolfenstein má horší stealth než Dishonored.
  • baví tě to Wallete? Kolika lidem ty nicky kradeš???
  • species
    krasne receno. +1
  • species
    Tak to je mi te celkem lito...... Ja hral jen fallout2 a tactics a dvojka zapletku taky nemela nejak extra.... prirovnal bych to k Elder scrolls hram(tem DOBRYM! tzn. NE skyrim), main story jako takovy neni zadna bomba ale jde spis o atmosferu a "feel" z toho sveta kolem. V tom fallout exceloval.
  • Keyz
    Tak zrovna XCOM uspěl, protože možnosti boje byly zcela jasné, lehké na pochopení a akční. Jeden měl kulomet ten dělal tohle další zase něco jiného. Do toho pár dovedností a vylepšování.

    Bavilo mě to, ale že by se mi o tom zdálo ze spaní to ne. Zde mi to přišlo podobné. Jen A.I spolupracuje hůře. V XCOM utíkali, různě lezli atd. Ale, že by to bylo extra špatné a nedosáhlo to na super-mega-hyper XCOM, to mi nepřišlo. Nemusel jsem se přemáhat při každém boji ve Wasteland 2.
  • priznam se ze u her rešim hlavne grafiku, jak neco neni AAA a 3d tak je to pro mne odpad a na hratelnosti až tak nezaleží
  • Kolik Ti je že jsi nehrál fallouty? 10? *1* Mél bys to rychle dohnat.
  • opravdu autor považuje zápletku falloutu za primitivní? ja sice fallouty nehrál ale prý to melo slušnou zapletku
  • Fun ! co pisu mozna nekoho popuzuje ale vzdycky je to pravda a dava to smysl, takovejhle blabol ocividne vyplodil konzoloidni mozek.
    Klidne ten nick pouzivej me to je fakt jedno troubo *1*
    (ne nepovidam si sam se sebou tak si tu poznamku muzete odpustit)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit