Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za ty penize? Stoji to 40€, jestli se nepletu, za to ocekavam minimalne bezproblemovou hru s kvalitni hratelnosti, to za sve penize ocekavam vzdy.
  • Skoda, ve wasteland 2 jsem doufal, ale evidentne nema smysl s tim ztracet cas. Posledni taktácka tahovka, ktera stala za to, je pro me Tactics Ogre.
  • grafika je jedna věc, ale ta hra je špatně desingovaná, celé to působí uměle navíc znám menší projekty, které mají hezčí grafiku...
  • La_Furia_Roja
    Joo on je staré hovádko *3*
  • Dark Souls si určitě zahraj místo tohoto crapu, dle nicku jsi fanda fantasy a Dark Souls má nejlepší fantasy svět z herní branže za posledních 10let...
  • zabudol si dodat ze trezory s digitalnym zamkom sa otvaraju s computer skillom a niektore trezory s alarmom sli otvorit aj so skillom alarm disarming
  • smejki
    Jo. Meritum XCOMu jsou souboje.
    A proto, když srovnám Wasteland s XCOMem, je řeč o grafice, questech a morálních rozhodnutích. *7*
  • na offic forach stale pisu, ze si hraci maju ulozit hru pred vstupom do druhej casti alebo najneskor pred vstupom do Hollywoodu koli tomu ze sa pre bugy nemusi dat dohrat a to uz je vonku druhy patch.. mne sa to sice podarilo ale epilogue nezodpovedal gameplay takze po dohrani som mal dost neprijemny pocit
  • původní x-comy jsem hrál tak pradávno, že už si je sotva pamatuju. Pamatuju si jen nějaký krabižníky, co bylo nutné zblízka provrtat vrtákem, protože normální pušky na ně nefungovaly a taky psionické mozky, co mi vždycky ovládly posádku, a pak si pamatuju, že bylo vždycky hrozně otravné hledat toho posledního aliena co se schovával někde v základně.

    Co ten mod dělá a proč bych si ho měl nainstalovat? Já většinou mody, které mění herní mechanismy, moc nepoužívám, protože mám strach, že mi naruší původní hru, která je na rozdíl od modů testovaná, vyvážená, optimalizovaná.
  • Je to jen jedna recenze. Desitky dalsich hru doporucuji. No, ale to je jedno. Take ani nahodou nestiham hrat vse co bych chtel,takze te chapu.
    XCOM-nove XCOM ma se serii XCOM pramalo spolecneho. Kdyz k tomu budes pristupovat takhle a pridas mod LONG WAR-budes se kralovsky bavit. Pokud ale ocekavas pokracvani serie ,budes nutne zklamany.
    Bez toho modu to ani nezpoustej. Leda ze by jsi mel rad nove hry,kde vsechno plyne rychle a tak nejak samo...
  • nizky rozpočet neomlouva dizajnove kiksy, taky nemuseli delat hru se 100 hodin herního času a tak mamutím obsahem, když na to nebyli peníze, ale mohli to udelat menší. a hlavne davat realne sliby
  • Dík za recenzi, přesvědčil jste mě, že do toho investovat nebudu a hrát to nebudu. Mně se ta hra nelíbí už podle gameplayů a nemám tolik času, abych mohl hrát všechno co vychází. Už teď přemýšlím, kde vezmu těch 150 hodin herního času, co slibuje Dragon Age 3 a dalších 150 hodin na Witchera 3. Pokud jde o herní styl, tak jsem completionist, tj. udělám všechny questy do posledního a prohledám všechny lokace do posledního a pročtu všechny konverzace do poslední :-) A někdy bych si ještě chtěl zahrát Dark Souls 1 a 2. Ten X-COM jsem taky ještě nehrál a to jsem tenkrát byl velkým fanouškem. Jedny celé prázdniny jsem strávil u Terror from the Deep spolu s bráchou :-)

    A Mask of the Betrayer rozhodně doporučuju. Výborná hra, která svým příběhem připomíná Planescape Torment. Pokud bych NWN2 rozehrával znovu, tak bych si zahrál i Storm of Zephir.
  • Keyz
    To myslím dokonale naplnil Quick Time Eventus ze hry Ryse: Son of Rome
  • Tak herní mechanismy... fungují a nefungují... nebo jsou rovno zbytečné, ale uměle hrou vynucené.
    Dá se to hrát, dá se to překousnout, ale nakonec Vám zůstane taková ta trpká chuť, že mohlo to bejt mnohem lepší.

    Já jen věřím, že se poučili... a "Torment: Tides of Numenera" bude minimálně dobrý jako staré klasiky.
  • Wasteland 2 chce být XCOM, ale nový XCOM je výrazně lepší. Chce být dlouhou cestou za dokonalou výbavou, ale Diablo III je výrazně lepší.

    To je panecku pan recenzent.
  • Funny jak kazdej hnup tlacha o grafice, uvedomte si vy magori ze penize za ktere se ta hra vyrobila by EA nestacili ani na reklamni kampan
    A jeste lepsi sou kecy ze je to predrazene *1* *1* AAA hry za 1600 s hratelnosti 6 hodin nikomu predrazene nepripadaji roflmao
  • 99% dnesnich her ma debilni klise pribeh a milionkrat se opakujici questy, ale o tom se ve slusne spolecnosti nemluvi.
    Holt to nebezi ve filmovych 30fps a neni tam cutscena kazdych 30 sekund .... wtf co to ma byt je rok 2014 my chceme nase quicktime eventy !!!
  • Ake stovky ludi ? To nebolo na stadione, ale v nejakej kancelarii....a okrem toho nervozitu by som pochopil mozno tak pri nejakej akcnej hre, ale nie pri hre kde ma na vsetko hromadu casu. A ako suvisi to, ze si nevsimol ze ma zbran v ruke, hladal ju, a isiel kupovat k obchodnikovi ? pritom ta vec so zbranami ma uplne rovnaky princip ako fallout na ktory je vraj odbornik? a dalsie blbosti co tam za tu hodinu a pol narobil a nakecal ? ako sorry, ale ked som to videl, to bolo podobne utrpenie, ako ked som pred par rokmi videl mojho vyse 70 rocneho otca ako omylom na pocitaci namiesto ikony Solitaire klikol na Heroes 3 a snazi sa to hrat....len tak pre porovnanie si pusti Lets play na konkurecnom webe, tam ten clovek ma aspon tusenie o tom ako sa ma hrat hra, ktoru predvadza....
  • vonTossis
    Chápu to a smysl mi to dává a přesto tady nemůžu souhlasit. Já vývoj nesledoval. Sledoval jsem jen úvodní kampaň na KS. Přesto jsem se během hraní setkal se stejnými problémy, které me štvaly úplně stejně jako smejkiho. Naopak si myslím, že jeho pohled je velmi precizní a vidím, že si dal hodně záležet. Bez ohledu na tuto recenzi je pro mě W2 zklamáním a hrou průměrnou. Navíc jsem hrál Divinity, které za menší oblast finanční obnos (alespoň z KS) přineslo opravdu funkční RPG. Wasteland má pravdu výrazné kiksy v samotném designu. Smejki, díky tomu, že to neodfláknul, je dokázal vypíchnout a hru zhodnotit rozumně tak, jak si to ta hra zaslouží. Mohl bych spekulovat o jiných hodnoceních na games.cz, protože i tak je Wasteland mnohem lepší než spousta zde výborně oznámkovaných her. To je ale jiný příběh. *4* Každopádně ti děkuji za hodnotný názor. *3* Prostě se akorát neshodneme.
  • Ups, tak to sorry. Mel jsem s nim docela diskuzi pod Tvym nickem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit