Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Urcite to bude tám, ze jsi noob :-).
  • domací platforma pro RPG je stůl a velký kulatý stul, ale rozhodně ne PC...
  • Domácí platformou rpg žánru (podobně jako sporty, závodění atd.) jsou konzole, tohle by mělo být pc hráčum snad už dávno jasné. Ani se neumí vyzbírat na pc hru, lol, a to si říkají fanoušci *7*
  • prosim tebe, troll, který bere můj nick a trollí nereaguj...
  • Jestli jsi noob nevim, ale co vim je, že nakonfigurovat u prvního DS klávesnici s myší tak, aby člověk nepotřeboval tři ruce je nejspíš těžší, než samotná hra. Ale každopádně taky doporučuju.
  • už sem ti wallete psal, že na Jejdaska nemaš mozkové buňky :) zkus Veskoslava toho dáš .)
  • Long war jsem ja osobne nehral, ale s modama mam kolikrat pozitivni zkusenosti, ale musis opravdu cist o cem ten mod je a co ovlivnuje a pokud se aspon trochu ve hre vyznas, tak vis, zda je to dobre nebo ne.
    Casto se stava, ze spravne mody rapidne vylepsi hratelnost nebo i grafiku dane hry. Jednim z pripadu hrani modu u hry je Skyrim nebo celkove TES serie. A vylepseni pro xcom, jsou zajimavy a opravdu dlouhodobe tvurci resi i balance dane hry. Takze nynejsi verze uz opravdu stoji za to.
  • jakože prosim?
  • Když tu byl kdysi JD, tak se nesmělo vubec o recenzentovi psát, ani rozebírat recenze. Možná by se tyhle praktiky měli vrátit.
  • Mozna by se recenzenti meli naucit psat a hodnotit hry, vsechny zapory ktere tu vyjmenoval bych nasel u kazde aaa hry ale kdyz to ma 50 metrovej plakat na E3 tak se o tom prece neda rict nic spatneho.
    Uprimne nepovazuju ani jednoho z mistnich radoby zurnalistu za kompetentniho neco hodnotit, spis se chodim tem recenzim zasmat a podivat se co vyplodili konzolove mozky za moudra
  • Hnisavec
    skoro 500 príspevkov...to bude snáď druhé miesto po Vávrových kultových 100+ chýbajú mi kadibúdky v Skyrime....stačí PCčkárom siahnúť na ich modlu a hneď sa idú zjančiť...
  • v čem je tohle útok? můžete mi vysvětlit?
  • O tom že jsi noob snad nikdo nepochybuje *7*
  • S tím souhlasím. Jen ten soubojovej systém za mnoho nestál, je to dělané pro xbox ovladač a pokud to budete hrát na klávesnici, budete pořád umírat. Ale možná je to tím že jsem noob.
  • Tohle bych za osobní útok nepovažoval.
  • Klidně si to zahraj, 6/10 není špatná známka. Ovšem pokud čekáte na AAA RPG, třeba počkat na nový Assassins Creed.
  • Osobní útoky na recenzenta by se měli mazat.
  • bavime sa o atributoch, nie o skilloch.....samozrejme nebojovych skilov je omnoho viac, ale rec je o atributoch a ich vplyve na hru mimo suboj
  • Nicky krades ty, kokutku :-).
  • Smejki, mohu se na něco zeptat, ty jsi civilním povoláním psycholog, či sociolog? Jaké máš osobní zkušenosti ve světě po "nukleární válce" a chování zbytku populace v postapo?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit